reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: mike17pl

Login: mike17pl
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 31.01.2009r.
Ost. logowanie: 11.06.2019, 17:39
Punkty: 739
Wiek 30
Status offline
Opis

poniedziałek, 01.04.2019r.

mike17pl skomentował
Treść komentarza: Czzego gra się zawiesza jak chce wstawić jakies działko

piątek, 08.02.2019r.

mike17pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Witamy w Habbo Clicker, zupełnie nowym zestawie w świecie "Habbo"! Zapraszamy do zarządzania własnym hotelem, wypełnionym niesamowitymi pokojami, obiektami i szalonymi gośćmi! Zarabiaj i pokonaj swoją drogę do najlepszego hotelu. Odkryj wszystkie różne podłogi i motywy. To jest Habbo, jak nigdy wcześniej, ale w tym samym stylu, który sprawił, że stała się jedną z najpopularniejszych gier społecznościowych w historii!

środa, 05.12.2018r.

mike17pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra typu Idle/Clicker w stylu gry opartej na RPG. Walcz z niekończącą się falą potworów.
Zdobądź wyższy poziom, odblokuj bonusy z drzewka umiejętności, ulepszaj i rozwijaj swoje umiejętności.

piątek, 26.10.2018r.

mike17pl zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Strzelaj z łuku maszynowego, rozbijaj beczki, zbieraj homunkulusy i niszcz demony w najciemniejszym lochu!

czwartek, 11.10.2018r.

mike17pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Heroiczna misja sprawdzi Twoje umiejętności i sposób w jaki reagujesz, aby uniknąć wszystkich przeszkód. Twoim zadaniem jest wybrać jednego z trzech bohaterów: rycerza, wojownika i łucznika. Następnie zabij jak najwięcej potworów i walcz z bossem. Ulepszaj zdolności swojego bohatera, aby go wzmocnić. Przygotuj się na bitwę!

niedziela, 31.12.2017r.

mike17pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Krowy zaatakowały, rozstaw stanowiska obronne i nie pozwól im się przedostać przez terytorium wikingów.

Cows vs Vikings to niesamowita gra o obronie wieży, w której musisz pomóc Wikingom bronić swojej ojczyzny przed hordą złych i wściekle atakujących krów! Musisz przeprawić się przez różne poziomy na całej ziemi i odepchnąć najeźdźców używając swoich wież.

Możesz wybierać spośród wielu różnych wież, takich jak wieża łucznicza, wieża czarodziejów i wieża dymu. Każda wieża wyróżnia się w stosunku do innego rodzaju krowy i można ją ulepszać. Rozmieszczaj wieże ostrożnie i używaj kombinacji różnych mechanizmów obronnych, aby zwalczać krowy - nie wybieraj po prostu jednego typu wieży mając nadzieję, że to wystarczy! W miarę postępów możesz odblokowywać nowe wieże i zdolności, ale uważaj, ponieważ wrogowie stają się bardziej sprytni i niebezpieczni! Czy dasz radę walczyć z krowami i bronić królestwa Wikingów?

Uwaga, gra ze względu na swoją złożoność długo ładuje się.
Gra jest w fazie Beta i jeśli zdobędzie popularność, będą dodawane nowe poziomy.

sobota, 29.04.2017r.

mike17pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Podnieś broń i upewnij się, że masz sytuację pod kontrolą. Łącz ze sobą minimum 3 jednakowe elementy w celu wyeliminowania ich z planszy i atakowania wrogów. Powodzenia żołnierzu!

wtorek, 18.04.2017r.

mike17pl skomentował
Treść komentarza: Fajna gierka
mike17pl zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zarządzaj zespołem poszukiwaczy przygód, którzy wpaddli do lokalnego lochu w poszukiwaniu skarbu i chwały! Stań twarzą w twarz ze wszystkimi rodzajami złowieszczych potworów! Zdobądź setki złotych monet, aby uaktualniać swoją tawernę, kupuj nowe napoje gazowane i przyciągnij nowych członków partii. Złoto, legendarne przedmioty i i wiele więcej czekają na Ciebie!
mike17pl zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Rozpocznij swoją przygodę na spokojnym posterunku. Wkrótce dowiesz się, że istnieje wiele niebezpieczeństw czekających na Ciebie. Wkonuje zadania, zbieraj zasoby, sprzęt rzemieślniczy, walcz dzielnie i znajdź smoczy kamień, aby objąć królestwo i zostać najlepszym wojownikiem.
Gracze online (16):
Polecamy: