reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: contrast

Login: contrast
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.02.2007r.
Ost. logowanie: 22.09.2020, 11:45
Punkty: 295 867
Wiek 44
Status offline
Opis Inne strony to zwykłe banany, GIERCOWNIA to Chiqita.

Dzisiaj, 22.09.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Dołącz do tej innej przygody z naszym ukochanym Mario i jego wiernym przyjacielem Yoshi! Z Super Mario Bros Riders, ciesz się ekscytującą przygodą przez świat pełen pułapek, magicznych gwiazd i wielu niebezpiecznych wrogów.

Pomóż im bezpiecznie dotrzeć do zamków na końcu każdego poziomu i zbliż się o krok do uratowania pięknej księżniczki Peach! Czy będziesz wystarczająco odważny, aby stawić czoła tej przygodzie? Skacz dookoła, zbieraj dużo monet, unikaj spadania z klifów lub wpadania w paszczę niebezpiecznych mięsożernych pułapek i rozbijaj cegły, które staną Ci na drodze - powodzenia!

niedziela, 20.09.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: To jedna z tych gier, które w pełni przenoszą cię do innego świata!

Cztery piękne, tajemnicze światy dryfują w przestrzeni na granicach wszechświata. By uratować swoich przyjaciół, będziesz musiał zbadać je wszystkie… Jednocześnie dbając o karmienie źle usposobionego i wybrednego potwora.piątek, 18.09.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Znajdziesz się w maszynowni starego zardzewiałego statku kosmicznego. Powietrze jest gęste od napięcia, jesteś głęboko za liniami wroga. Aby wrócić do domu, musisz przejąć kontrolę nad tym statkiem i walczyć z niemożliwymi przeciwnościami losu. Napraw ten zepsuty kawałek śmieci i walcz z wrogiem!
contrast skomentował
Treść komentarza: rozsadza mózg ta gierka już na 2 poziomie (jako ciekawostkę dodam, że grę poleca sam Bart Bonte)

środa, 16.09.2020r.

contrast zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Uratuj Arkadię, odzyskując księgę "Arcade Intellect" od złego czarodzieja Alistaira.
W tej pełnej akcji strzelance możesz odblokować nowe kule i skórki, walcząc z falami wrogów. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.


contrast zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Klasyczna łamigłówka dla wszystkich grup wiekowych z wciągającym nowym wyglądem!

Masz tylko 15 minut na ułożenie słynnej chińskiej gry Mahjongg. Zasady są identyczne jak w każdej grze tego typu. Należy połączyć w pary dwa klocki o takich samych obrazkach, aby je wyeliminować, ale tylko takie, które nie są przyblokowane przez inne.
Doprowadź, aby wszystkie klocki zniknęły z planszy.

piątek, 04.09.2020r.

contrast skomentował
Treść komentarza: konkretne łamigłówki, hardkorowo jest już na pierwszym poziomie oceniam na 5 *****
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Gra niezwykle rozwijająca wyobraźnie przestrzenną. Jeśli od myślenia boli Cię głowa, to nie jest gra dla Ciebie.

Loisian Runes to niesamowicie rozgrzewająca mózg gra. Rozwiąż zagadkę runiczną, odtwarzając prawidłowy kształt, jak pokazano w prawym dolnym rogu, aby ukończyć zagadkę.

Użyj swojej strategicznej logiki i taktyki w swoich ruchach. Uważaj podczas przesuwania run, jeśli zejdziesz w dół z niewłaściwszym ruchem, twoja runa będzie bardzo trudna do dopasowania do pożądanego kształtu. Runy mogą poruszać się w 6 kierunkach w grze. Powodzenia! Do ukończenia i wygrania gry jest ponad 25 poziomów.

Jesteś przeklęty przez Loisian. Poruszaj kamieniami, aż utworzysz kształt, który wygląda jak runa w prawym dolnym rogu.
contrast zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bardzo pomysłowa, świetnie wykonana i pełna ciekawych zagadek platformówka. Nagnij czas na swoją korzyść, aby dotrzeć do wyjścia!
Zalecamy grać na pełnym ekranie.

niedziela, 30.08.2020r.

contrast dodał
Opis gry: Dokonaj ucieczki z magicznego pokoju. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
Gracze online (20):
Polecamy: