reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: SuperTurboWoman

Login: SuperTurboWoman
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 09.06.2020r.
Ost. logowanie: 24.10.2020, 18:12
Punkty: 125 953
Wiek 32
Status offline
Opis

Wczoraj, 24.10.2020r.

SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: W tej grze twoje sny są koszmarem każdej nocy. Jedynym sposobem na powstrzymanie koszmarów jest stawienie im czoła. Szukaj wskazówek, walcz z wrogami i zakończ eksperyment.
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Nasz bohater został porwany i zamknięty w ogrodzie z wieloma wymyślnymi pułapkami. Unikaj niebezpiecznych urządzeń, eliminuj psy i złodziei. Wesprzyj tego biedaka, ocal jego miłość i baw się dobrze!
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Gra jest zbudowany na zasadzie popularnej zabawki 2048, gdzie pary identycznych liczb są połączone, uzyskując wynik pomnożony przez dwa. Celem jest uzyskanie tytułowej liczby 2048.
Zwycięstwo zależy od twojej strategii i umiejętności logicznego myślenia.
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Połącz ze sobą w pary te same liczby.
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Kolejna odsłona kultowego mahjonga. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Dla tych, którzy kochają układanki w stylu Tetris, oferujemy nową wersję gry, w której zwykłe klocki zastępowane są kwadratowymi cukierkami.

Zadaniem jest stworzenie ciągłych linii bez spacji jak w Tetrisie, tylko figurki nie spadają z góry, ale sam wybierasz je poniżej z proponowanego zestawu i umieszczasz je tam, gdzie uważasz to za konieczne i poprawne.
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Witamy w ekscytującym uniwersum Heroes of Match-3! Zanurz się w pięknym świecie słodkiej historii! Średniowieczna atmosfera i zabawne postacie nie pozostawiają obojętnym. Połącz trzy słodycze w jednej linii i stwórz wiele pysznych kombinacji, aby pomóc królowi Donuttanowi Trzeciemu odzyskać tron. Kto wie, może TY zostaniesz jego spadkobiercą?

Pokaż swoje umiejętności układania trzech w rzędzie i rzuć wyzwanie innym graczom w turniejach. Stale zdobywaj bonusy, wykonując codzienne zadania. Graj ze znajomymi lub innymi graczami z całego świata. Zanurz się w świat wielkich bitew i epickich wyczynów! Czeka na Ciebie wielu bohaterów i mnóstwo dramatycznych historii, a także tysiące poziomów z ekscytującą mechaniką!

Dopasuj słodycze, aby osiągnąć swoje cele i pokonaj przeciwników!SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Trzeci rozdział genialnej gry ewakuacyjnej. Ostatnie godziny twojego życia zupełnie zniknęły z twojej pamięci i tak naprawdę nie wiesz, jak się tu dostałeś. Czy jest jakieś wyjście? Czy twoje życie jest w niebezpieczeństwie? Nie trać ani sekundy swojego czasu!

Przyjrzyj się uważnie każdemu rogowi i obiektowi wokół siebie, znajdź wskazówki i wykorzystaj przypadkowe przedmioty, aby rozwiązać dziesiątki zagadek i łamigłowek, które zaprowadzą cię w bezpieczne miejsce. Po prostu sprawdź swój spryt i znajdź najszybszy i najskuteczniejszy sposób na przetrwanie tej przerażającej historii, zanim będzie dla Ciebie za późno. Powodzenia...

Wcześniejsze rozdziały tej gry znajduje się tutaj: Laqueus Escape Chapters
SuperTurboWoman zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Escape Game Halloween to fajna gra, w której możesz grać w cukierek albo psikus, ale jesteś uwięziony w domu. Musisz znaleźć sposób na ucieczkę i cieszenie się świętem Halloween. Zbadaj dom i spróbuj znaleźć przedmiot, który pomoże ci rozwiązać zagadkę. Znajdź wskazówki, jak odblokować niektóre obiekty.
Gracze online (6):
Polecamy: