reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: pseudokot

Login: pseudokot
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 30.01.2010r.
Ost. logowanie: 21.08.2019, 21:52
Punkty: 14 651
Wiek 22
Status offline
Opis ......

Wczoraj, 21.08.2019r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nasz kraj został prawie całkowicie zniszczony, a wróg nabiera mocy w pobliżu granicy. Twoim zadaniem jest nie pozwolić przejąć naszej ziemi! Zdobywaj kasę, walcz o każdą jednostkę i zostań najlepszym dowódcą.
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Śmieszna gierka, w której po ustaleniu wysokości oraz siły staramy się wystrzelić faceta jak najdalej.
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejna odsłona genialnej serii. Małpek już chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Tym razem autorzy powrócili do pierwotnej formuły ich doskonałych gier. Naszym zadaniem jest - jak za starych dobrych czasów - pokonywanie leveli. Cel jak zawsze taki sam, czyli uszczęśliwić małpkę!

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

wtorek, 20.08.2019r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w wojennych potyczkach i wyeliminuj przeciwników zanim to samo zrobią z Tobą, pokonaj ich dla ukończenia etapu.
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 19.08.2019r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Otwórz zwój "Baśni tysiąca i jednej nocy" i pozwól zabrać Cię do krainy tajemnic i magii. Dopasowuj unikalne arabskie klejnoty, aktywuj ulepszenia i rozwiązuj strategiczne układanki typu 3 w rzędzie. Czy potrafisz wykonać zadania? Jewels of Arabia to gra pełna klejnotów, pełna akcji z mnóstwem poziomów do ukończenia. Zaktualizowany o nowe poziomy i tryby gry.
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

niedziela, 18.08.2019r.

pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wybierz swoją postać (gabaryty postaci mają wpływ na wynik skoku) i wystrzel ją jak najdalej z katapulty. Po drodze zbieramy różne power up'y, które yromaicają nam znacznie rozgrywkę. Gra zawiera elementy humorystyczne - w zależności od miejsca lądowania, mogą się nam przytrafić różne przygody.
Sterowanie:
Strzałkami Góra dół - ustawiasz kąt wystrzału
Strzałkami lewo prawo - ustawiasz siłę lotu
Wyniki prosimy podawać w komentarzach
pseudokot zagłosował
Miniaturka gry: VK 1939 VK 1939
(122)
Ocena
(4)
Opis gry: Świetna gra strategiczna. Postaraj się pokonać wroga jak mniejszym kosztem. Produkujesz różne rodzaje jednostek wojskowych, niezbędnych do pokonania nieprzyjaciela i zniszczenia jego instalacji i uzbrojenia.
Sterowanie za pomocą myszki.
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Wkręcająca, doskonale zrealizowana przygoda typu point&click. Naprawiaj maszyny marzeń i przywróć pokój na świecie. Maszyny senne są stosowane w celu zapewnienia, by każdy spał dobrze i miewał piękn sny, ale pewnego dnia to wszystko to się popsuło. Potrzebny jest bohater, który naprawi ten stan rzeczy i przywróci ład...
Sterowanie za pomocą myszki.
pseudokot zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra typu point&click. Twoim zadaniem jest pozbawienie opiekunki bluzki i spódnicy.
Postaraj się wywołać jak najwięcej fajnych i zabawnych zdarzeń losowych. Klikaj na kombinację różnych przedmiotów w celu wywołania akcji i reakcji. W grze można skorzystać z podpowiedzi klikając Hints.
Gracze online (2):
Polecamy: