reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: andziatusia

Login: andziatusia
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 27.06.2011r.
Ost. logowanie: 23.10.2019, 18:48
Punkty: 1 829
Wiek 29
Status offline
Opis

środa, 03.04.2019r.

andziatusia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

wtorek, 05.02.2019r.

andziatusia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wszyscy pamiętamy wspaniałą baśń "Lampa Aladdyna" o odważnym, młodym mężczyźnie, który znalazł magiczną lampę z Aladdynem i jego ukochanej - księżniczce Jasmine! Skorzystaj z okazji i weź udział w magicznej opowieści. Poznaj romantyczne przygody ze swoimi ulubionymi bohaterami, ale uważaj na podstępne pułapki, złą magię i przeróżne postacie.

środa, 17.08.2016r.

andziatusia zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Symulator farmy, hodujemy różne zwierzaki na farmie od kaczek, następnie hodujemy baranki, psy… na krówkach kończąc. Na początku dbamy o kaczki dajemy im do jedzenia trawę, aby rosły i rewanżowały się nam jajkami. Jak będziemy mieć odpowiednią ilość jaj to je sprzedajemy i inwestujemy w nowe zwierzaki.
Zadbaj o swoja farmę i uzyskaj jak największe zyski.

Farm Frenzy 2 to bardzo kolorowa i przyjemna gra, łącząca w sobie elementy ekonomiczne, zręcznościowe, a nawet strategiczne. Wcielamy się tu w rolnika, który musi wykonać odpowiednie zadanie, polegające najczęściej na wyprodukowaniu odpowiedniej ilości danych towarów, czy zgromadzeniu danej sumy pieniędzy. Środkami do tych celów jest hodowla zwierząt takich jak kury, krowy czy świnie. Oprócz podstawowych produktów (jak jajka, czy mięso) możemy na swojej fermie produkować przetwory tychże, które dają nam automatycznie większy zysk (można je drożej sprzedać) dla nich trzeba jednak zbudować odpowiednie "fabryki", które także kosztują odpowiednio wysokie kwoty. Na początku trzeba więc obmyślić plan działania i zbilansować wydatki tak, by postawione zadanie wykonać w jak najkrótszym czasie.

Gra jest zadziwiająco przyjemna i wciągająca, nawet dla starszych graczy, co może dziwić gdyż wygląda raczej jak zabawa dla młodszego rodzeństwa. Nie dajcie się jednak zwieść pozorom, gra nadaje się do relaksu dla każdego gracza.
andziatusia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wzgórza ożywają dzięki dźwiękowi zbijanych kręgli! Czy uda ci się zbić je wszystkie w tej zabawnej wersji pasjansa?

wtorek, 26.04.2016r.

andziatusia zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: HICIOR! Doskonała zabawa zręcznościowo-logiczna. Twoim zadaniem jest przeprowadzić dwie piłki znajdujące się w rotacji przez labirynt. Labirynt pełen jest niespodzianek zmieniających np. kienunek rotacji czy odległość między bilami.

czwartek, 07.04.2016r.

andziatusia zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Nareszcie nadeszły długo oczekiwane, kolejne przygody uroczego malca. Słodka gierka typu point'n'click. Nasz kochany Bobasek został zamknięty w łazience, szukaj przedmiotów i rozwiązuj zagadki, które pomogą mu się z niej wydostać.
Sterowanie za pomocą myszki.

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.

Inne odsłony przygód tego słodkiego malca znajdują się tutaj: Bamba Snack Quest Series

niedziela, 03.04.2016r.

andziatusia zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Zostałeś zamknięty w starej fabryce czekolady. Jak stąd się wydostać? W ucieczce pomogą Ci odkryte wskazówki i znalezione przedmioty. Musisz także znaleźć odpowiedź na pytanie, kto Cie porwał i dlaczego?

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
andziatusia zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Ciemny patrol się otworzył i teraz okupuje ziemię, teraz musisz bronić swojego królestwa i pokonać wszystkich bossów

czwartek, 24.03.2016r.

andziatusia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Odkryj przepowiednie piramid usuwając z piramidy karty w porządku malejącym lub rosnącym. Czekają na Ciebie aż 54 poziomy. Powodzenia.

niedziela, 17.01.2016r.

andziatusia zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czy masz ochotę wybrać się do takich krajów jak Monako, Rosja, Egipt czy Szkocja i zabawić się dzięki fantastycznej grze w tym samym czasie? Jeżeli tak, to zacznij grać w Jane's Hotel Mania, nową grę ekonomiczno- strategiczną. Twoje zadanie będzie polegać tutaj na pomocy siostrzenicy Jane, o imieniu Jenny w wybudowaniu dużego, wolnostojącego domu, który będzie ona mogła przeistoczyć później w istną posiadłość, a następnie w luksusowy hotel. Rozkręć swój własny mały biznesik podczas grania w znajdujące się tutaj skomplikowane mini gry. Musisz być w stanie sprostać wymaganiom każdego z wybrednych klientów! Pobierz Jane's Hotel Mania za darmo już teraz jeżeli masz ochotę stać się grubą rybą biznesu hotelarskiego!
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (5):
Polecamy: