reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: TopMexerPL

Login: TopMexerPL
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 30.06.2015r.
Ost. logowanie: 02.07.2015, 14:40
Punkty: 40
Wiek 106
Status offline
Opis

wtorek, 30.06.2015r.

TopMexerPL skomentował
Treść komentarza: Fajny symulator Windowsa 5/5 tylko to że jest od 18 lat ale walić to
TopMexerPL zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Symulacja windowsa visty, można nawet naprawiać system za pomocą kreatora.
TopMexerPL skomentował
Treść komentarza: Już GTA I jest lepsze niż to gówno ...
TopMexerPL zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Prosta, ale wciągająca gra, w której liczy się refleks. Atakuj patyczaki nadbiegające z obu stron używając strzałek prawo,lewo. Jak wielu uda Ci się pokonać przeciwników za jednym razem?
TopMexerPL zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Typowa gra automatowa z kasyna, tzw. automat hazardowy.
Automat składa się z trzech kół spinningowych, które są oznaczone symbolami. Za każdym razem gracz robi spin na trzech bębnach do losowo z wybranych symboli, które pokazują się w oknie gry. Te symbole tworzą kombinacje i odpowiednie do nich wyniki wypłat.
TopMexerPL zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Zombie Miner to połączenie Minecrafta z zombie. Masz trzy minuty, aby zbudować swoją twierdzę zanim przyjdą zombie
TopMexerPL zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Spróbuj przetrwać w świecie Minecraft.
TopMexerPL zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Następna odsłona wielokrotnie nagradzanej serii! Nowe poziomy, więcej treści i szybsza rozgrywka. Walcz w dziesiątkach misji i różnych trybach gry, zbuduj swój oddział i sprawdź na ile jesteś twardy!

Cechy gry:

Dziesiątki misji które zajmą Ci godziny rozgrywki i unikalne nagrody na każdym poziomie trudności! Osiem klas do wyboru z drużynami maksymalnie do 15-tu żołnierzy - dostosuj ich wygląd, uzbrojenie, a nawet ich nazwy i upewnij się, że dasz im odpocząć pomiędzy misjami! Nowy "system squad" pozwala dostosować Twoją drużynę jak tylko chcesz! Zagraj na przykład drużyna 5-ciu snajperów. Jeśli Twój żołnierz gra słabo, to przejmij kontrolę nad nim - wszyscy członkowie zespołów są sterowalni. Każda broń może zostać zaktualizowana przy użyciu nowego menu "workshop" (warsztat). Nowe udźwiękowienie gry da Ci niesamowite wrażenia (jak nigdy dotąd)! Ruszaj i do dzieła!
TopMexerPL zagłosował
+18 Miniaturka gry: GTA GTA
(259)
Ocena
(1)
Opis gry: Dość prymitywna i brutalna zręcznościówka, w której przejeżdżamy przechodniów samochodem, w konwencji GTA 1 i 2. A potem mówią w telewizji, że gry są wyzwalają agresję...
Zasady:
Autem sterujemy za pomocą myszy. Możemy "przepuścić" 58 przechodniów, przegrywamy, gdy przejdzie choć o jeden za dużo.
Gracze online (1):
Polecamy: