reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Meshor

Login: Meshor
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 05.07.2021r.
Ost. logowanie: 05.07.2021, 16:57
Punkty: 126
Wiek
Status offline
Opis

poniedziałek, 05.07.2021r.

Meshor zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Kontynuacja gry, w której prowadzimy restaurację dla pingwinów. Bohaterka gry - Penny - powróciła w rodzinne strony i zamierza otworzyć własny interes. Pomóż jej obsłużyć klientów w czterech różnych lokacjach. Zbieraj zamówienia i uwijaj się szybko, by byli zadowoleni, a co za tym idzie byś miał odpowiedni utarg.
Za zarobione pieniądze kupuj ulepszenia.
Meshor zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Dla wszystkich, którzy lubią spędzać czas na rozwiązywaniu rozmaitych łamigłówek i zagadek, przedstawiamy nową grę Woodoku. CZeka na Ciebie wiele poziomów ekscytującej układanki. Na ekranie pojawi się kwadratowe pole gry podzielone na równą liczbę komórek. Część z nich będzie zawierała obiekty o różnych kształtach geometrycznych. Pod polem na pasku narzędzi pojawią się również obiekty o określonym kształcie. Będziesz musiał wszystko dokładnie zbadać. Za pomocą myszy przeciągnij element z panelu sterowania i umieść go w określonym miejscu na planszy. Będziesz musiał utworzyć jedną linię ze wszystkich obiektów. Następnie zniknie z ekranu i otrzymasz za to punkty.
Meshor zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Zabawa typu Zuma, polega na zbijaniu kolorowych kul, które poruszają się po specjalnym torze. Naszym zadaniem jest powstrzymanie ich przed dotarciem do otworu. Strzelamy kulkami z działka umieszczonego u dołu ekranu i posyłamy w dowolne miejsce łańcucha różnokolorowe kule. Jeśli obok siebie znajdą się co najmniej trzy kule tego samego koloru następuje ich zniknięcie, co skutkuje cofnięciem się całego łańcucha. Combosy mają miejsce wtedy, gdy po ustrzeleniu jednego koloru, kolory sąsiadujące po połączeniu się znów tworzą liczbę co najmniej trzech. Im więcej kul zniknie podczas takiej reakcji łańcuchowej, tym więcej punktów trafi na nasze konto. Prawda, że zasady są łatwe?
Meshor zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Platformówka logiczna 2D, w której za pomocą magii zamieniasz się miejscami.
Meshor zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Znajdź w sobie odwagę, przechodząc przez labirynt neonowych korytarzy. Walcz z niebezpiecznymi wrogami i pokonuj śmiertelne przeszkody, aby stać się najbardziej niesamowitym i najodważniejszym neonowym kwadratem, jaki kiedykolwiek żył.
Meshor zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: The Explorer to przygodowo-platformowa gra osadzona w obcym świecie. Wylądowałeś swoim statkiem w tajemniczym obcym świecie, zbadaj tę mistyczną wyspę i pokonaj złe potwory, które napotkasz.
Meshor zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zapierające dech w piersiach przygody zabawnego małego samochodu o nazwie Wheely trwają dalej! jego najlepszy przyjaciel zgubił jedno z kół i potrzebuje pomocy Wheely'ego, aby je naprawić.
Meshor zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
Meshor zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Gra roguelike silnie zainspirowana Gungeon i Binding of Isaac, wcielasz się w Rycerza, którego zadaniem jest zapuszczenie się do pobliskiego lochu - wykorzystując najpotężniejszą magię ze wszystkich... GUN MAGIC! Zaczynając od pistoletu, zbierasz przedmioty, aby zmodyfikować swoją postać - podnosisz części broni, aby zmodyfikować samą broń!
Meshor zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W tej grze, w której rządzi grawitacja, spróbujesz dotrzeć do portalu wyjściowego na każdym poziomie. Musisz pokonywać przeszkody, aby móc iść do przodu, wystarczy żonglować grawitacją, która będzie inna w każdej strefie gry. Czy uda Ci się rozwiązać wszystkie wyzwania?
Polecamy: