reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: imarcin

Login: imarcin
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 06.10.2007r.
Ost. logowanie: 18.04.2020, 12:51
Punkty: 3 724
Wiek 34
Status offline
Opis

niedziela, 16.04.2017r.

imarcin zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Weź udział w wyścigu ślimaków i pokaż na co Cię stać.
imarcin zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Dodawaj i usuwaj właściwe cyfry, aby wygrać! W grze Rullo suma każdego rzędu i każdej kolumny musi wynosić określoną wartość. Eksperymentuj z cyframi i blokuj określone wartości. Jest tylko jeden właściwy sposób na uzupełnienie planszy!

wtorek, 01.11.2016r.

imarcin zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Jeden z najlepszych symulatorów łowienia ryb z realistyczną grafiką, przyjemną, relaksującą muzyką i naturalnymi dźwiękami przyrody! Wejdź do świata połowów!

piątek, 26.02.2016r.

imarcin zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Kolejna odsłona gry Monkey Go Happy. Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

W tej oto odsłonie Twoim zadaniem jest przetrwać tak długo, jak to tylko możliwe, co sprawi, że małpka będzie szczęśliwa.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
imarcin zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Czy uważasz się za mądrą osobę? W tej grze będziesz mógł to sprawdzić. Przełączaj przyciski tak, aby połączyć odpowiednio obwody. Powodzenia.
imarcin zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Rozpoczęły się walki robotów. Kup moduły mechaniczne i łącz je ze sobą tworząc kombinacje śmiertelnych maszyn na polu bitwy. Zobacz w CraftBook jakie roboty możesz wyprodukować. Staraj się umieszczać w ekipie jednostki walczące wręcz oraz strzelające dla osiągnięcia jak najlepszej zdolności bojowej. Możesz też umieścić uzdrawiacza, który nie pozwoli nikomu zginąć. Jeśli brakuje Ci pieniędzy, wybierz się na polowanie (Hunting). Gra toczy się do 10 wygranych walk na arenie. Twój wynik to ilość wirtualnych dni, jaką musiałeś poświęcić na dokonanie tego. Im mniej, tym lepiej.

środa, 10.06.2015r.

imarcin zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Poprowadź swoją armię chmur do zwycięstwa. Cloud Wars to w istocie bardzo wciągająca, choć rzeczywiście uproszczona strategia czasu rzeczywistego (RTS). Rozwijamy własne chmurki, zdobywamy gwiazdki i próbujemy przejąć kontrolę nad całym nieboskłonem. Szybkie to i wciągające. Polecamy!
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 17.04.2015r.

imarcin zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Popularna gra słowna grywana w szkole, zwana wisielcem.
Kategoria pytania podana jest na dole ekranu gry.
imarcin zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Na bank pamiętacie takie hiciory jak The X Spot - odkrywanie zanaku X, Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy lub Kagi Nochi Tobira czyli poszukiwania klucza! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.
Tym razem nasza uwaga musi skupić się na odnalezieniu i wskazaniu kursorem przycisku Play na planszy.
Sterowanie za pomocą myszki.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga oraz Kagi Nochi Tobira i dodatkowo trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key oraz ClickPlay
imarcin zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Znajdź liczby od 1 do 20 w jak najkrótszym czasie!

Sterujemy myszą, którą poruszamy celownikiem. Musimy znaleźć w pokoju liczby, które są podane w pasku po u dołu ekranu.

Inne gry z serii Find The Numbers Challenge znajdują się tutaj: Find The Numbers Challenge
Gry w utrzymane w podobnym klimacie znajdziecie tutaj: Mysteriez 1 oraz 2
Gracze online (14):
Polecamy: