reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kamcio221

Login: kamcio221
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 25.04.2011r.
Ost. logowanie: 05.06.2020, 12:08
Punkty: 568
Wiek 18
Status offline
Opis

poniedziałek, 29.10.2018r.

kamcio221 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rycerz powraca, potężny jak nigdy wcześniej! Sentry Knight 2 oferuje nowe zaklęcia, talenty, uaktualnienia. Przygotuj się na podróż po 3 kontynentach pełnych przeciwników, questów i bossów.

Gra twórców wielokrotnie nagradzanej "Mythic Fort Defense" oraz wysoko ocenianej "Siege Knight" będąca ich duchowym następcą.

Wciel się w rolę samotnego wartownika wieży obronnej na granicach królestwa i podejmij walkę z nacierającymi chordami mitycznych stworzeń.
Podróżuj przez piękne, ręcznie rysowane światy, tocz bitwy z unikalnymi bossami, z których każdy posiada własne zdolności i ataki. Strzelaj, wysadzaj, zamrażaj, pal i niszcz swoich wrogów przy pomocy wielu unikalnych czarów. Zarobione w walkach fundusze inwestuj w ulepszenia.

W skrócie: mnóstwo czarów, mnóstwo unikalnych opcji i mnóstwo zabawy!

środa, 10.01.2018r.

kamcio221 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Jesteś ubogim szlachcicem. Całe twoje życie było niczym prócz ciężkiej pracy. Miałeś tego dosyć i postanowiłeś wyruszyć na przygodę!

Ciekawe skrzyżowanie gry typu Idle z RPG. Wyrusz na swoją własną przygodę! Wykonuj questy, pracuj, podróżuj i zbierz się na odwagę zwiedzania tajemniczego lochu.


piątek, 27.10.2017r.

kamcio221 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Następna odsłona wielokrotnie nagradzanej serii! Nowe poziomy, więcej treści i szybsza rozgrywka. Walcz w dziesiątkach misji i różnych trybach gry, zbuduj swój oddział i sprawdź na ile jesteś twardy!

Cechy gry:

Dziesiątki misji które zajmą Ci godziny rozgrywki i unikalne nagrody na każdym poziomie trudności! Osiem klas do wyboru z drużynami maksymalnie do 15-tu żołnierzy - dostosuj ich wygląd, uzbrojenie, a nawet ich nazwy i upewnij się, że dasz im odpocząć pomiędzy misjami! Nowy "system squad" pozwala dostosować Twoją drużynę jak tylko chcesz! Zagraj na przykład drużyna 5-ciu snajperów. Jeśli Twój żołnierz gra słabo, to przejmij kontrolę nad nim - wszyscy członkowie zespołów są sterowalni. Każda broń może zostać zaktualizowana przy użyciu nowego menu "workshop" (warsztat). Nowe udźwiękowienie gry da Ci niesamowite wrażenia (jak nigdy dotąd)! Ruszaj i do dzieła!

czwartek, 26.10.2017r.

kamcio221 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! W tej grze twoim zadaniem będzie wytrenowanie potwora do maksimum, który następnie w twoim imieniu ruszy do walki.
kamcio221 skomentował
Treść komentarza: @cienias: odpowiadam 3 lata później ale i tak dzieki
kamcio221 skomentował
Treść komentarza: @DawiPL: Mówi się przeszedłem

piątek, 25.12.2015r.

kamcio221 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zhakowana wersja gry Age of war. Celem zarówno jak w normalnej wersji jest zniszczenie bazy przeciwnika. Tym razem zadanie jest ułatwione ponieważ mamy nieskończoność monet, doświadczenia, oraz specjalnych ataków.

niedziela, 06.09.2015r.

kamcio221 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra Stick War wersja hacked, zawiera:
-Nieskończoność złota
-Nieograniczona ilość wojowników
-Nieskończoność punktów do ulepszania, po każdej nowej mapie otrzymamy nową jednostkę

poniedziałek, 31.08.2015r.

kamcio221 skomentował
Treść komentarza: nie no szacun tak mnie bolą palce od tego naciskania przy ulepszaniu budynków i dodawaniu wojska że cały czas mi "dyga" ))
kamcio221 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Tylko najsilniejsza armia zdobędzie chwałę! Zmiażdż armię goblinów, zdobywaj skarby, kopalnie złota oraz szkol swoje jednostki i zrób wszystko, by zbudować jak największą armię w tej grze strategicznej typu Idle.
Gracze online (17):
Polecamy: