reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: lopek14

Login: lopek14
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 04.10.2012r.
Ost. logowanie: 27.10.2013, 12:07
Punkty: 353
Wiek 21
Status offline
Opis

niedziela, 27.10.2013r.

lopek14 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest zapakować piłki do odpowiednik pudełek.
Sterowanie za pomocą myszki.
lopek14 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Biegnij przed siebie zabijając po drodze różne stworzenia, ulepszaj swoja postać, a na końcu zabij smoka.

wtorek, 15.10.2013r.

lopek14 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wciel się w pikselowego wojownika i pomóż mu w jego przygodach.
Sterowanie:
W;S;A:D - poruszanie się
J - lekki atak
I - silny atak
K - skok
L - odskok
N - drwina
Q - zmiana broni

poniedziałek, 22.07.2013r.

lopek14 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nowa część gry, w której poruszamy się po mieście wielką, osiemnasto-kołową ciężarówką. Czeka na nas wiele zróżnicowanych zadań - od zabrania naczepy i dostarczenia jej na wskazany rozładunek do odpoczynku w prywatnym domu. Jednocześnie trzeba uważać na kolizje oraz pieszych.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
Spacja - hamulec
M - mapa
lopek14 skomentował
Treść komentarza: fajna gra do ulu
lopek14 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zasiądź za kierownicą traktora i pokonaj trialowe trasy w jak najkrótszym czasie.
lopek14 skomentował
Treść komentarza: 803 km/h lol

czwartek, 11.07.2013r.

lopek14 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Big Farm to gra, w której jak sama nazwa wskazuje należy stworzyć dużą i właściwie prosperującą Farmę. Gra ta wymaga wiele przemyślanych ruchów i strategii. Należy również pamiętać o dobrej znajomości ekonomii, dzięki której nasza gospodarka będzie przynosiła korzyści finansowe. Jak w prawdziwej farmie owoce naszej pracy rosną i pomnażają się. Każde zakupione przez nas ziarno dobrze zasadzone i pielęgnowane zwróci się nam kilka krotnie. Dzięki zarobionym monetom będziemy mogli kupować budynki, zwierzęta oraz maszyny rolnicze. Big Farm to ciekawa zabawa dla miłośników flory i fauny. Dzięki tej grze poznamy wiele ciekawych zwierzątek nauczymy się o nie dbać i troszczyć. Do tego gra jest oprawiona w kolorową grafikę oraz miłą wesołą melodię.
Sterowanie za pomocą myszki


Odnieś sukces jako przedsiębiorczy farmer z prawdziwego zdarzenia. W przeglądarkowym świecie uprawiasz rośliny, hodujesz zwierzęta gospodarcze i stajesz się najlepszym farmerem na wielkiej farmie.Oprócz klasycznych zadań farmerskich jakie czekają na ciebie w przeglądarkowej grze Goodgame Big Farm, czyli sadzenie i uprawa roślin, owoców i warzyw, oraz hodowania i pielęgnacji zwierząt musisz również zadbać o aspekt ekonomiczny twoich farmerskich włości. Jako właściciel wielkiej farmy będziesz miał pełne ręce roboty. Zebrane zboże będziesz musiał zmielić w młynie, by otrzymać z niego mąkę, lub pożywną paszę dla twoich zwierzaków.

Budując takie łańcuchy produkcyjne w grze Goodgame Big Farm w mgnieniu oka odniesiesz spektakularny sukces jako farmer. Musisz również zatroszczyć się o finanse. Pieniądze potrzebne do rozwoju twojej farmy zdobędziesz sprzedając z zyskiem płody rolne i zwierzęta. Zadbaj więc o to, by zebrać jak najwięcej warzyw i owoców, a także o to, by twoje zwierzęta urosły na farmie duże i zdrowe.

Odpadki powstałe podczas hodowli zwierzaków na twojej farmie możesz ponownie wykorzystać jako nawóz na twoje uprawne pola. W ten sposób nic się nie zmarnuje, a twoje rośliny zyskają darmowy nawóz. Oczywiście, na tak wielkiej farmie jak twoja wirtualna farma w grze Goodgame Big Farm nie wystarczą nawet najlepiej zorganizowane dwie ręce. Możesz jednak zatroszczyć się o pomocników, które zajmą się za ciebie częścią obowiązków. Tutaj też musisz pamiętać o wypłatach dla pracowników oraz o stworzeniu przyjaznego klimatu pracy.

W grze możesz również zawierać tak zwane sojusze z innymi farmerami, by wspólnie łatwiej pracowało się na farmach. W grupie część obowiązków łatwiej jest wykonać, a ponadto można zaskarbić sobie w ten sposób również inne profity. Oczywiście nie brak w Goodgame Big Farm również ducha rywalizacji. Możesz bowiem stawać w szranki z innymi farmerami w grze. Tylko jeden z was może bowiem być czempionem w zakresie hodowli i wyhodować na przykład najwięcej gruszek w najkrótszym czasie. Podejmij farmerskie wyzwanie!
lopek14 skomentował
Treść komentarza: mam 17 lvl muj nick grzesiek12

wtorek, 16.04.2013r.

lopek14 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Według mnie świetny tenis. Oceniajcie
Polecamy: