reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: diabelek495

Login: diabelek495
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.04.2011r.
Ost. logowanie: 08.09.2020, 18:00
Punkty: 2 875
Wiek 35
Status offline
Opis

wtorek, 19.05.2020r.

diabelek495 skomentowała
Treść komentarza: 242

piątek, 08.05.2020r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mówiąc o rebeliantach, istnieje wiele ich rodzajów, nie tylko buntujący się przeciwko szkole lub zasadom, które należy przestrzegać w domu. Istnieją także prawdziwi buntownicy, którzy powstają w opozycji lub nawet zbrojnym oporze przeciwko ustalonemu rządowi lub przywódcy. Che Guevara jest prawdopodobnie najbardziej znanym globalnym kontrkulturowym symbolem buntu i globalnych insygniów w kulturze popularnej, a jego imię i twarz można znaleźć wszędzie, jako symbol ogólnego buntu.

10 lat temu doszło do pewnego buntu i uważa się, że rebelianci uzyskali dużą ilość złota i gdzieś je ukrywają. Thomas, Sarah i Shirley podejrzewają, że złoto jest ukryte w jednym konkretnym domu.

Przybywają do domu z planem przeszukania wszystkich pokoi i mają nadzieję, że znajdą miejsce, w którym ukryte jest złoto. Złoto może znajdować się w domu, a może opowieść o złocie jest tylko miejską legendą. Rozejrzyjmy się, a wkrótce dowiemy się prawdy.
środa, 29.04.2020r.

diabelek495 skomentowała
Treść komentarza: 312
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ta szczególna sytuacja, przedstawiona w poniższej grze, może cię nieco zaskoczyć, ale to nie znaczy, że nie spodoba ci się, będziesz się dobrze bawić. Spotkasz jeden wyjątkowy świat, coś, co różni się od naszej rzeczywistości, i to cię zaskoczy i jednocześnie zapewni rozrywkę.

Victoria jest dziewczyną, która jest powołana do bardzo ważnej, a jednocześnie bardzo niezwykłej misji. Mianowicie, została powołana przez Terry'ego, który jest stróżem pewnego skarbu, który faktycznie należy do trolli. Tak, dobrze słyszałeś, trolle. I Victoria jest tutaj, żeby mogła pomóc Terry'emu w jego pracy.

Może Victoria nie jest profesjonalistką w tej pracy, ale dlatego Terry tu jest. Ma za zadanie wyjaśnić Victorii, co będzie jej obowiązkami na tę noc. Za jej przysługę Victoria otrzyma bardzo interesującą i cenną zapłatę - Terry nagrodzi ją kilkoma złotymi monetami. Pomóżmy Terry'emu i Victorii zachować skarb i dopilnuj, aby trolle nie zawiodły się.


poniedziałek, 13.04.2020r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wszyscy zapewne widzieliście w filmach o gliniarzach i przestępcach - technikę znanąjako „dobry glina-zły glina”. Podejrzany znajduje się w specjalnym pokoju, w którym odpowiada na pytania zadane przez gliniarzy. A ponieważ przestępcy nie lubią ujawniać swoich czynów, starają się wyglądać niewinnie i unikać jakiejkolwiek reakcji, która mogłaby ich zdradzić. W tym przypadku jest dwóch gliniarzy, którzy grają role.

Jeden z nich to dobry facet, który podobno lubi chronić podejrzanego, podczas gdy drugi podchodzi bardziej bezpośrednio i zadaje pytania, które mogłyby zostać wykorzystane jako prowokacja, więc powinien po chwili powiedzieć prawdę. Funkcjonariusze policji Kimberly i Timothy wraz ze swoimi kolegami pracują nad sprawą morderstwa detektywa Thomasa. Thomas został zamordowany we własnym domu, ale wszyscy podejrzewają, że w tej sprawie uczestniczyły inne osoby.

wtorek, 07.04.2020r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Maria wraz ze swoimi przyjaciółmi: Zacharym i Joan przybywają do podwodnego muzeum w ich mieście. To naprawdę fascynujące miejsce, które obejmuje tak wiele niesamowitych przedmiotów i rzadkich gatunków ryb. Ludzie, którzy mieszkają w tym mieście, ale także ludzie z całego kraju, przyjeżdżają tutaj, aby zobaczyć te niesamowite widoki i cieszyć się wyjątkowością podwodnej przyrody.

Niektórzy ludzie lubią naturalne piękno muzeum, inni myślą o nim inaczej i bardziej obserwują rzeczy materialne... Ta naprawdę, tutaj chodzi o napad! To muzeum posiadało sześć rzadkich pereł, ale teraz te perły w tajemniczy sposób zniknęły z półek, na których zostały wystawione.

Policja nie zdołała ich odnaleźć, więc zamknęli sprawę, uważając to za wielką tajemnicę. Jednak Maria nie ma zamiaru zrezygnować z zamiaru znalezienia tych pereł, więc dlaczego jej nie pomożemy? To będzie bardzo interesująca wizyta w cudownym podwodnym muzeum, czegoś, czego wcześniej nie widzieliście, to na pewno.

niedziela, 29.03.2020r.

diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się na wkroczenie do niesamowitego świata iluzji. Jest to coś, czego prawie nikt nie widział, ponieważ stworzenia żyjące w tym świecie iluzji ukrywają się naprawdę skutecznie… Ale zacznijmy od początku i zobaczmy, co poprowadzi nas w tym świecie.

Czarodziejka Gizora wraz ze swoją przyjaciółką, troll Gindit, potajemnie wkraczają w świat, w którym żyją zwykli ludzie. A jeśli uważasz, że spotkanie z trollem lub czarodziejką może być dla ciebie przerażające, nie myśl, że nie czują się nieswojo, kiedy cię spotykają. Jest to bardzo niebezpieczna misja dla Gizory i Gindita, ponieważ jeśli ktoś je zauważy, wtedy wszyscy ludzie dowiedzą się, że naprawdę istnieje świat iluzji, w którym żyją czarodzieje i mityczne stworzenia.

Chodzi o to, że tylko raz na 50 lat zachodzi taki świt, który sprawia, że zwykłe przedmioty są magiczne. Gizora ma za zadanie znaleźć jak najwięcej magicznych przedmiotów podczas świtu, więc pomóżmy im zakończyć ich misję. Mamy nadzieję, że nie mieliby nic przeciwko otrzymaniu pomocy od zwykłych ludzi, ponieważ ich sekret jest u nas bezpieczny.diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Śledzenie pewnych informacji o ukrytych skarbach sprawiło, że wiele osób zginęło gdzieś w określonym miejscu. Mapy skarbów mogą być prawdziwe, ale wiele razy tak nie jest. Lubią prowadzić tych, którzy podążają za nimi w złym kierunku, lub są po prostu częścią legendy, niczym rzeczywistym lub istniejącym.

Laura śledzi historię o pewnej zakazanej wyspie. Co jest takiego specjalnego w tej wyspie, możesz zapytać? Ta wyspa to miejsce, w którym morska czarownica Anna przechowuje zapomniany skarb. Według opowieści i plotek o tym skarbie Anna przekaże ten skarb tylko osobie, która odpowie na wszystkie zagadki podane przez czarownicę i ukończy wszystkie podane zadania na czas.

To może wydawać się łatwe, niektórzy mogą uważać się za wystarczająco inteligentnych na każdą zagadkę i silnych na każde zadanie, ale w rzeczywistości istnieje ogromne ryzyko. Jeśli dana osoba nie zdoła wypełnić tych zadań, wiedźma Anna na zawsze uwięzi ją na wyspie! Pomóżmy Laurie w jej wyprawie po skarby i dopilnujmy, by nie dać jej uwięzić.


sobota, 14.03.2020r.

diabelek495 skomentowała
Treść komentarza: 268
diabelek495 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Betty, wraz z jej przyjaciółmi, piratami Donaldem i Karen, mieli odwagę zbuntować się przeciwko swojemu kapitanowi. Nie są zadowoleni z traktowania, jakie otrzymują od swojego kapitana, więc chcą coś w tej sprawie zmienić. Mianowicie, nie podoba im się sposób, w jaki dzieli się łupem, więc postanowili wziąć swój los w swoje ręce.

Betty, Donald i Karen docierają do miejsca, gdzie ich kapitan ukrywa łup. Ponieważ nie ma z nimi uczciwej relacji, postarają się znaleźć cenne przedmioty ukryte przez niego i podzielić się nimi po równo, tak jak powinno być.

Możesz pomóc im szybciej ukończyć to wyzwanie, aby uniknąć złapania przez kapitana. Szukaj ukrytego łupu, który gdzieś się tu jest i dzielcie się nim tak, jak być powinno, ponieważ każdy zasługuje na odpowiednią cenę za pracę.
Gracze online (28):
Polecamy: