reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: popgirl

Login: popgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.05.2013r.
Ost. logowanie: 18.07.2019, 19:57
Punkty: 138 145
Wiek 17
Status offline
Opis

wtorek, 16.07.2019r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ojciec księżniczki Katarzyny planuje opuścić swoje królestwo. Postanowił zrezygnować z funkcji lidera i chce, aby jego córka kontynuowała jego działalność. Jednak księżniczka jest jeszcze młoda i zanim zacznie pełnić swój obowiązek, musi dowiedzieć się czegoś więcej o swoich ludziach. Ludzie, którzy mieszkają w tym królestwie, mają swoje problemy i potrzeby, które muszą zostać spełnione, więc najpierw musi się o nich rozeznać, zanim zacznie im szczerze i celnie pomagać.

Księżniczka Katarzyna postanawia przejść się ulicami swojego królestwa, aby zobaczyć, czego dokładnie potrzebują. Pójdzie tam wraz ze swoją prawą ręką, rycerzem Arminą, ponieważ wierzy, że w ten sposób nauczy się jeszcze więcej. Dołącz do nich, by zbadać to miejsce i zostań bohaterem w tej ekscytującej, wspaniałej grze ukryte obiekty.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Katastrofy naturalne to niektóre z rzeczy, które nie mogą być łatwo kontrolowane przez nas, ludzi. Bardzo rzadko można je przewidzieć, dlatego bardzo ważne jest, aby zrobić wszystko, by taka kontrola była możliwa w przyszłości.

W rzeczywistości jest to zadanie zespołów ratowniczych składających się z wielu profesjonalistów, którzy pracują na rzecz ratowania ludzi i powstrzymywania większych szkód materialnych, które mogą pojawić się w wyniku katastrofy. Szybka reakcja jest zazwyczaj kluczem do ratowania życia ludzi oraz wszelkiego rodzaju dobytku.

Poznaj Chrisa i Donnę. Obaj są dzielnymi członkami ekipy ratunkowej, która jest odpowiedzialna za ewakuację miasta. Jest zapowiedź straszliwej burzy, która zmierza w stronę miasta. Specjaliści zdołali przewidzieć tę burzę na czas, więc teraz zespół pomocniczy pomaga w ewakuacji.

Chris i Donna pomagają lokalnym mieszkańcom zabrać niektóre z najważniejszych rzeczy osobistych, zanim opuszczą swoje domy i udadzą się do schroniska. Pomóż im w tej nieprzyjemnej sytuacji i upewnij się, że w końcu wszystko się dobrze ułoży.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest przetrwać na bezludnej wyspie, wykorzystując swoje umiejętności i wiedzę.

Wyspa ma różne zasoby dla budownictwa, żywności, drzew i innych materiałów. Na początku gry masz własną małą drewnianą chatę, w której możesz odpocząć i spędzić noc. Twoja postać ma cechy wytrzymałości, zdrowia, pragnienia wody i głodu. Wszystkie cechy z czasem spadają i trzeba je uzupełniać, aby kontynuować życie. W ciągu dnia możesz zbierać materiały i jedzenie, a także zwiedzać okolicę. Twoja postać może biec, ale w tym celu musi przywrócić energię.

System rzemieślniczy w grze pozwala tworzyć różne przedmioty, od noża po strzelbę myśliwską. W nocy lepiej nie wychodzić z domu i czekać na świt. Idź na polowanie, aby zdobyć jedzenie, zabijając dzikie wilki i króliki. Możesz mieszkać na tej wyspie tak długo, jak chcesz. Twórz obiekty i buduj domy, biegaj i rób to, co lubisz. Powodzenia!
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zawsze są pewne historie i legendy związane z artefaktami. Czasami najpierw pojawia się historia, która prowadzi entuzjastów i specjalistów do poszukiwania czegoś więcej, ale czasami znalezienie pewnych niezwykłych obiektów jest kontekstem, który inicjuje historię.

Susan, Ashley i Paul przybywają do opuszczonego zamku. Ten zamek został niemal całkowicie zrujnowany w jednym celu - aby odkryć rytuały, które zostały tam wykonywane wiele lat temu. Wierzono, że istnieje pewna energia, która daje władzę królom, którzy rządzili tym królestwem. Zamek był nawet znany jako zamek mocy, co czyni całą historię jeszcze bardziej interesującą.

Ta historia była czymś więcej niż wyzwaniem dla Susan, Ashley i Paula, którzy tak chętnie odkrywają, co kryje się za tą niesamowitą legendą. Czy uda im się znaleźć to, co uczyniło tych przywódców tak potężnymi, a może nawet czerpiącymi z tej energii, która mogłaby zmienić ich życie? Te ruiny powinny dać wszystkie odpowiedzi, więc nie trać czasu i pomóżmy tym trzem entuzjastom ujawnić prawdę o tym zamku.

Aby odnaleźć wszystkie przedmioty należy się przemieszczać pomiędzy scenami.


poniedziałek, 15.07.2019r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Słoń chrapie tak głośno, że można ogłuchnąć. Rozwiąż każdą zagadkę, aby pomóc zwierzętom obudzić słonia i przerwać jego dudniące chrapanie!
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 12.07.2019r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Chaotyczna trójwymiarowa wojenna gra akcji rozgrywana w przestrzeni kosmicznej. Także weź udział w międzyplanetarnej wojnie cywilizacji, broniąc swojego kontyngentu przed nacierającym zewsząd wrogiem. Strzelaj i niszcz w ten sposób maszyny nieprzyjaciela, zanim to one nie zniszczą statku na którym przebywasz. Jest to super wytrzymała jednostka wojenna, której rozmiary sprawiają że przeciwnicy nie mają problemów ze strzelaniem do niej (wygląda niczym te dobrze nam znane z filmów Star Wars). Jako działowy podejmij się misji obronnej, by w efekcie statki rywali padały jak muchy. Od ciebie zależy los ponad dziesięciu tysięcy osób przebywających na pokładzie, także nie zważaj na niedogodności i walcz jak prawdziwy wojownik.
popgirl skomentowała
Treść komentarza: 5/5.I Do Ulubionych.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Dobrze znana gra z wężem, tym razem w Slipknotowej osłonie.
popgirl zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Wybierz się statkiem w przestrzeń kosmiczną i zbierz odpowiednią ilość odpowiednich diamentów w każdym z poziomów i uważaj na czerwone, trujące eliksiry. Sterowanie za pomocą strzałek.
popgirl skomentowała
Treść komentarza: 5/5.I Do Ulubionych.
Gracze online (3):
Polecamy: