reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: fringe1994

Login: fringe1994
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 05.02.2016r.
Ost. logowanie: 29.03.2020, 17:34
Punkty: 802
Wiek 100
Status offline
Opis

sobota, 28.03.2020r.

fringe1994 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Call of Llama to niesamowita platformówka 2D oparta na postapokaliptycznym świecie, w którym przywódca Lama jest jedyną nadzieją dla planety. Używając tylko swojego ciała, musi przebiec przez wielu wrogów, aby jak najszybciej dotrzeć do końca gry. Czy będziesz w stanie poprowadzić Lamę przez wrogo nastawione kaktusy, wyrzucające banany i niebezpieczne kraby?

Czy znajdziesz ukryte jajka, aby uzyskać dodatkowe punkty? To jest wersja lite. Trwają pracę nad ulepszoną wersją z większą liczbą poziomów i funkcji.
fringe1994 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Zadaniem gracza jest wybranie skrzyni zawierającej klucz do sąsiednich drzwi. Po drodze gracz będzie musiał rozwiązać różne zadania i zagadki, aby przejść dalej. Zadaniem gracza jest znalezienie wyjścia. Ciesz się tą wymagającą łamigłówką!

niedziela, 08.03.2020r.

fringe1994 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Jest to wielopoziomowa gra escape, w której naszym zadaniem jest otworzyć skrzynię na każdym z poziomów. Powodzenia i miłej zabawy!

wtorek, 03.03.2020r.

fringe1994 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Teraz jesteś bohaterem przygody super akcji, której zadaniem jest zabicie wszystkich wrogów i zebranie jak największej liczby monet. Baw się dobrze!

piątek, 28.02.2020r.

fringe1994 skomentował
Treść komentarza: dafaq ? tylko jeden boss a całą gre można przejść trzymając jeden przycisk
fringe1994 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Przewijana strzelanka z uroczymi postaciami.
W atakach można używać strzałów i mieczy. Im wyższy poziom, tym wyższy limit życia. Kończy się, gdy życie osiągnie zero. Uaktualnij za pomocą punktów i spróbuj ponownie.
fringe1994 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Dreamgate to gra fabularna, będąca wybuchową mieszanką hardcorowych kart do budowania talii, przygody roguelite i RPG. Zbuduj swoją talię, odkrywaj świat Dreamgate i pokonaj przerażających wrogów!

Zbuduj swoją talię i wypełnij ją bronią, umiejętnościami, zaklęciami i zdolnościami podczas eksploracji świata pełnego potworów i niebezpiecznych wrogów. Ulepsz swoich bohaterów o nowe umiejętności, aby uczynić cię silniejszym.

* Zmieniający się świat. Za każdym razem, gdy zaczynasz swoją podróż, układ różni się za każdym razem. Wybierz swoją ścieżkę, staw czoła różnym wrogom, wybierz różne karty, wypróbuj nowe strategie i taktyki!

* Drzewo umiejętności. Ulepsz na stałe swoich bohaterów dzięki unikalnym zdolnościom.

* Zbuduj swoją unikalną talię. Twoje przedmioty, skarby, broń, umiejętności, takie jak rana, toksyna i klątwa trafiają do tej samej talii - by zrównoważyć karty i być gotowym na wszystko!

* System ryzyka / nagrody. Zbieraj skarby, które znajdziesz podczas podróży. Ale bądź przygotowany, że skarby będą częścią twojej talii, a jak wiesz, nie można zabijać zombie złotem. A jeśli twój bohater umrze, stracisz wszystko

czwartek, 27.02.2020r.

fringe1994 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: 200 lat po stworzeniu teorii względności ludzkość tworzy reaktor Stein, maszynę przekształcającą materię w antymaterię.

Podczas testowania Reaktora Stein coś poszło nie tak, rzeczywistość i nierzeczywistość łączą się ze sobą. Jena, główna bohaterka tej historii, jest jedyną istotą ludzką, która może podróżować między dwoma wymiarami: jej misją jest znalezienie Reaktora Stein i zniszczenie go.

niedziela, 23.02.2020r.

fringe1994 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Młodej archeolożce i jej ojcu - poszukiwaczowi przygód, którzy udali się szukać szczątków Inków, udało się znaleźć i zabrać skarb z tajemniczej piramidy. Zwrócili uwagę na ciekawy przedmiot znajdujący się w skarbie. Zrozumieli, że ten obiekt dotyczy Azteków. Ten przedmiot jest kluczem i wydaje się, że rozpocznie się kolejna przygoda. Zaczynają od piramid Azteków, zabierając ze sobą tajemniczy klucz. Spróbuj dotrzeć do skarbu, rozwiązując zagadki i pokonując trudności. Jeśli znajdziesz tajemnicze przedmioty na wszystkich poziomach gry, możesz odblokować dwa dodatkowe poziomy gry.

środa, 05.02.2020r.

fringe1994 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Czy uda Ci się wydostać ze drewnianej chaty w tej śnieżnej krainie? Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki.
Gracze online (7):
Polecamy: