reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: aleksander825

Login: aleksander825
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.01.2010r.
Ost. logowanie: 22.09.2020, 12:17
Punkty: 16 067
Wiek 28
Status offline
Opis

Wczoraj, 21.09.2020r.

aleksander825 skomentował
Treść komentarza: Szkoda, że tylko 40 lvl. W apce było wiele więcej.

niedziela, 20.09.2020r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ta jazda na motocyklu będzie wyzwaniem dla Twoich umiejętności trialowych na maksa. Zawody odbywają się w lesie, więc przygotuj się na wspinaczkę po drzewach i skałach. Twoim głównym celem jest jak najszybsze pokonanie wszystkich przeszkód. Ale jest drugi (ale ważny) cel - dziki niedźwiedź, zirytowały go głośne dźwięki silnika i goni cię, więc jedź szybko i nie daj się złapać bestii!

czwartek, 17.09.2020r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nowatorskie, bardzo ciekawe połączenie gry logicznej z grą przygodową typu point&click.

W jasny słoneczny dzień, Wheely wybrał się do banku, aby wypłacić pieniądze, ale jak się okazało, bank został obrabowany. Przestępca niestety nie zostawił żądnych śladów.

Przemierzaj baśniowy świat i klikaj na odpowiednie obiekty, by wejść w interakcję z otoczeniem i pomóż naszemu bohaterowi, który jak widzisz jest fajnym czerwonym samochodem, sprawdzić się w pracy detektywa i spróbuj rozwiązać zagadkę, kto jest odpowiedzialny za napad na bank? Kombinuj i przełączaj tak różne elementy, aby pomóc Wheely'emu w jego przygodach.

piątek, 11.09.2020r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Detektyw Tyler przybywa do słynnego centrum spa, które znajduje się w pobliżu miejscowego lasu. Chciałby dowiedzieć się, co stało się z niektórymi gośćmi tego spa. Ci ludzie nagle zachorowali i zostali natychmiast przeniesieni do szpitala miejskiego. Wydaje się, że chodzi o jakiegoś nieznanego i bardzo zaraźliwego wirusa, ponieważ dotknął on wiele osób i zaskoczył nawet osoby pracujące w szpitalu.

Wygląda na to, że sytuacja jest bardzo poważna, więc detektyw Tyler będzie miał dużo pracy. Wraz z pracownikami centrum spa Virginią i Henrym spróbuje rozwiązać sprawę.
Pracownicy dołożą wszelkich starań, aby pomóc detektywowi zakończyć pracę i jak najszybciej dojść do prawdy. Może zestaw okoliczności nie przyniesie im szybko odpowiedzi, ale mają nadzieję, że rozwiążą sytuację na czas. Pomóżmy detektywowi Tylerowi, razem z Virginią i Henry'm, rozwiązać tę niezwykłą sytuację i dowiedzieć się, dlaczego tak się stało.

poniedziałek, 07.09.2020r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Lubisz gry z Buddy'm? Bardzo fajna gra o biegu Buddy'm z przeszkodami i zbieraniem gwiazd. Unikaj niebezpiecznych ostrzy, krabów, stworzeń, pszczół i min, nie wpadaj do wody, bo kumpel umrze!

czwartek, 03.09.2020r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! ROBAK POWRACA i jest bardzo głodny! Po dwóch latach hibernacji, Twój robak skurczył się z powrotem, ale nadal ma swoje skrzydła! Wciel się w gigantycznego robala, siej spustoszenie na ziemi, poddaj się ewolucji na którą masz wpływ w trakcie rozgrywki (po każdym zaliczonym levelu).
Sterowanie za pomocą strzałek lub W;S;A;D.

niedziela, 30.08.2020r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: The Shiny Ones to gra typu tower defense, która kładzie nacisk na budowanie dróg i leczenie postaci. Wciel się w jednego z magów, przekształcając kryształy w żywioły i niszcz te złe wirusy. Równowaga galaktyki jest w twoich rękach.

piątek, 28.08.2020r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Tora Push ekscytująca gra logiczna. Twoim celem jest przesunięcie wszystkich strzałek do celów. Aktywuj każdą strzałkę we właściwej kolejności, aby ukończyć każdy poziom. Skorzystaj ze swojej strategii, aby zaplanować swoje ruchy z wyprzedzeniem utknięć. Spróbuj ukończyć wszystkie 30 poziomów.

czwartek, 20.08.2020r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Witamy w Basement Rush! Odgórna gra o przetrwaniu, która pozwoli Ci stanąć na nogi, walcząc z kolejnymi falami wrogów. Zobacz, jak długo wytrzymasz.

poniedziałek, 17.08.2020r.

aleksander825 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Nowa, epicka przygoda czeka! Jako wielki bohater pokonuj coraz więcej poziomów ponurej wieży i walcz samotnie z hordami wrogów. Za każdym razem, gdy upadasz, stajesz się silniejszy i wracasz, aby wejść na wyższe piętro wieży i osiągnąć ostateczne zwycięstwo!

Wersja internetowa jest wersją demonstracyjną.
Gracze online (17):
Polecamy: