reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: polsko

Login: polsko
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 07.06.2009r.
Ost. logowanie: 02.01.2015, 18:00
Punkty: 2 134
Wiek 22
Status offline
Opis

sobota, 27.12.2014r.

polsko zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Jest 6 czerwca 1944 i wraz z amerykańską armią musisz zdobyć plażę Omaha. Ratuj przyjaciół, zabijaj wrogów, i uważaj na śmiertelne pułapki.

środa, 29.10.2014r.

polsko zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Gra rozgrywa się w wiosce plemiennej, która została napadnięta przez wrogie wojska. Staw opór napastnikom i dokonaj srogiej pomsty!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
A - Atak
S - Skok
D - łapanie/podniesienie przedmiotu

P - lista combosów (w trybie treningowym)

poniedziałek, 27.10.2014r.

polsko zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: W grze sterujemy 3 obrońcami i musimy obronić swoją pozycje przed atakami wroga. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie za pomocą myszki.
Skróty klawiszowe podane u dołu ekranu gry.

środa, 24.09.2014r.

polsko zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Niezwykle realistyczna gra typu tower defense. Rozstaw stanowiska obronne w strategicznych miejscach i nie pozwól oddziałom terrorystów przedostać się przez Twoje terytorium. W krytycznych momentach będziesz miał(-a) możliwość wezwania wsparcia z powietrza w postaci helikoptera lub samolotu bojowego. Za zdobyte w walkach fundusze dokonuj ulepszeń.

Sterowanie za pomocą myszki.
polsko zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Czas zaatakować kosz! Ekipa najlepszych zawodników gry w koszykówkę jest tu dziś z nami, aby pokazać ile są warci. Określ trajektorię rzutu i atakuj - ale miej oko na innych graczy na boisku! Niektórzy z nich nie zawsze grają fair.

Zdobądź minimalną liczbę punktów wymagana w każdym z trybów przed upływem czasu, aby odblokować nowe tryby gry i nowych zawodników. Łącz rzuty w serie i zdobądź szansę na długodystansowy rzut premiowy dla dodatkowych punktów. Czy uda ci się pokonać tryb Inferno? Zagraj teraz i daj z siebie wszystko!
polsko zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Gra RPG, w której Twoim zadaniem jest oczyszczenie Ziemi z atakujących wampirów i zombie. Wraz ze zdobywanym doświadczeniem ulepszaj swoją postać.

poniedziałek, 24.02.2014r.

polsko zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Zbyt długo żyjesz w cieniu Shoguna Nobunaga. Czas zebrać siły i poprowadzić samurajów do otwartego buntu na podbój Japonii!

Smurai Rebellion jest strategiczną grą rozgrywającą się w średniowiecznej Japonii około 1600 roku. Strategiczno-taktyczna rozgrywka zawiera 37 poziomów, 7 typów jednostek i niepowtarzalny graficzny styl oparty na Ukiyo-e ("obrazy przemijającego świata"), termin określający szkołę i styl w malarstwie oraz drzeworycie japońskim, rozkwitły w okresie Edo (1603-1868) i trwający do połowy XIX w.

Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 22.02.2014r.

polsko zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Długo oczekiwana kontynuacja znakomitej gry strategicznej. Przed Tobą wielkie bitwy o kolejne terytoria!

środa, 22.01.2014r.

polsko zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Sequel genialnej mafijnej opowieści w stylu pixel art. Ojciec Chrzestny zwany Don'em został zabity w restauracji w trakcie gangsterskich porachunków. Pojawiły się nowe mafijne problemy i Twoim zadaniem jest je szybko rozwiązać i oczywiście musisz znaleźć zabójcę.

Sterowanie:
Strzałki lub W;S;A:D - poruszanie się
F - strzał/pięść
Myszka (czasami) - strzał/interakcja
Spacja - zmiana broni

poniedziałek, 20.01.2014r.

polsko zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Minecraft 3D! Zagraj w Minecraft w trybie creative online! Zbuduj swoje miasto używając desek i kamieni. Do ozdoby posadź kwiaty, wyklop basen i rozpal ognisko!

Sterowanie za pomocą W;S;A;D i myszki.

Gra bazuje na Unity Webplayer, którego należy ściągnąć i zainstalować by gra zadziałała(ok. 3MB). Unity jest rodzajem Flasha, ale dedykowanym do gier. Znajdziecie go klikając tutaj: Unity Webplayer
Gracze online (24):
Polecamy: