reklama
Giercownia - Gry Online

Under the Pirate Flag

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 330
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 4,76
Łącznie głosów: 11

Gra dodana przez:

Ahoj piraci! Wejdź dziś na nasz królewski statek, gdzie znajdziesz niesamowite ukryte skarby. Dołącz do szalonych piratów, którzy rozpoczynają niewiarygodne poszukiwania srebrnych łyżeczek, złotej biżuterii i monet. Nie obawiaj się, grabież to obfitość. Teraz masz szansę na zdobycie łupu pirackiego - nie pozwól, by się nie udało!

Wszyscy widzieliśmy filmy, w których jednoocy piraci z drewnianymi nogami posiadają wielkie drewniane skrzynie pełne złota, srebra i klejnotów. Obraz nie opisuje naszego pirata Holmana. Jest on częścią pirackiego gangu, którego głównym celem jest atakowanie królewskich okrętów i grabież, zanim go zatopią. Ten statek ma na pokładzie dużo złota, wyrobów jubilerskich, klejnotów i monet. Holman obserwował ten statek od kilku dni.

Dziś jest idealna okazja, aby go zaatakować. Holman i jego piracka załoga otwarcie zbliżają się do celu, podpływają i akceptują kapitulację statku. Udało im się zdobyć statek, a teraz nadszedł czas, aby załoga i kapitan ujawnili lokalizację skrytki. Pomóż im znaleźć ukryty skarb na statku! Ciesz się i baw się dobrze grając w grę pod flagą piratów.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
54.163.20.*

Komentarze (1)

avatar Amadiziom6
Amadiziom6 21.03.2019, godz. 14.01 odpowiedz
0
Gracze online (24):
Polecamy: