reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 21.09.2020, 19:38
Punkty: 309 390
Wiek 31
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Wczoraj, 21.09.2020r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Dołącz do tej innej przygody z naszym ukochanym Mario i jego wiernym przyjacielem Yoshi! Z Super Mario Bros Riders, ciesz się ekscytującą przygodą przez świat pełen pułapek, magicznych gwiazd i wielu niebezpiecznych wrogów.

Pomóż im bezpiecznie dotrzeć do zamków na końcu każdego poziomu i zbliż się o krok do uratowania pięknej księżniczki Peach! Czy będziesz wystarczająco odważny, aby stawić czoła tej przygodzie? Skacz dookoła, zbieraj dużo monet, unikaj spadania z klifów lub wpadania w paszczę niebezpiecznych mięsożernych pułapek i rozbijaj cegły, które staną Ci na drodze - powodzenia!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Poprowadź czarodzieja Berema, który kontynuuje przygodę, aby ocalić Dolinę.
Ulepszaj swoje karty z każdą walką i wybieraj nowe karty, które chcesz dodać do talii.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Opublikowano piątą serię gry Zombie Mission. W grze zostały dodane nowe funkcje. Za monety zbierane w grze możesz przejść do sekcji „ULEPSZENIA” i kupić nową broń i dodatkowe życia. W nowej sekcji możesz teraz wybrać poziomy trudności. (Normalny, Trudny i Ekstremalny) Możesz ukończyć misję, pokonując Bossa na ostatnim poziomie gry. Chodź, ocal wszystkich zakładników!
Oczywiście zachęcamy, by wybrać opcję 2 Players i jak w każdą poprzednią część, grać na dwie ręce, by wyciągnąć z gry maksimum zabawy.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jeśli lubisz zagadki logiczne, to ta gra jest dla Ciebie! Wybierz odpowiednie barwy i zapełnij plansze jednolitym kolorem. Pamiętaj, ze liczba ruchów jest ograniczona w każdym levelu. Bądź bardzo uważny i staraj się nie popełniać błędów. Wybierz odpowiedni kolor i stań się zwycięzcą!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Czas przetestować swoje umiejętności motocyklowe w Lego Jurassic World Legend of Isla Nublar, próbując podróżować przez wyspę od jednego końca do drugiego, wykonując wszelkiego rodzaju akrobacje. Wyspa roi się od dużych i małych dinozaurów, roślinożerców i mięsożerców, a niektóre z nich są niezwykle dzikie! Czy uda Ci się przetrwać z pomocą swojego motocykla?

Przygotuj się, aby wystawić na próbę swój niesamowity refleks i kontrolować Owena Grady'ego w ekscytującym i niebezpiecznym wyścigu na 10 unikalnych poziomach. Ucieknij przed głodnym dinozaurem lub dużą skałą, która stacza się z góry na różnych poziomach i pokaż swoją dużą zwinność i umiejętności jazdy, stawiając czoła wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwom. Powodzenia!

Jakie cechy wyróżniają się w Lego Jurassic World Legend of Isla Nublar?

* Ciesz się zabawną i szczegółową grafiką 2D.
* Zmierz się z ekscytującymi torami z przeszkodami.
* Pokonaj 10 unikalnych poziomów dzięki swoim umiejętnościom.
* Przetrwaj niebezpieczne i głodne dinozaury.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zagraj z największymi gwiazdami koszykówki. Szybki mecz, turniej, czy może z kumplem na 2 graczy?
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jedna z wielu odmian Mahjonga. Zabawa polega na szybkim dopasowywaniu takich samych elementów w taki sposób, żeby między nimi można było przeprowadzić linię nie przecinając innych obiektów i nie łamiącą się więcej niż dwa razy. Z każdym levelem zabawa robi się bardziej skomplikowana.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wybierz swojego bohatera i dotrzeć do mety bez utraty głowy.
Unikaj przeszkód i spróbuj ukończyć poziom z wszystkimi częściami ciała.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wciel się w rolę snajpera i sprawdź swoje umiejętności strzeleckie.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Czy jesteś gotowy na nową, ekscytującą przygodę w grze Save the Girl 2? Znajdź sposób na uratowanie tej młodej kobiety w niebezpieczeństwie. Złowrogi kosmita goni ją ulicami miasta, gotowy porwać ją i zabrać na swoją planetę. Nie możesz sobie na to pozwolić!

Czas przyjrzeć się scenerii i znaleźć właściwy sposób wykorzystania przedmiotów do pokonania pułapek po drodze. Rzucaj skórkami od banana, aby się ślizgał, używaj czapek ze śmigłami, aby latać nad niebezpiecznymi klifami i obserwuj nawet najmniejszy szczegół, aby móc zgłosić to policji. Ciesz się i pokaż, że inteligencja jest w stanie uchronić Cię przed najgorszymi sytuacjami!
Gracze online (23):
Polecamy: