reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: perfekt

Login: perfekt
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 28.11.2007r.
Ost. logowanie: 07.08.2020, 15:36
Punkty: 66 048
Wiek 25
Status offline
Opis Kiedyś Nr. 1 na giercowni, dziś absolwent logistyki pracujący i dążący do zrealizowania swoich marzeń. Dawno tu nie byłem ale muszę przyznać, że gry, które dodawane były tutaj 10 lat temu znacznie bardziej różnią się od tych dzisiejszych.

środa, 17.06.2020r.

perfekt skomentował
Treść komentarza: Trudna gierka. Bez walktrough na YT prawdopodobnie nie skończyłbym tej gry
perfekt zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Wyznaczono ci dziwne zadanie: znajdź stworzenie, które uciekło z laboratorium. Czy możesz zabrać Pico z powrotem do klatki? Zagraj w Forgotten Hill Pico, nową przygodę stworzoną dla fantastycznej konsoli Pico-8!

Kilka informacji: Forgotten Hill Pico jest przeznaczony dla Pico-8, wirtualnej konsoli , która emuluje ograniczenia sprzętowe maszyn do gier z lat 80. Wszystkie gry są więc ograniczone do wyświetlacza 128x128px, 16 kolorów i 4-kanałowego dźwięku, więc je to nie lada wyzwanie!

Autorzy mają nadzieję, że udało im się odtworzyć w tej grze retro, nostalgiczną atmosferę i że podoba Ci się Forgotten Hill Pico!

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Seria Gier Forgotten Hill
perfekt zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Surrealistyczna gra przygodowa o niepowtarzalnym stylu wizualnym, tajemniczej atmosferze i oszałamiającej muzyce. Gra jest inspirowana przerażającymi postsowieckimi placami zabaw. Gracz przedziera się przez dziwne miejsce, odkrywając jego tajemnice i spotykając dziwne stworzenia.
perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jest tak wiele niesamowitych samochodów na świecie, że po prostu musisz je mieć! Ale bycie złodziejem samochodu wymaga doskonałych umiejętności i techniki. Będziesz musiał działać szybko i dokładnie. Spróbuj nie dać się złapać, kończąc każdy poziom przed upływem czasu. Korzystaj z mini-mapy, aby uzyskać wskazówki.
perfekt zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gra logiczna typu „wskaż i kliknij”. Rozwiązuj zagadki obejmujące elementy domina, znajduj ukryte przedmioty i używaj ich, aby uciec z dziwnego domu Domino.

To jest wersja Beta 3 wersji demonstracyjnej. To skompresowana wersja gry; ma o wiele mniej pokoi niż pełna gra.

Jest jednak możliwy do osiągnięcia cel, aby dotrzeć do końca wersji demonstracyjnej. Każdy przedmiot, który odbierzesz, będzie przydatny.

piątek, 12.06.2020r.

perfekt zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Alarmy potrzebuje twojej pomocy jeszcze raz, aby obudzić swoich zaspałych przyjaciół w tej wymagającej grze logicznej opartej na fizyce.
perfekt zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Weź udział w wyścigach ulicznych i pokaż na co Cię stać! Podbij każdą ulicę w mieście! Wygraną kasę inwestuj w ulepszenia i stwórz auto Twoich marzeń!

Najważniejszym czynnikiem jest odpowiedni start i perfekcyjna zmiana biegów! Podczas rozgrywki oczywiście ulepszamy auto, żeby osiągać coraz lepsze wyniki.
perfekt zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Wciel się w kowbojkę i weź udział w jej niesamowitej przygodzie.
perfekt zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Pomóż królowi dotrzeć do wyjścia na każdym z etapów.
perfekt zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Historia mówi, że obserwatorium księżniczki Rosaliny zostało zaatakowane przez złego Bowsera, który chce użyć Mocy Gwiazd z Odłamkami Magicznych Kryształów, aby stać się niezwyciężonym. Pomóż Mario pokonać Złego Króla Koopę i skutecznie odzyskać magiczne gwiazdy i kryształy. Powodzenia!
Gracze online (14):
Polecamy: