reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: topek123

Login: topek123
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 01.02.2015r.
Ost. logowanie: 20.08.2015, 23:23
Punkty: 10
Wiek
Status offline
Opis

wtorek, 03.02.2015r.

topek123 skomentował
Treść komentarza: siema intrusion 2 gra
topek123 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Intrusion 2 to kolejna niezależna produkcja typu run and gun autorstwa zdolnego programisty rosyjskiego pochodzenia Aleksieja Ambramenko. Cechą wyróżniającą Intrusion 2 na polu innych produkcji tego typu jest rozbudowany silnik fizyczny.

Intrusion 2 jest bezpośrednią kontynuacją poprzedniej części. Wcielamy się w postać bezimiennego żołnierza, który ląduje na planecie zdominowanej przez złowrogą wojskową korporację. Gracz przemierzy (podążając w prawo zgodnie z kanonem side-scrollerów) dziewięć obszarów odpierając napływające fale przeciwników. Rozgrywkę urozmaicają również starcia z trzema niezwykle wymagającymi bossami.

Naszym komandosem sterujemy domyślnie za pomocą klawiatury oraz myszki, jednak istnieje również możliwość gry za pomocą gamepada. Podczas zabawy dużą rolę odgrywa użycie elementów otoczenia. Dzięki dopracowanemu silnikowi fizycznemu, gracz może eliminować wrogów także za pomocą skrzyń, głazów i innych podobnych przedmiotów, a także pokonywać bardziej skomplikowane sekwencje platformowe. Do dyspozycji gracza oddano pięć broni - standardowy pistolet, dwa karabiny – klasyczny i plazmowy, railgun oraz wyrzutnię granatów. Podczas przedzierania się przez obcą planetę nasz komandos zasiądzie także za sterami robotów, których różnorodne umiejętności pomogą mu zarówno podczas walki, jak i w trakcie eksploracji. Pomimo dużej ilości punktów życia głównego bohatera, należy zwrócić szczególną uwagę na unikanie wrogich pocisków, ponieważ w przeciwieństwie do wielu innych gier z gatunku "run and gun", postać gracza nie jest chwilowo nieśmiertelna po każdym trafieniu. Fani wyzwań mają również do wyboru wyższy poziom trudności, który znacznie zwiększy ilość przeciwników i aktywność bossów.

Jak na produkcję niezależną, Intrusion 2 cechuje się bardzo dobrą oprawą graficzną. Pomimo niewielkiej różnorodności przeciwników, ich wykonanie i animacje cieszą oko dbałością o detale. Dodatkowo rozgrywkę umila ścieżka dźwiękowa autorstwa George’a Dziova, znanego szerzej pod pseudonimem Android.

Sterowanie:
W;S;A;D - poruszanie się
Myszka - celownik
LPM - strzał
E - wejście do robota/wilka
Gracze online (23):
Polecamy: