reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: czyhas

Login: czyhas
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 26.06.2008r.
Ost. logowanie: 07.06.2020, 21:05
Punkty: 1 889
Wiek 24
Status offline
Opis Każda Twoja, nawet najmniejsza decyzja ma wpływ na Twoje życie, więc czyń roztropnie

poniedziałek, 30.09.2019r.

czyhas zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Strzelaj, skacz, pędź i przemierzaj lochy w tej platformowej przygodówce, która zawiera elementy z gier RPG i crawlerów w lochach.

Graj jako Rand wybrany, aby pokonać zło czające się w lochach i uratować jego wioskę. Znajdź dawno zaginiony artefakt, który może przywrócić życie jego wiosce i jej mieszkańcom.

piątek, 23.06.2017r.

czyhas zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! W końcu doczekaliśmy się ulepszonej wersji wspaniałej gry Orion Sandbox! Musisz przetrwać w dziewiczym świecie, zbierając materiały, narzędzia i zbroje, tworząc improwizowane schroniska, pomyślnie wypełniając misje, odkrywając skarby, i tak dalej. Planeta wygląda jak raj w ciągu dnia, ale gdy nadchodzi noc, ciemność może skrywać okrutne stworzenia i straszne tajemnice ... Ukształtuj świat tak, jak chcesz! Czy będziesz w stanie przetrwać na tej dziwnej planecie?

Przeżyj niesamowite przygody, odkrywając niesamowity świat Oriona. Twoim zadaniem jest przetrwanie każdej nocy poprzez gromadzenie niezbędnych zasobów, takich jak drewno, kamień, narzędzia rzemieślnicze do budowy schronów. Odkrywania wiele miejsc, takich jak lochy, aby znaleźć skarby i cenne materiały do produkcji broni i zbroi dla swojej postaci. Powodzenia!

Uwaga, ze względu na złożoność gry i jej rozbudowany świat, gra długo ładuje się.

wtorek, 03.01.2017r.

czyhas zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra w odwrócone szachy, czyli aby wygrać musisz jak najszybciej poddać (stracić) wszystkie swoje pionki i figury. Wydaje się proste? No to spróbuj!

piątek, 16.12.2016r.

czyhas zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Czas na przygodę z dwoma braćmi, z których jeden jest wśród żywych, a drugi jest duchem. Chroń swojego brata przed czarodziejami, którzy chcą ukraść duszę i podbić świat.

wtorek, 02.08.2016r.

czyhas zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Na planecie skolonizowanej przez dwie różne frakcje dochodzi do starć, kto powinien przejąć kontrolę nad wydobywaniem surowców. W tym czasie zostaje wynaleziona nowa substancja, która potrafi przejąć kontrolę nad ciałem ludzkim. Infestor - bo tak nazywa się ta nowa broń biologiczna - zostaje wypuszczony na wolność...
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
E - przejęcie kontroli nad ciałem człowieka
C - opuszczenie ciała człowieka
R - reset poziomu

poniedziałek, 09.05.2016r.

czyhas zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Kontynuacja gry Flash Circle TD. W grze mamy za zadanie stawianie wież obronnych, które będą likwidowały zbliżające się wektory.
czyhas zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Karciana gra strategiczna. Używając kart w odpowiedniej kolejności zniszcz przeciwnika.

Sterowanie za pomocą myszki.
czyhas skomentował
Treść komentarza: Swietna kontynuacja z lepsza oprawa graficzna oraz nowymi kartami do wyboru. Mimo, ze podczas rozgrywki nie widac tak dokladnie poziomu ufortyfikowania naszego zamku oraz panel z naszymi zasobami nie wyglada tak przejrzyscie jak to mialo miejsce w czesci pierwszej to najwazniejsza cecha tej gry jaka jest grywalnosc zostala zachowana, wiec calosc oczywiscie na plus. Za gre daje 4/5 i do ulu . Szkoda jednak, ze tak malo osob gra w trybie multi...

niedziela, 24.04.2016r.

czyhas zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Bogate królestwo pozostało bez Króla i teraz każdy chce przejąć tron, a ty jesteś jednym z nich! Pokonaj najlepszych wojowników królestwa i zagarnij tron!

sobota, 23.04.2016r.

czyhas zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Przemierzaj świat by wymierzyć sprawiedliwość temu, kto zniszczył armię rebeliantów.
Sterowanie:
Wojownik:
Strzałka w lewo/prawo = poruszanie się
Z - atak
X - zablokowanie

Orzeł:
A - wypuszczenie orła
S - podniesienie przedmiotu
D - zatrzymanie orła
Gracze online (16):
Polecamy: