reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: diabelek495

Login: diabelek495
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.04.2011r.
Ost. logowanie: 26.01.2020, 22:03
Punkty: 2 821
Wiek 34
Status offline
Opis

niedziela, 26.01.2020r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kto powiedział, że dziewczyna nie może być odważnym rycerzem? Laura jest doskonałym przykładem niesamowitej odwagi i wytrwałości. Te umiejętności doprowadziły ją do miejsca w straży rycerskiej, która opiekuje się królem, czyniąc ją członkiem równym wszystkim mężczyznom, którzy tam pracują. Jednak tym, co najbardziej zainspirowało ją do tej pracy, jest fakt, że jej ojciec miał ten sam zawód. Podążała śladami ojca, który był także dzielnym rycerzem, ale był także członkiem jednej szczególnej grupy rycerzy, templariuszy.

Templariusze byli jednymi z najlepiej wyszkolonych jednostek bojowych, które brały udział w krucjatach, znani nam są z charakterystycznych białych płaszczów z czerwonym krzyżem. Z drugiej strony byli również, nie walczący członkowie zakonu, którzy zarządzali dużą infrastrukturą gospodarczą w całym chrześcijańskim świecie, wymyślając innowacyjne techniki finansowe, coś w rodzaju wczesnej formy bankowości.

Laura dowiadziała się o kościele, w którym gromadzili się templariusze i wraz ze swoimi przyjaciółmi, rycerzami Kevinem i Kathleen, wchodzą do tego kościoła, szukając cennych reliktów ukrytych przed laty przez jej ojca. Zostań bohaterem w tej ciekawej grze w ukryte obiekty i pomóż im w poszukiwaniach.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Sarah jest osobą, która bardzo ciężko pracuje od zawsze. Dlatego była tak szczęśliwa, kiedy w końcu dostała awans, którego zawsze pragnęła. To było coś w rodzaju „spełnienia marzeń”, ponieważ marzyła o tej pracy od pierwszego momentu, kiedy weszła do tej firmy. Jednak oprócz idealnej pracy Sarah dostała coś jeszcze, również idealnego dla niej. Poza zasłużoną promocją, Sarah zyskała również dawno wyczekiwane i upatrzone biuro.

Teraz, kiedy biuro należy do niej, Sarah chciałaby je zaaranżować według własnego gustu, ale także uczynić w nim przestrzeń wystarczająco praktycznyą, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę. W każdym razie Sarah potrzebuje naszej pomocy, abyśmy mogli pomóc jej w udoskonaleniu wszystkiego, aby mogła doskonale funkcjonować.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Możemy wiedzieć, co jest wokół nas, ale tak trudno jest przewidzieć, co może zaoferować przyroda. Nigdy nie możemy być pewni, co można znaleźć w górach, w morzach, bez względu na to, jak odkrywcy są konsekwentni w swoich poszukiwaniach. Chodzi o ogromne terytorium i nikt nie jest w stanie nas zapewnić, co może zrobić natura, aby ukryć pewne miejsca.

Ojciec Amandy spędził całe życie na poszukiwaniu najcenniejszych na świecie diamentów, które podobno były ukryte w wiecznie zamrożonej jaskini. Prowadziła go jego pasja bardzo długo długo, ale niczego nie znalazł, nawet zaczął wątpiąc, czy te diamenty naprawdę istnieją. Z drugiej strony Amanda postanowiła być bardziej konsekwentna i wreszcie dowiedzieć się prawdy o tych diamentach.

Wyrusza więc na wyprawę i prosi Ciebie o pomoc. Powodzenia.
sobota, 21.12.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Miasteczko Nerton było znane jako ciche miejsce, w którym wszyscy czuli się bezpiecznie, ponieważ wszystko było w idealnym porządku. Ludzie byli szczęśliwi i nie obawiali się, że coś niechcianego może im się przytrafić, ponieważ odsetek przestępców, był po prostu niewielki. Jednak w zeszłym roku wszystko poszło w zupełnie innym kierunku, nastała fala morderstw.

Ludzie zaczęli żyć w ciągłym strachu, ponieważ wciąż nie wiedzą, kto jest rzeczywiście odpowiedzialny za te morderstwa. Dwaj detektywi i partnerzy, Lisa i Mark, spotkali się ze swoim zespołem w małym mieście Nerton. Po rozpoczęciu dochodzenia Lisa i Mark zaczynają podejrzewać, że chodzi o seryjnego mordercę.

Wniosek ten jest w jakiś sposób logiczny, zgodny ze śladami pozostawionymi przez mordercę i oczywiście bierze pod uwagę, jak często te morderstwa miały miejsce. Zespół profesjonalistów rozpocznie w tej chwili poszukiwania, dołącz do nich i zostań bohaterem w tej wspaniałej grze w ukryte obiekty.
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Nigdy mieliśmy się nie dowiedzieć, co kryje się głęboko w ziemi lub piasku. Ale to nie jest kompletna tajemnica, ponieważ istnieją osoby, których zawód polega na kopaniu w głębinach i poszukiwaniu różnych przedmiotów i artefaktów. Mówimy o archeologach, którzy dzięki swoim odkryciom wyjaśniają nam, co wydarzyło się w przeszłości, ale starają się również przewidzieć, co się wydarzy w przyszłości.

Butau nie jest archeologiem, ale młodym Egipcjaninem, który nagle odkrywa tajny grobowiec. Ten grób może nie był tajemnicą, ale w jakiś sposób, pozostawał ukryty w piasku przez setki lat. Butau jest tak naprawdę pierwszą osobą, która wchodzi do tego grobowca, więc logiczne jest, że tak ciekawi go, co tam jest, kto tam został pochowany. Ku jego wielkiemu zaskoczeniu młody mężczyzna dowiaduje się, że ten grób należał do wielkiego Ramzesa Trzeciego, a niespodzianka stała się jeszcze większa, gdy zobaczył ducha należącego do Asmatarty, żony tegoż Ramzesa.

Duch prowadzi Butau przez korytarze grobowca, a nawet obiecuje mu, że pozwoli mu wziąć wszystko, co zechce, jeśli spełni jeden warunek - musi rozwiązać kilka naprawdę trudnych zagadek. Zobaczmy, czy Butau opuści to miejsce z pustymi rękami, czy wyjdzie z jakimś skarbem.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Hector Rackham był legendarnym, prawdopodobnie pierwszym znanym piratem. Oznacza to, że był autorytetem dla piratów, którzy żyli w tym samym okresie, ale także był przykładem dla piratów, którzy przyszli żyli po nim. Kapitan Edward i jego załoga to niektórzy z piratów , którzy postanowili ruszyć śladami Rackhama i spróbować odnaleźć jego rzeczy.

Mówiąc ściślej, kapitan Edward i jego załoga szukają zaginionego skarbu legendarnego Hectora Rackhama, ale poszukiwania wcale nie są łatwe i faktycznie trwają bardzo długo. Po latach poszukiwań kapitan Edward nagle znalazł wskazówkę, która kieruje ich na tajemniczą wyspę. W rzeczywistości wyspa ta jest ukryta przed każdą mapą na świecie, co oznacza, że prawdopodobnie to miejsce nigdy wcześniej nie było odwiedzane.

Możemy cieszyć się naszą piracką przygodą i mieć nadzieję, że nasi piraci znajdą czego szukają od tylu lat.diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Jeśli boisz się wampirów i tego typu rzeczy, lepiej przygotuj się na to wyzwanie. Na początku poznaj trzy wampiry Katherine, Damien i Victoria, które są głównymi bohaterkami tej gry, oczywiście wraz z tobą. Ale jesteś teraz na ich terytorium, więc postaraj się stawić im czoła i odejść od gry jako prawdziwy zwycięzca.

Wszedłeś do domu Katherine, Damien i Victorii. Jak powiedzieliśmy, są wampirami, ale są wampirami, które lubią grać w gry ze swoimi ofiarami, co w tym przypadku oznacza ciebie, ponieważ jesteś teraz w ich domu. Trzy wampiry dadzą ci trzy różne zadania do wykonania, a jeśli je wykonasz, uwolnią cię.

Rozpocznij grę i sprawdź, czy zamierzasz pokonać wampiry, czy pozostaniesz na zawsze w ciemności.


piątek, 06.12.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Historie piratów są bardzo znane. Opowiadają o swoich odważnych wyczynach, ale także o ukrytych skarbach i to bardzo często. W rzeczywistości kradzież skarbów z innych łodzi i poszukiwanie ukrytych skarbów było głównym poświęceniem piratów i dlatego te historie są pełne takich tematów. A czy te historie były prawdziwe? Ponieważ jest ich tak wiele, musi to być coś prawdziwego.

Pomiędzy tymi opowieściami znajduje się historia słynnego złotego wybrzeża. Podobno na tym wybrzeżu kryje się wiele skarbów, a piraci wciąż go szukają, co oznacza, że wszystko wciąż tam jest.

Pomóżmy Thomasowi, Emily i innym piratom dowiedzieć się, czy ich podejrzenia są prawdziwe i czy znaleźli to miejsce.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czasami wszyscy możemy się bać, gdy jesteśmy sami w naszych domach. Może nie chodzi o nic specjalnego ani przerażającego, ale sam fakt, że jesteśmy sami, sprawia, że czujemy się mniej bezpieczni. A gdy nadchodzi noc i robi się coraz bardziej cicho, zaczynamy słyszeć wszelkiego rodzaju dźwięki. Każdy hałas wydaje się być pewnym zagrożeniem i zaczynamy zgadywać, co to może być. Na szczęście, to tylko nasza wyobraźnia, co jest całkowicie normalne.

Ale czy wszystko w porządku w domu Denise? Ostatnio, gdy zapada noc, słyszy dziwne dźwięki w swoim domu i zaczyna się to zdarzać bardzo często. Tej nocy dźwięki wydają się jeszcze głośniejsze, co jeszcze bardziej przeraża Denise. Postanawia, że nadszedł czas, aby dowiedzieć się, co dzieje się w jej domu każdej nocy, więc zaczyna się rozglądać.

Spójrzmy razem i dowiedzmy się, co tak naprawdę dzieje się w jej domu.niedziela, 24.11.2019r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Przestępcy używają różnych wymówek, gdy chcą popełnić przestępstwo. Bardzo często decydują się na zmianę swojej tożsamości, przedstawiając się jako inna osoba. Zazwyczaj wybierają osoby, które wydają się łatwe do polubienia, osoby, które mogą bardzo szybko zbliżyć się do ofiary, kogoś, kto podziela te same wartości i interesy jak ofiara i tak dalej. Wszystko to ma na celu zbliżenie się do ofiary lub miejsca, w którym przestępstwo zostanie popełnione.

Funkcjonariusze policji Margaret i Kenneth przybywają na miejsce zbrodni. Chodzi o dom, w którym popełniono morderstwo. Panna Emily została tam zamordowana, więc policjanci chcą się dowiedzieć, kto jest mordercą. Wydaje się, że jedyną poszlaką, jest fakt, że kilka dni temu ktoś zapukał do drzwi panny Emily, przedstawiając się jako jej daleki krewny. Ten mężczyzna był dla Emily zupełnie nieznany, więc odmówiła wpuszczenia go do domu.

Margaret i Kenneth są tutaj, aby dowiedzieć się, kto jest odpowiedzialny za straszną zbrodnię. Pomóżmy im wykryć, czy istnieje więcej dowodów na rozwiązanie sprawy.
Gracze online (26):
Polecamy: