reklama
Giercownia - Gry Online

Enchanted Land

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 376
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,60
Łącznie głosów: 8

Gra dodana przez:

Witaj w Zaklętym Kraju pełnym magicznych przedmiotów, które są chronione 24 godz. na dobę. Dzisiaj będziesz pomagał krasnoludowi Tuliemu, który jest strażnikiem zaklętej ziemi. Jego zadaniem jest mieć oko na ziemię i uważać na magiczne przedmioty, które można tam znaleźć. A kiedy mówimy o magii, to niż nie ma kompromisów, musisz być najlepszy.

Ochrona ziemi przed intruzami jest trudnym zadaniem. Szeroka gama stworzeń może stanowić zagrożenie. Układ, organizacja i trening, pułapki i inne elementy - wszystko to przyczynia się do ogólnej obrony ziemi i jej obiektów. Tulem jest bardzo dobrym opiekunem z dużym doświadczeniem i od wielu lat chroni tę magiczną krainę. Zna każdy jej cal, każdy przedmiot i każdy najmniejszy detal.

Jak każdego dnia Tulem pilnował wczoraj ziemi, wszystko wydawało się normalne i nie zauważył, że ktoś wkracza na teren. Dzisiaj brakuje mu magicznych mikstur, więc potrzebuje pomocy, aby je znaleźć. Mamy nadzieję, że nie będziesz miał nic przeciwko pomocy Tulemu i przywróceniu magicznych przedmiotów.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.163.20.*

Komentarze (0)

Gracze online (22):
Polecamy: