reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: blackwind

Login: blackwind
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 09.04.2012r.
Ost. logowanie: 04.07.2020, 01:08
Punkty: 36 404
Wiek 26
Status offline
Opis No i gitara

Wczoraj, 04.07.2020r.

blackwind zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: War Lands to RPG akcji z elementami roguelike i losowymi mapami. Twoim celem będzie pokonanie potworów i zbadanie okolicy. Kontroluj swojego dzielnego bohatera i rozpocznij niesamowite przygody.

Do walki z wrogami możesz użyć kilku broni, w tym mieczy, łuków i strzał, a nawet magicznego personelu. Graj jako potężny wojownik, dążąc do pokonania potworów i szkieletów! Zniszcz wszystkie skrzynie oraz beczki i zbierz monety oraz specjalną broń, które mogą z nich wyjść. W grze jest mnóstwo ulepszeń, łupów, artefaktów przedmiotów, ulepszeń do odkrycia! Ciesz się losowo generowanymi lochami i wrogami!

poniedziałek, 29.06.2020r.

blackwind zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czy jesteś gotowy na walkę ze strasznymi stworzeniami i przywrócenie pokoju w królestwie? Przejmij dowodzenie nad armią dowodzoną przez twojego bohatera i walcz z potężnymi przeciwnikami w turowej walce strategicznej.

Czy jesteś gotowy na walkę ze strasznymi stworzeniami i przywrócenie pokoju w królestwie Potężnej Partii? Przejmij dowodzenie nad armią dowodzoną przez twojego bohatera i walcz z potężnymi i potężnymi przeciwnikami w turowej walce strategicznej.

Obroń linię frontu za pomocą jednostek, które mają wiele punktów wytrzymałości na obrażenia i chroń swoich łuczników, magów i innych uzdrowicieli, aby mogli zadawać maksymalne obrażenia bez bycia trafionym przez wrogie jednostki.

Istnieją różne pola bitew z różnymi przeszkodami i duża lista bohaterów o unikalnych umiejętnościach, dzięki którym możesz sprawdzić swoje umiejętności strategiczne. Odkrywaj mapę, niszcz przerażających bossów i fantastyczne stworzenia, twórz własną historię, akceptuj misje i wyrusz na przygodę. Zbierz armię i poprowadź swój najpotężniejszy zespół do zwycięstwa.

niedziela, 28.06.2020r.

blackwind skomentował
Treść komentarza: Super NES'owa gra polecam
blackwind zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pokonaj potwory stojące na Twojej drodze mieczem i zaklęciami! Zdobywaj doświadczenie, zbieraj złoto i klejnoty, zwiększaj swoje atrybuty i umiejętności.

[Wskazówki do gry!]
* Mikstury HP i MP przywracają 50%
* Przytrzymaj przycisk ataku przez około 2 sekundy, aby użyć magicznej zdolności Power Slash!
* Legendarna transformacja: jeśli spotkasz tajnego bossa w swojej przygodzie, spotkasz potężnego ognistego ptaka, jeśli uda ci się wygrać, możesz zostać legendarnym rycerzem ognia!
blackwind zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Uzupełnij dziennik i ucieknij przed Dr. Know It All'. Wykorzystaj swoje najlepsze umiejętności logiczne, rozwiązuj trudne zagadki i dojdź do końca.
blackwind skomentował
Treść komentarza: Gra nie zbyt trudna ale ciekawa

poniedziałek, 25.08.2014r.

blackwind dodał
Opis gry: Łap kulki i zmieniaj kolory statków na neutralne.

Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 23.08.2014r.

blackwind zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodowa gra typu point & click. Zły Pigsaw porwał Slandermana i zmusił go do zagrania w swoją pokręconą grę. Pomóż mu w ucieczce zanim będzie za późno!
W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 21.08.2014r.

blackwind zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Te kolorowe bloki pomogą trenować Twój umysł więc nie zwlekaj! Układaj kolorowe kwadraty na planszy, tak aby połączyć centralny punkt, ze ściankami o takim samym kolorze.

Sterowanie za pomocą myszki.
Rolka w Myszce lub Spacja - rotacja elementów
blackwind zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Świat staje się piekłem, coraz więcej zombie wychodzi na powierzchnie. Trzeba stale doskonalić wytrzymałość. Zrób dobry użytek z różnych możliwości i funkcji, aby odeprzeć tych zombie, jeden po drugim. Zebrane fundusze inwestuj w ulepszenia.
Nie zapomnij też o odblokowaniu nowych postaci, z których każda ma unikalny system walki i niszczące ataki specjalne.

Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
J - atak
K - skok
L - teleport
J+K - specjal

U - gorący atak
I - unikalne umiejętności
O - rozszerzone umiejętności
Gracze online (15):
Polecamy: