reklama
Giercownia - Gry Online

The Fearless Explorers

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 2 555
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,60
Łącznie głosów: 8

Gra dodana przez:

Kyle i Lilly są małżeństwem, ale są bardzo specyficzną parą, to na pewno. Oboje uwielbiają odkrywać nieznane miejsca, miejsca, które nigdy wcześniej nie zostały onalezione. Ale nie fascynują ich tylko znajdowanie nowych miejsc, ale także znalezienie ukrytych skarbów. To coś, co podnosi ich adrenalinę i coś, co lubią robić.

W rzeczywistości Kyle i Lilly spotkali się w ten sposób. Byli na tej samej wyprawie, kiedy po raz pierwszy się spotkali, a wspólna pasja sprawiła, że bardzo łatwo się zakochali. Podczas ostatniej wyprawy Kyle i Lilly słyszeli opowieści o jednym szczególnym miejscu, które podobno jest bardzo, bardzo piękne. Jest też legenda o tym miejscu, o ukrytej jaskini głęboko w lesie...

Ta jaskinia kryje złoto, ale mimo że lasy odwiedzało wiele osób, nikt nie mógł odnaleźć jaskini ani skarbu. Wszyscy, którzy odwiedzili to miejsce, opuścili je z wielkim rozczarowaniem. Ale Kyle i Lilly przyjechali tu dobrze przygotowani. Mają mapę, która powinna doprowadzić ich do celu... Zostań więc bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty i weź udział w tych jakże interesujących poszukiwaniach.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
18.207.137.*

Komentarze (0)

Gracze online (3):
Polecamy: