reklama
Giercownia - Gry Online

Western Outlaws

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 3 843
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,52
Łącznie głosów: 6

Gra dodana przez:

Silverton to małe miasteczko położone w stanie Kolorado. To spokojne miejsce, w którym ludzie szanują się nawzajem, doceniają i pomagają sobie, gdy potrzebna jest pomoc. Ale pewnego dnia ta sytuacja kończy się, gdy gang bandytów decyduje się przełamać tę równowagę i przybywa do ich miasteczka.

Na szczęście istnieją inteligentni ludzie, którzy potrafią rozwiązać ten problem. Jest trzech detektywów, którzy poświęcili swój czas i wiedzę, aby pomóc mieszkańcom Silverton przywrócić spokój. Walter, Katherine i Samuel śledzą gang bandytów przez cały Dziki Zachód. Udało im się podążać ich szlakiem prowadzącym do miasteczka o nazwie Silverton w Kolorado. Ich celem jest zbadanie miasta, znalezienie bandytów i odebranie nagrody za ich dostarczenie pod wymiar sprawiedliwości.

Misja ludzi, którzy pracują nad zapewnieniem pokoju innym ludziom i działają niejako żołnierze sił pokojowych, jest szlachetna i powinni oni uzyskać to, co możliwe do pomocy, ze strony społeczeństwa. Teraz to od Ciebie zależy, czy Walter, Katherine i Samuel będą bohaterami Silverton.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
18.207.254.*

Komentarze (0)

Gracze online (8):
Polecamy: