reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 25.01.2021, 00:56
Punkty: 311 915
Wiek 31
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

środa, 20.01.2021r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawa typu Grow, której celem jest rozwijanie planety. Kliknij panele w wybranej prze siebie kolejności. Klikane przedmioty będą rosły i rosły z każdą turą. Grę ukończysz, gdy poziom wszystkich paneli osiągnie maksymalny poziom. Oddziałują na siebie w miarę wzrostu. Musisz więc pomyśleć o kolejności klikania.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wszyscy wiemy, że są ludzie, którzy wierzą w zjawiska paranormalne, ale wielu jednak nie wierzy, mając na uwadze, że zjawiska paranormalne nie jest łatwo udowodnić. Wszyscy jesteśmy świadomi otaczającej nas rzeczywistości, ale jeśli chodzi o świat zjawisk paranormalnych, to historie i miejskie legendy są zwykle jedynym źródłem informacji.

Nicole i Benjamin wchodzą do domu swojego zmarłego dziadka. Oboje zawsze interesowali się zjawiskami paranormalnymi. Dlatego są przekonani, że duch zmarłego dziadka nadal mieszka w jego domu.

Teraz możemy zwiedzić ten stary dom i sprawdzić, czy naprawdę jest tam duch, czy też wnuki się mylą. Zbadaj ciemne zakamarki i dowiedz się, co się tam kryje.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą 18 kołowej ciężarówki, sprawdź swoje umiejętności jazdy i wykonaj serię misji związanych z dostawą ładunku.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pokój wielorybów wydaje się przytulnym pokojem, ale czy potrafisz rozwiązać wszystkie zagadki, aby stąd uciec? Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Czy potrafisz rozwiązać wszystkie zagadki, aby uciec z pokoju w Ikoa Escape. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Witamy w "Escape Game Snowman"!
Zostałeś uwięziony w domu bałwana. Musisz rozwiązać zagadki, by jakoś się stąd wydostać.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Mówimy tutaj o czymś bardzo poważnym. Dwaj detektywi Maria i Tyler wraz ze swoim zespołem są w drodze, aby ujawnić coś dużego, coś, co dotyczy wielu ważnych osób. W tej chwili odwiedzają mieszkanie pana Jacka, który trafił do aresztu.

Jest oskarżany o organizowanie i planowanie zabójstw znanych polityków. Detektywi zbadają całe miejsce, szukając podpowiedzi na temat tej sytuacji. Chcieliby poznać motywy pana Jacka, dowiedzieć się, kim są inne osoby zaangażowane w tę organizację, aby móc przewidzieć i powstrzymać ewentualne zabójstwa.

Jak możesz zauważyć, sytuacja jest bardzo poważna, więc rozejrzyjmy się i dowiedzmy, co kryje się w mieszkaniu pana Jacka.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Masz dwie minuty na opuszczenie obiektu, zanim nastąpi eksplozja.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Far Away to krótka gra przygodowa typu horror w stylu pixel-art. Uwaga: gra jest wciąż w fazie rozwoju. Wykonuj odpowiednie czynności i przetrwaj w grze tak długo, jak potrafisz.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Garden Tales 2 to długo oczekiwany następca najbardziej ukochanej i zabawnej gry typu match3 w historii! Dzięki zupełnie nowym poziomom i mnóstwu szlifowania Garden Tales 2 przenosi Cię z powrotem do zabawnego świata dopasowywania owoców. Niezależnie od tego, czy chcesz odpocząć po ciężkim dniu pracy, czy potrzebujesz czegoś, co pomoże Ci odprężyć się od zmartwień - wesoła muzyka i świetna grafika pomogą Ci znaleźć spokój i radość.

Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe elementy znalazły się obok siebie w celu wyeliminowania ich z planszy. Przy 4 zlikwidowanych elementach, pojawiają się bonusy.
Gracze online (10):
Polecamy: