reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: elevator12

Login: elevator12
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 22.08.2010r.
Ost. logowanie: 29.09.2020, 21:56
Punkty: 1 260
Wiek 22
Status offline
Opis

sobota, 11.06.2016r.

elevator12 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wybierz jedną z drużyn uczestniczących w Mundialu i pokaż finezyjny futbol strzelając jak najwięcej bramek i wygrywając mecze.

Doprowadź swoich zawodników do światowej dominacji wygrywając 29 meczów i zdobądź Puchar Świata. 20 aktualizacji w tym 4 utalentowanych trenerów pomoże Ci podbić świat piłki nożnej. Zarabiaj pieniądze na rozbudowę zespołu i zostań mistrzem świata.

Sterowanie:
Strzałki lub W;S;A;D - poruszanie się
X lub N - podanie/zmiana zawodnika
C lub M - strzał

piątek, 27.05.2016r.

elevator12 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Następna odsłona wielokrotnie nagradzanej serii! Nowe poziomy, więcej treści i szybsza rozgrywka. Walcz w dziesiątkach misji i różnych trybach gry, zbuduj swój oddział i sprawdź na ile jesteś twardy!

Cechy gry:

Dziesiątki misji które zajmą Ci godziny rozgrywki i unikalne nagrody na każdym poziomie trudności! Osiem klas do wyboru z drużynami maksymalnie do 15-tu żołnierzy - dostosuj ich wygląd, uzbrojenie, a nawet ich nazwy i upewnij się, że dasz im odpocząć pomiędzy misjami! Nowy "system squad" pozwala dostosować Twoją drużynę jak tylko chcesz! Zagraj na przykład drużyna 5-ciu snajperów. Jeśli Twój żołnierz gra słabo, to przejmij kontrolę nad nim - wszyscy członkowie zespołów są sterowalni. Każda broń może zostać zaktualizowana przy użyciu nowego menu "workshop" (warsztat). Nowe udźwiękowienie gry da Ci niesamowite wrażenia (jak nigdy dotąd)! Ruszaj i do dzieła!

czwartek, 05.05.2016r.

elevator12 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Już jest najnowsza część przygód Papy Louiego! Podczas otwarcia nowej restauracji na statku transatlantyckim, nagle pojawiły się lodowe potwory i zły doktor Radley Madish, którzy porwali Papę Loiuego, Penny i Alberto oraz resztę pasażerów.

Wciel się zatem w rolę Kabitan Cori i pomóż jej przejść przez wszystkie poziomy, po drodze zbierając monety, uważając na przeszkody, pokonując wrogów napotkanych na drodze i uratuj wszystkich pasażerów oraz swojego ulubionego szefa - Papa Louie'ego.

poniedziałek, 02.05.2016r.

elevator12 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Papa Louie powraca z nowym interesem! Tym razem otwiera cukiernię w centrum handlowym. Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!
elevator12 skomentował
Treść komentarza: @dreazil: ogarnij ortografię ..

sobota, 20.12.2014r.

elevator12 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Hicior wraca na ekrany w lekko odświeżonej formie. Czeka na Ciebie ulepszona grafika, nowe i zaktualizowane ligi. Gierka symulująca życie profesjonalnego piłkarza. Zaczynamy od treningów na podwórku, by po pewnym czasie podpisać pierwszy poważny kontrakt i wystąpić w meczu ligowym. Musimy także zadbać o odpowiednie przygotowanie zawodnika oraz wybierać właściwe dla niego rozrywki. W jak słynnym klubie uda Ci się zagrać? To zależy od twojego talentu!

niedziela, 23.11.2014r.

elevator12 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Tajemnicza siła porywa pokojowo nastawionych mieszkańców wioski Panselo. Lojalny mieszkaniec imieniem Gale przetrwał i postanowił rozwiązać tę zagadkę oraz uratować swoich przyjaciół. Pomóż mu walcząc z różnymi stworzeniami oraz rozwiązuj zagadki w świecie zwanym Phoenotopia.

Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Z - skok
X - interakcja/atak
C - użyj narzędzia
S - menu
elevator12 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Genialna platformówka rozgrywana w przepięknym środowisku 3D. Trzy kociaki (każdy o innych statystykach szybkości, siły, równowagi) chcą powrócić na swoją Miau-Planetę, pomóż im wykorzystując swoje umiejętności. Brzmi łatwo?

Nie będzie łatwo, oj nie, gdyż po drodze czekają na Ciebie do pokonania naprawdę trudne odcinki, gdzie będziesz pokonywać przeszkody i rozwiązywać ciekawe zagadki. Pamiętaj: zwinność i szybkość jest kluczem, aby ukończyć poziom!
elevator12 zagłosował
Miniaturka gry: Raze 3 Raze 3
(231)
Ocena
(5)
Opis gry: Nareszcie się pojawiła bardzo długo oczekiwana trzecia część gry "Raze", w której to wcielamy się w żołnierza i walczymy ze złem.

Uzbrój się w szeroki wachlarz broni, sprzętu i zdolności, by podjąć walkę z kosmitami, zombie oraz robotami i uratuj Ziemię.

Sterowanie:
W;S;A;D lub Strzałki - poruszanie się
Spacja - skok
Myszka - celownik
LPM - strzał
od 0 do 9 - wybór broni
Q;E lub Shift i Enter - zmiana broni
Klawisze Numeryczne - wybór broni
F lub Ctrl - użyj zdolności
P lub Esc - pauza

czwartek, 03.07.2014r.

elevator12 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Już jest kolejna odsłona Papy Louiego! Pamiętacie Papa's Pizzeria oraz inne gry z tej serii. Tym Razem Papa Louie otworzył restaurację z pączkami. Twoim zadaniem jest jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Przyjmuj zamówienia, smaż i serwuj im wyśmienite pączki, ozdobione masą przepysznych dodatków... od tego jak będziesz starał się, zależeć będzie renoma oraz utarg nowej restauracji.
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części serii znajdują się tutaj: Papa's Louie Series
Gracze online (7):
Polecamy: