reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: popgirl

Login: popgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.05.2013r.
Ost. logowanie: 24.10.2020, 18:07
Punkty: 143 118
Wiek 18
Status offline
Opis Free Tank Coins.Fast.[Uwaga Nie Kopiować]

czwartek, 24.09.2020r.

popgirl dodała
Opis gry: Czy kiedykolwiek rozważałeś zostanie kierowcą ciężarówki? W grze Cargo Truck Transport Simulator 2020 staje się to prawdą. Otrzymasz zadanie, a Twoim celem jest wykonanie go w wyznaczonym czasie. Możesz doświadczyć jazdy zarówno latem, jak i po śniegu, zwykle po wiejskich drogach pełnych zakrętów i opóźniaczy.

5 ciężarówek do kierowania
2 tryby gry (lato / zima)
15 poziomów do ukończenia

wtorek, 22.09.2020r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Nowatorskie, bardzo ciekawe połączenie gry logicznej z grą przygodową typu point&click. W jasny słoneczny dzień Wheely i Jolie udali się na piknik, ale zdarzyło się coś niespodziewanego. Przed ich oczami wylądował awaryjnie statek kosmiczny. Przemierzaj baśniowy świat i klikaj na odpowiednie obiekty, by wejść w interakcję z otoczeniem i pomóż naszemu bohaterowi, naprawić statek kosmiczny.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czy jesteś gotowy na nową, ekscytującą przygodę w grze Save the Girl 2? Znajdź sposób na uratowanie tej młodej kobiety w niebezpieczeństwie. Złowrogi kosmita goni ją ulicami miasta, gotowy porwać ją i zabrać na swoją planetę. Nie możesz sobie na to pozwolić!

Czas przyjrzeć się scenerii i znaleźć właściwy sposób wykorzystania przedmiotów do pokonania pułapek po drodze. Rzucaj skórkami od banana, aby się ślizgał, używaj czapek ze śmigłami, aby latać nad niebezpiecznymi klifami i obserwuj nawet najmniejszy szczegół, aby móc zgłosić to policji. Ciesz się i pokaż, że inteligencja jest w stanie uchronić Cię przed najgorszymi sytuacjami!
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Dołącz do tej innej przygody z naszym ukochanym Mario i jego wiernym przyjacielem Yoshi! Z Super Mario Bros Riders, ciesz się ekscytującą przygodą przez świat pełen pułapek, magicznych gwiazd i wielu niebezpiecznych wrogów.

Pomóż im bezpiecznie dotrzeć do zamków na końcu każdego poziomu i zbliż się o krok do uratowania pięknej księżniczki Peach! Czy będziesz wystarczająco odważny, aby stawić czoła tej przygodzie? Skacz dookoła, zbieraj dużo monet, unikaj spadania z klifów lub wpadania w paszczę niebezpiecznych mięsożernych pułapek i rozbijaj cegły, które staną Ci na drodze - powodzenia!
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest umiejętne sterowanie traktorem, tak by dowieźć ładunek do mety.

piątek, 07.08.2020r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Larego świat został opanowany przez potwory. Pomóż mu go ocalić!
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna gra typu przewieź towar .Tym razem czołgiem. Postaraj się nie uszkodzić swojej przesyłki - jazda po trudnym i pofałdowanym terenie nie będzie łatwa, a czeka na nas cała masa misji.

Sterowanie strzałkami i spacja.

czwartek, 30.07.2020r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Dołącz do naszego ukochanego Mario w grze platformowej, która ma około 8 ekscytujących światów, łącznie 105 różnych wyjść i fantastyczną ścieżkę dźwiękową. Projekt poziomów i estetyka gry są bardzo różne i ma świetny klimat, który ucieka od wszystkiego, co do tej pory widziałeś! Czy jesteś gotowy na niesamowitą przygodę?

Mario ponownie potrzebuje ochrony Królestwa Grzybów przed niebezpieczeństwami, za którymi stoi Bowser i jego poplecznicy. Skacz, ostrożnie eksploruj każdy zakątek i pokonuj drobne trudności, które pozwolą ci sprawdzić swoje umiejętności, aby chronić swoje życie i zakończyć ten straszny koszmar. Powodzenia!
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Podejrzliwość nie zawsze jest dobrą cechą czyjegoś charakteru, ale jeśli chodzi o policję i detektywów, podejrzliwość może być cechą, która może pomóc im rozwiązać wiele spraw. W tej sytuacji podejrzliwość oznacza bycie czujnym. Podejrzenie osób, które wydają się niewinne, może mieć kluczowe znaczenie w niektórych przypadkach…

Patricia jest detektywem, który nie pozwala sobie na przypadek i bardzo lubi, gdy sprawiedliwość jest zaspokojona. Patricia tym razem podejrzewa, że ​​ktoś z jej wydziału pomaga przestępcom i przekazuje im ważne informacje. Patricia zakłada, że ​​za każdym razem, gdy ona i jej koledzy planują aresztować jakiegoś przestępcę, jest ktoś z wydziału, który mówi przestępcy o zamiarach policji.

Patricia chce dowiedzieć się, kto jest detektywem odpowiedzialnym za przekazywanie poufnych informacji. Twoim zadaniem jest jej w tym pomóc.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przygotuj się, aby cieszyć się z Super Mario Bros 2 Player Co-Op Quest, ekscytującą przygodą pełną akcji i tajemnic, w której będziesz miał okazję ponownie towarzyszyć naszemu drogiemu przyjacielowi Mario. Ta krótka, ale intensywna minigra wykonana w kilka dni nie pozostawi Cię obojętnym! Ciesz się trybem gry dla 1 lub 2 graczy i przygotuj się na stawienie czoła wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwom i wrogom w środowisku pełnym pułapek, przeszkód i niestabilnych platform. Czy pokonasz ich wszystkich i przeżyjesz?

Ostatnie etapy gry będą bardzo złożone, więc będziesz potrzebować pomocy drugiego gracza, który pomoże ci przetrwać każdą misję. Ale strzeż się! W pozostałych etapach drugi gracz będzie miał okazję zabić cię, nie zdając sobie z tego sprawy. Czy na każdym kroku będziesz ufać przeciwnikowi?

Gracze online (7):
Polecamy: