reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: scorp

Login: scorp
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 30.07.2013r.
Ost. logowanie: 05.07.2020, 18:10
Punkty: 1 424
Wiek 28
Status offline
Opis

czwartek, 21.05.2020r.

scorp skomentowała
Treść komentarza: Fajne

niedziela, 01.03.2020r.

scorp zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Pet Crush, to bardzo wciągająca gra polegająca na dopasowywaniu 3 elementów! Uroczym bohaterom spodoba się bardzo. Zbierz małą świnkę, uroczą żabę, uroczego królika i dyskietkę, uruchom dopalacze i idź do uroczego zwycięstwa!

piątek, 28.02.2020r.

scorp zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Dreamgate to gra fabularna, będąca wybuchową mieszanką hardcorowych kart do budowania talii, przygody roguelite i RPG. Zbuduj swoją talię, odkrywaj świat Dreamgate i pokonaj przerażających wrogów!

Zbuduj swoją talię i wypełnij ją bronią, umiejętnościami, zaklęciami i zdolnościami podczas eksploracji świata pełnego potworów i niebezpiecznych wrogów. Ulepsz swoich bohaterów o nowe umiejętności, aby uczynić cię silniejszym.

* Zmieniający się świat. Za każdym razem, gdy zaczynasz swoją podróż, układ różni się za każdym razem. Wybierz swoją ścieżkę, staw czoła różnym wrogom, wybierz różne karty, wypróbuj nowe strategie i taktyki!

* Drzewo umiejętności. Ulepsz na stałe swoich bohaterów dzięki unikalnym zdolnościom.

* Zbuduj swoją unikalną talię. Twoje przedmioty, skarby, broń, umiejętności, takie jak rana, toksyna i klątwa trafiają do tej samej talii - by zrównoważyć karty i być gotowym na wszystko!

* System ryzyka / nagrody. Zbieraj skarby, które znajdziesz podczas podróży. Ale bądź przygotowany, że skarby będą częścią twojej talii, a jak wiesz, nie można zabijać zombie złotem. A jeśli twój bohater umrze, stracisz wszystko

środa, 27.11.2019r.

scorp skomentowała
Treść komentarza: Niezłe

poniedziałek, 11.11.2019r.

scorp skomentowała
Treść komentarza: Po każdym poziomie jest reklama
scorp skomentowała
Treść komentarza: Fajne ale za dużo tych reklam

piątek, 01.11.2019r.

scorp skomentowała
Treść komentarza: Fajne

środa, 30.10.2019r.

scorp zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zamień się w stylistkę i ubierz dziewczynę jak najlepiej potrafisz. Na końcu zostaniesz oceniona przez czasopismo.

niedziela, 20.10.2019r.

scorp zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Toy Match to nowa gra logiczna typu „dopasuj 3”, która natychmiast urzeknie Cię kolorową grafiką, fajnymi animacjami i świetną ścieżką dźwiękową. Łatwo się nauczyć mechaniki gry. Dopasuj co najmniej trzy klocki zabawki tego samego koloru, aby usunąć je z planszy.

Kontynuuj dopasowywanie bloków, aż osiągniesz cel poziomu. Układaj puzzle na ponad 1600 poziomach oraz wykonuj codzienne misje i wyzwania! Odkryj mnóstwo fajnych dodatków i prezentów, jakie dają monety i ulepszenia, które pomogą Ci pokonać nawet najbardziej skomplikowane zagadki.

Rozpocznij misję, taką jak poszukiwanie skarbu, aby zdobyć wspaniałe nagrody! Wszystkie te funkcje dodają tyle radości i wyzwań do gry, że z łatwością sprawiają, że jest to obecnie jedna z najlepszych gier typu 3 w rzędzie! Nie marnuj więcej czasu na czytanie tego tekstu i zacznij grać w Toy Match już teraz za darmo!
scorp skomentowała
Treść komentarza: Fajne
Gracze online (4):
Polecamy: