reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 20.03.2019, 16:33
Punkty: 295 488
Wiek 29
Status online
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

Wczoraj, 20.03.2019r.

c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Czy jesteś gotowy na super słodkie wyzwanie logiczne? Ciesz się tą słodką grą połączoną ze spektakularnymi efektami! Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie, w celu wyeliminowania ich z planszy. Połączenie 4 lub więcej kamieni stworzy specjalne bonusy.

Zapraszamy również do zagrania w równie ciekawą grę, znajdującą się tutaj: Cookie Connect
c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Po 4 latach przerwy, ukazała się właśnie kolejna odsłona wspanialej gry logicznej Hoshi Saga. Ta mini gierka robi ogromną furorę w Azji i na zachodzie oraz oczywiście na Giercowni. Zasady są proste: znajdź gwiazdkę ukrytą w każdym z levelu!

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Seria gier Hoshi Saga
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pomóż tytułowym postaciom w powrocie do domu, przeprowadzając je po drodze przez napotkane portale.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wciel się w policjanta, którego celem jest oczyszczenie miast Miami i Vegas z przestępców. Gra zawiera w pełni otwarty świat. Możesz przejąć dowolny pojazd, który chcesz - auto, samochód, czołg, helikopter, jet pack? Możesz także kupić wiele ulepszeń w sklepie, które pomogą ci ukończyć misje.
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Ambulance Driver to gra 3D, w której kontrolujesz karetkę. Twoim zadaniem będzie zabranie ratowników do ściśle określonego miejsca, w którym wydarzył się wypadek. Po załadowaniu rannych postępuj zgodnie z małą mapką, aby dowiedzieć się, do którego szpitala się udać. Miasto jest naprawdę duże i łatwo można się zgubić.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Draw Here to nowa gra logiczna, w której musisz narysować takie obiekty w wyznaczonym obszarze, aby zebrać gwiazdki. Postaraj się ukończyć wszystkie poziomy w grze. Powodzenia!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Bandyci zdobyli bazę wojskową i zostajesz wysłany, aby ich unieszkodliwić. Ulepszaj swojego bohatera, poszukaj nowych broni i sprzętu. Wszystkie przedmioty, pistolety, kamizelki kuloodporne łączą się ze sobą, tworząc ich mocniejsze wersje. Znajdź całą kolekcję przedmiotów i pokonaj terrorystów. Specjalne bronie pomogą twojemu bohaterowi. Miłej gry!
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jest tu mały pokój, a ty jesteś w nim zamknięty. Czy uda ci się wydostać z tej sytuacji? Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pomysłowa gra logiczna w stylu Sokoban. Myśl i komponuj tak, aby jajka znalazły się na patelni.

Platformy mają wysokość
Możesz poruszać się o jeden poziom w górę lub w dół
Możesz przemieszczać obiekty na tym samym poziomie co ty

Jajka pękną, jeśli spadną o dwa lub więcej poziomów
Jajka zawsze pękają, jeśli wylądują na patelni
Zrób omlet na każdej patelni, aby ukończyć poziom
Gracze online (30):
Polecamy: