reklama
Giercownia - Gry Online

Wizards Rules

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 186
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 3,42
Łącznie głosów: 6

Gra dodana przez:

Hmm, każdy z nas chce otrzymać to, czego zawsze pragnął, tak szybko jak to możliwe lub jeśli to możliwe, uzyskać to od razu! Z drugiej strony wiemy również, że nie ma szans na nagły sukces. Musimy grać według pewnych zasad, które zwykle obejmują wytrwałość w naszych intencjach i tylko ciężka praca, wraz z naszą wytrwałością i oczywiście odrobiną szczęścia, może doprowadzić nas do spełnienia życzeń.

Największym życzeniem ludzi przybywających do krainy czarodzieja Ganona jest zdobycie skarbu. Każdego dnia to miejsce jest odwiedzane przez wielu poszukiwaczy złota.

Ganon ma pewne zasady, których należy przestrzegać, jeśli podoba ci się jego skarb. Mianowicie czarodziej podaje kilka zagadek, które należy rozwiązać i to jest warunek uzyskania skarbu. Jeśli chcesz spróbować szczęścia, sprawdź te zagadki i upewnij się, że rozwiązałeś je wszystkie.Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
18.232.124.*

Komentarze (2)

avatar gamerheadbox
gamerheadbox 09.08.2019, godz. 12.31 odpowiedz
0
I got rekt in this game, I got rekt really badly...http://emilysquotes.com/
avatar Amyra3
Amyra3 08.08.2019, godz. 14.50 odpowiedz
0
We @GotoAssignmentHelp provide customized assignment help service. We are leading the market for more than a decade now and have acquired the name of being the best academic help service for our comprehensive services at pocket-friendly rates.
https://www.gotoassignmenthelp.com/assignment-help/humanities/
Gracze online (2):
Polecamy: