reklama
Giercownia - Gry Online

The Brave Queen

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 10 947
Rozmiar gry: 9,60 MB
Użytkowników lubiących grę: 4
Ocena: 4,58
Łącznie głosów: 23

Gra dodana przez:

Kiedy rządzisz królestwem, to całkiem normalnym jest, że masz wielu wrogów, którzy starają się, aby CI utrudnić życie. Jeśli ktoś jest dobrym strategiem i liderem, z pewnością wie, jak radzić sobie ze wszystkimi prowokacjami i rodzajami konfliktów. Kobiety zazwyczaj rzadko zarządzają krajem, ale kiedy to robią, są bardzo silne i zdeterminowane, aby jak najlepiej wywiązywać się ze swoich obowiązków i dbać o swoich ludzi. Jeśli następują konflikty, to starają się z innymi przywódcami prowadzić rozmowy i negocjacje, aby uniknąć eskalacji.

Królowa Antonia zasiada na tronie od kilku lat. Okazała się być bardzo dzielną władczynią, która gotowa jest zrobić wszystko, aby chronić swój lud od wrogów. Brytania Antonii jest w wielkim konflikcie na poziomie dyplomatycznym z królestwem osławionego króla Ryszarda. Antonia próbowała wiele razy spotkać się z Richardem w cztery oczy spotkania, ale ten pomysł nie był zakończony sukcesem. Król Ryszard jest bardzo upartym człowiekiem, który nie wybacza łatwo i często chce postawić na swoim. Jednak, bez względu na wszystko, będą musieli spotkać się ze sobą, ponieważ ten konflikt może przekształcić się w wojnę.

Również we współczesnym społeczeństwie najlepiej jest usiaść przy wspólnym stole i porozmawiać ze sobą, aby rozwiązać wszelkie problemy, zanim nastąpi wymiana ciosów w jakiejkolwiek formie. WIdząc, że ich konflikt stoi w miejscu, królowa Antonia postanawia zakraść się niepostrzeżenie do komnat Króla Ryszarda, aby stanąć z nim twarzą w twarz i rozwiązać wszelkie nieporozumienia. Towarzysz jej w tej przygodzie i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty. Powodzenia!


Sterowanie w grze:

LPM

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
3.226.97.*

Komentarze (3)

avatar Amadiziom6
Amadiziom6 21.03.2019, godz. 14.06 odpowiedz
0
avatar mard48
mard48 10.04.2018, godz. 15.51 odpowiedz
0
Gry na spostrzegawczość są super. Ta też. Pozdrawiam zwolenników tego typu gier i nie tylko.
avatar szatynka13
szatynka13 06.02.2016, godz. 11.26 odpowiedz
+2
grałam w nią i z chęcią zagram jeszcze raz
Gracze online (4):
Polecamy: