reklama
Giercownia - Gry Online

The Golden Land

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 4 199
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 0
Ocena: 4,55
Łącznie głosów: 5

Gra dodana przez:

Znalezienie ogromnej ilości złota było zdecydowanie jednym z największych życzeń wszystkich na dzikim zachodzie. Fakt, że złoto było bardzo trudne do znalezienia, sprawił, że emocje stały się jeszcze większe. Ludzie tracą życie na drodze do znalezienia złota, ponieważ wszyscy jaki to złoto nie zawsze mogą być dobrymi ludźmi. Czasami chodzi o ludzi, którzy mogą nawet zabijać dla pieniędzy...

Ale wyobraź sobie miejsce, które oferuje wszystkim wystarczająco dużo złota. Tyle złota wszędzie! Opowiada się o takim miejscu, Złotej Krainie. Kowboje Helen i Eric wraz z Indianką Adahy przybywają do małego miasteczka o nazwie Alberley. To miejsce jest znane jako ogromne złoża złota.

Ponieważ chodzi o miejsce, w którym można znaleźć złoto w każdym rogu, miejsce to nazywa się Złotą Krainą. Może to tylko mit, a może to prawda, więc ci troje chcieliby poznać tę prawdę. Poszukiwanie złota może się rozpocząć, więc weźmy udział w tej ciekawej przygodzie i spędzić trochę czasu z prawdziwymi kowbojami i Indianinem.

Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
18.207.254.*

Komentarze (0)

Gracze online (11):
Polecamy: