reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: oczaty93

Login: oczaty93
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 20.11.2007r.
Ost. logowanie: 20.11.2019, 03:49
Punkty: 1 058
Wiek 26
Status offline
Opis

sobota, 02.11.2019r.

oczaty93 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Kolejna gra strategiczna typu Tower Defense. Tym razem za zadanie mamy stawiać wieżyczki, aby zniszczyć balony.

środa, 16.10.2019r.

oczaty93 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Surrealistyczna gra przygodowa o niepowtarzalnym stylu wizualnym, tajemniczej atmosferze i oszałamiającej muzyce. Gra jest inspirowana przerażającymi postsowieckimi placami zabaw. Gracz przedziera się przez dziwne miejsce, odkrywając jego tajemnice i spotykając dziwne stworzenia.

czwartek, 29.08.2019r.

oczaty93 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: To już czwarta cześć gry w której należy załadować ciężarówkę w jak najkrótszym czasie. Pamiętaj, niebezpiecznymi ładunkami należy obchodzić się bardzo ostrożnie.

Sterowanie:
W;S;A;D lub Strzałki - poruszanie się
Myszka - poruszanie ramieniem
LPM - załączenie magnesu
R - restart
oczaty93 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Musisz uzbierać określoną liczbę punktów zbierając złoto. Gdy sczypce wycelowane są w złoto, diament lub królika-podkradka, naciskaj LPM (lewy przycisk myszy). Gdy złapiesz węgiel, stracisz dużo czasu.

środa, 14.08.2019r.

oczaty93 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zręcznościówka utrzymana w pirackim klimacie. Zatapiamy wszelkie statki znajdujące się w polu widzenia, a za zdobyte złoto kupujemy ulepszenia.

piątek, 28.09.2018r.

oczaty93 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: OnOff to zabawna platformówka, w której można przełączać się między różnymi kolorami, aby zdobyć gwiazdę na każdym z poziomów.

sobota, 09.04.2016r.

oczaty93 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Tytułowe Dibbles to stworki, o których marzy każdy dyktator: zrobią wszystko, aby zapewnić bezpieczeństwo swojemu królowi. Pełne poświęcenie. Są w stanie zmieniać się w żywy most, ścianę wspinaczkową czy zjeżdżalnię, aby tylko ich władca bezpiecznie dotarł do mety.

W trzeciej części zanurzymy się w egipskich klimatach, król Dribblesów przywdziewa strój faraona i... ruszamy. Zasadniczo, rozgrywka pozostaje ta sama: wybieramy, w co ma się zmienic poszczególny Dribble, aby zbudować bezpieczną ścieżkę dla swojego władcy pojawiającego się zawsze na końcu pochodu.

piątek, 01.04.2016r.

oczaty93 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Za pomocą katapulty zniszcz budowlę przeciwnika oraz wyeliminuj króla i jego poddanych.
Zadanie nie jest proste i wymaga sporo treningu.
Podczas gry będzie dochodziła coraz to nowa amunicja do katapulty.
Doskonałą rozrywkę zapewnia także edytor własnych budowli, gdzie mamy możliwość wybudowania własnych zamków, które można podawać w komentarzach.
Sterowanie;
Strzałki - przegląd planszy
Spacja lub LPM - uruchomienie oraz strzał z katapulty

Gry osadzone w identycznym klimacie znajdują się tutaj: Castle Clout oraz Castle Clout Return Of The King
oczaty93 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gra, w której wykorzystujemy na raz obie nasze półkule mózgowe.
Staraj się jak najdłużej utrzymać na planszy dwie piłki. Wynikami prosimy chwalić się w komentarzach.
Sterowanie za pomocą myszki.
oczaty93 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: HICIOR! Lubicie łamigłówki? Proste zasady, trudne zadania - to zawsze działa. Gra enDice Complete to łamigłówka kostkowa.

Zasady są proste - trzeba przesunąć kostki na zaznaczone pola. Liczba oczek na kostce oznacza liczbę ruchów, która dana kostka może i musi wykonać zanim znajdzie się na takim polu. Dodatkowa zasada - kostki mogą popychać inne kostki
Gracze online (25):
Polecamy: