reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 02.04.2020, 21:37
Punkty: 306 101
Wiek 30
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Wczoraj, 02.04.2020r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ciesz się wolnym czasem grając w szachy nowej generacji. Niesamowita grafika i rozgrywka pozwalają zanurzyć się w taktycznej walce między ciemną stroną a światłem. Użyj inteligentnych strategii, aby stać się prawdziwym mistrzem szachowym!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Wyostrz swój umysł i sprawdź swoją strategiczną sprawność w tej kochanej przez wszystkich grze!

Reversi (Othelo) - gra planszowa dla dwóch osób, rozgrywana na planszy o wymiarach 8 na 8 pól przy pomocy 64 dwukolorowych pionów.

Na początku gry gracze wybierają kolory, którymi będą reprezentowani na planszy i otrzymują po 32 piony. Rozpoczęcie gry polega na ułożeniu przez jednego z graczy dwóch swoich pionów na środku planszy, a jego przeciwnik dokłada również dwa swojego koloru. W następnych ruchach gracze dokładają na przemian po jednym pionie swojego starając się zamknąć pomiędzy pionami swojego koloru jak najwięcej pionów przeciwnika. Wszystkie piony przeciwnika zamknięte w liniach poziomych, pionowych lub po przekątnych zostają odwrócone i stają się pionami wykonującymi ruch. Ten sam pion może być odwrócony w trakcie gry wiele razy. Jeżeli jeden z graczy nie może wykonać ruchu (tzn. nie może zamknąć żadnego piona przeciwnika) to ruch wykonuje drugi gracz.

Gra kończy się gdy żaden z graczy nie może wykonać poprawnego ruchu, czyli:

* gracze zapełnią planszę,
* żaden z graczy nie może wykonać ruchu,
* jeden z graczy straci wszystkie swoje piony.

Zwycięzcą zostaje gracz posiadający na planszy większość pionów swojego koloru.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Doprowadź postacie do wyjścia zgodnego z kolorem.
Użyj swoich ruchów, aby uzyskać podstawowy kolor.
Użyj giermka, aby chronić przejścia.
Weź strzały ze łucznikiem i zniszcz wrogów.
Zwiększ ilość swoich ruchów, zdobywając powerUps na mapie.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Stronghold Solitaire o 4 poziomach trudności. Przenieś wszystkie karty do czterech górnych stosów bazowych, od asa do króla. Każdy nowy poziom ma mniej wolnych miejsc ("free cells") i jest trudniejszy. Na stole buduje się kolumny w dół starszeństwa, a wykładać można tylko wierzchnią kartę.

Wszystkie karty należy umieścić w 4 stosach bazowych według koloru, w kolejności od asa do króla. Karty na planszy można układać niezależnie od koloru. Można grać jedynie kartą z wierzchu stosu. W wolnym polu ("free cells") można ułożyć dowolną kartę.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zagraj w tę wciągającą platformówkę przygodową i postaraj się nie zezłościć!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Od czasu do czasu wszyscy mamy dziwne sny, a nawet koszmary. Powodów tego nie można całkowicie wyjaśnić. Może to być nasza podświadomość, która nam coś mówi, może to być coś nieprzyjemnego, którego doświadczyliśmy w życiu, lub po prostu gwałtowny program, który widzieliśmy w telewizji. Jednak niektóre sny mogą nas naprawdę przestraszyć, a te wyjaśnienia mogą po prostu nie być wystarczające, aby uspokoić nas, lub wreszcie sprawić, że przestaniemy śnić ten sen.

Mellisa i Ryan śnią ten sam koszmar już od kilku miesięcy. Próbują znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego trafiło na nich, ale nikt nie potrafił im tego wyjaśnić. szukali także pomocy w Internecie i okazało się, że nie byli w tym sami. Mianowicie.

Wiele osób đni o tym samym. Wszyscy đnia o tym samym domu i związanych z nim rzeczach, ale tym razem postanowili zebrać się w jednym miejscu, które pojawia się w ich koszmarach. Razem czują się silniejsi, więc teraz nadszedł czas, aby walczyć ze swoimi marzeniami i położyć kres koszmarom.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Tym razem utknąłeś w chacie. Rozejrzyj się i sprawdź, czy możesz znaleźć coś, co odblokuje drzwi. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Przejmij kontrolę nad podziemnym schronieniem, uratuj robaki uciekające przed deszczem, utrzymuj je karmione i wypoczęte, schronione w dobrych warunkach.

- Możesz wyciszyć grę za pomocą M.
- Użyj myszki, aby wydawać polecenia robakom
- Zbierz zasoby spoza schronu.
- Robaki potrzebują wystarczającej liczby łóżek do odpoczynku.
- Trzymaj drzwi zamknięte i szybko usuń wszelkie wycieki wody, w przeciwnym razie schron zostanie zalany.
- Jeśli wszystko jest pod kontrolą, poziom wody będzie powoli spadał.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Broń swojego zamku przed atakującymi orkami. Użyj dopalaczy, które pomogą ci pozostać przy życiu.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter wraca z paczką nowych poziomów. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy.
Gracze online (3):
Polecamy: