reklama
Giercownia - Gry Online

Tricky Cow

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 1 502
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,38
Łącznie głosów: 6

Gra dodana przez:

Tricky Cow to platformówka, w której musisz wyczyścić wszystkie platformy (chodzić po nich lub skakać, aż gwiazda będzie żółta; po opuszczeniu platformy zniknie) i dostać się do dzwonka dla krów, aby przejść do następnego poziomu. Poruszanie się jest jak w Mario, ale poziomy są na jednym ekranie (bez przewijania w bok).

Czasami musisz przemyśleć dwa razy, a nawet trzykrotnie, aby znaleźć właściwy sposób na ukończenie poziomu. Dużo myślenia i zabawy!

Gra zawiera 100 poziomów i osiągnięć. Poziomy będą stopniowo trudniejsze w miarę wprowadzania nowych mechanik w grze. Gra ma wszystkie unikalne mechanizmy widoczne tylko w tym wydaniu, takie jak kafel czasowy. Kafel czasowy jest wyjątkowo trudny, ponieważ musisz stać na nim przez około 2 sekundy. Stanie na kafelku przez 2 sekundy nie wydaje się trudne, ale wtedy musisz uchylać się przed nadlatującymi pociskami.

Latające kolce wystrzeliwują z innej nowej płytki, która strzela w różnych kierunkach, więc należy szybko dezaktywować te płytki. Jest też trampolina, która bezzwłocznie podnosi Cię na wyższy poziom, więc przydaje się dobry refleks. Wszystkie kafelki należy dezaktywować, aby pojawił się cel poziomu i można było przejść do następnego etapu.

Czy uważasz, że bycie kotem lub lisem byłoby łatwe? Spróbuj być krową!

Sterowanie w grze:

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
18.205.109.*

Komentarze (2)

avatar realstack
realstack 14.08.2019, godz. 10.39 odpowiedz
-2
Thanks for all your information, Website is very nice and informative content <a href="https/theimpossiblequiz.online">the impossible quiz</a>
avatar Kuba9785
Kuba9785 13.08.2019, godz. 17.18 odpowiedz
0
Super fajne
Gracze online (5):
Polecamy: