reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: elizabediath

Login: elizabediath
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 05.12.2008r.
Ost. logowanie: 22.09.2019, 08:14
Punkty: 4 514
Wiek 102
Status offline
Opis

środa, 18.09.2019r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ta gra to połączenie Sci-fi, gry logicznej i platformowej. Znajdź broń do klonowania, użyj jej, by klonować samego siebie i unikać śmiertelnych pułapek.
elizabediath zagłosował
Miniaturka gry: Blue Blue
(5)
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna gra logiczna od Barta Bonte. Czy potrafisz sprawić, by ekran był niebieski na wszystkich 25 poziomach? Każdy poziom ma swoją logikę.

wtorek, 20.08.2019r.

elizabediath skomentował
Treść komentarza: Za 10 razem przetrwałem 150 fal z 64 piłkami . Wciąga

niedziela, 18.08.2019r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Victorowi i Valentino powstrzymać hordę atakujących szkieletów przed dotarciem do bariery! Pokonuj potężnych bossów.

wtorek, 09.07.2019r.

elizabediath skomentował
Treść komentarza: świetna zabawa 5/5
elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Unikalna platformówka z zagadkami, w której jesteś robotem, który zbiera monety, a każda akcja, którą wykonasz, będzie kosztować jedną monetę. Ważną rzeczą, którą musisz pamiętać, jest to, że w tej grze życie jest walutą - musisz więc mieć co najmniej jedną monetę w sobie, aby przeżyć.

Skakanie wyrzuca monetę!
Zarządzaj swoimi monetami, aby dotrzeć do końca
Musisz mieć co najmniej jedną monetę, gdy dotrzesz do ostatniej szczeliny na monety

środa, 12.06.2019r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Surrealistyczna strzelanka typu FPS utrzymana w widowiskowym stylu kina akcji John'a Woo. Dumni jesteśmy, że gra została stworzona przez naszych rodaków: Piotr Iwanicki, Jakub Ziembiński, Łukasz Spierewka, Marek Baczyński, Konrad Kacperczyk, Dawid Adamkiewicz, vxd555...

SUPERHOT to gra FPS, w której czas płynie tylko, gdy się poruszasz. Nie ma tu regenerującego się paska zdrowia. Nie ma wygodnych paczek z amunicją. Jesteś ty i twoi wrogowie. Wyrywaj im broń, zabijaj i manewruj pośród nawałnicy mknących w zwolnionym tempie pocisków.

Dzięki niepowtarzalnej, stylizowanej oprawie graficznej SUPERHOT wprowadza coś świeżego i przełomowego do gatunku FPS. Dopracowany i minimalistyczny język wizualny gry SUPERHOT pozwala skupić się na tym, co najważniejsze – płynnej rozgrywce oraz prawdziwie kinowym pięknie walki.

niedziela, 09.06.2019r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Użyj umysłu i dostępnych elementów, aby otworzyć pudełka i dowiedzieć się, jaki sekret jest przechowywany w środku. Jeśli lubisz gatunek gier „escape”, ta gra z pewnością zachęci Cię do rozgrywki i nie pozwoli ci odejść do końca.

Przeglądaj różne rodzaje skrzynek, takich jak proste mechaniczne, zaawansowane science-fiction, sejfy, starożytne szkatułki i inne. Każde pudełko ma różną liczbę tajemnic, zagadek i ukrytych przedmiotów.

- Dwukrotne stuknięcie i przycisk Wstecz służą do ustawiania ostrości / rozogniskowania na wybranym elemencie.

- Po skupieniu się na elemencie, możesz użyć przedmiotów, przeciągając je z gniazda ekwipunku.
elizabediath skomentował
Treść komentarza: Obudziły się moje szare komórki. Świetna

środa, 13.02.2019r.

elizabediath zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Najnowsza przygodowa produkcja typu point&click naszego rodaka Mateusza Skutnika. Pomóż Halo i Pixy w rozwiązaniu niespodziewanego problemu.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (9):
Polecamy: