reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: perfekt

Login: perfekt
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 28.11.2007r.
Ost. logowanie: 06.06.2020, 20:53
Punkty: 65 936
Wiek 25
Status online
Opis Kiedyś Nr. 1 na giercowni, dziś absolwent logistyki pracujący i dążący do zrealizowania swoich marzeń. Dawno tu nie byłem ale muszę przyznać, że gry, które dodawane były tutaj 10 lat temu znacznie bardziej różnią się od tych dzisiejszych.

Dzisiaj, 06.06.2020r.

perfekt zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Zaspałeś na swój przystanek. A właściwie to spałeś na tyle długo, że znalazłeś się sam w zamkniętym pociągu metra. Teraz musisz się wydostać za pomocą za pomocą znalezionych przedmiotów i odkrytych wskazówek.
Sterowanie za pomocą myszki.

Wczoraj, 05.06.2020r.

perfekt zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Twoim zadaniem jest nakarmić wiewiórkę. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!
perfekt skomentował
Treść komentarza: Fajna gra, ocena 4
perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pomóż astronaucie z plecakiem odrzutowym znaleźć kwiat, który uratuje ludzkość.

środa, 03.06.2020r.

perfekt skomentował
Miniaturka gry: Find!!! Find!!!
(166)
Treść komentarza: srednia gra
perfekt zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zapamiętaj ułożenie pierścieni, a potem znajdź je wszystkie!
perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Może wielu z nas uwielbia horrory i czuje się, jakby byli gotowi stawić czoła wszystkiemu, co się tam dzieje, bez żadnego strachu. Ale czy to prawda? Czy naprawdę jesteśmy przygotowani do bycia postaciami w horrorach? Nie jesteśmy tak pewni...

W każdym mieście jest jakieś szczególne miejsce lub dom, który budzi lęk u wszystkich jego mieszkańców. Zwykle chodzi o stary, opuszczony dom, pełen pająków i nietoperzy, brudne i prawie zrujnowane miejsce. Ludzie wyobrażają sobie wszelkiego rodzaju historie o tych miejscach i czasami zdarza się, że te historie są prawdziwe. Tak właśnie stało się z grupą wielbicieli horrorów i łowców wampirów, którzy postanowili wejść do domu, którego nazwa była wymawiana szeptem.

Według opowieści wampir Remus i jego partnerka, wampirka Nora, mieszkają w tym domu, który jest najstraszniejszym domem w mieście, do którego nikt nie ma odwagi wejść. Grupa ludzi nie mogła uwierzyć własnym oczom, kiedy zostali „powitani” przez Remusa i Norę. Teraz muszą rozwiązać kilka zadań, jeśli chcą opuścić dom żywi...perfekt skomentował
Treść komentarza: Superowa!
perfekt skomentował
Treść komentarza: i te drażniące dźwięki. mega słabe
perfekt zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Surrealistyczna przygoda typu point & click. Wyrusz w podróż z małą sową w poszukiwaniu zagubionych przyjaciół w innych wymiarach. Podążając za zmiennokształtnym wężem, musi dotrzeć do Studia Eksperymentalnego Polskiego Radia, które kontroluje wszechświat.

Aby wczuć się w niepowtarzalny klimat gry, zaleca się grać w w słuchawkach na uszach, bądź na pogłośnionych głośnikach.

Proces projektowania gry wyłanił się z eksperymentalnych sposobów tworzenia muzyki opracowanych przez PRES, w których wszystkie dźwięki użyte w grze pochodzą z kompozycji Krzysztofa Knittla, Elżbiety Sikory i Ryszarda Szeremety.

Made by Agata Nawrot and Sebastian Krzyszkowiak.
Produced by Adam Mickiewicz Institute and Vitruvio Foundation.

Projekt finansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rzeczypospolitej Polskiej w ramach wieloletniego programu NIEPODLEGŁA 2017–2022.
Gracze online (17):
Polecamy: