reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: vipdavid

Login: vipdavid
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 03.11.2012r.
Ost. logowanie: 26.05.2020, 00:32
Punkty: 1 651
Wiek 25
Status offline
Opis

sobota, 18.04.2020r.

vipdavid zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dobierz kartę z talii lub stosu odpadów, a następnie odrzuć jedną kartę.
Spróbuj zbliżyć się do 31 tego samego koloru - Asy są warte 11, a figury mają 10! Możesz także zrobić 3-w swoim rodzaju, aby zdobyć 30 punktów!
Najniższy wynik traci żeton autobusu! Strać je wszystkie i nie ma Cię w autobusie!
vipdavid zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Karcianka, która zdobywa dużą popularność wśród graczy z całego świata. Celem jest przejście 10 zróżnicowanych faz szybciej, niż zrobią to przeciwnicy. Eksplorując tajemniczą dżunglę i rozgrywając niełatwe rundy, wypatruj kart Jokera i Pominięcia. Na pewno się przydadzą, jeśli wpadniesz w poważne tarapaty!

Jak grać w Phase 10?

Twoim celem w Phase 10 jest bycie pierwszym graczem, który przejdzie dziesięć różnych faz, kompletując m.in. dwa komplety trójek, sekwens na siedem kart lub siedem kart o tym samym kolorze. Są też dwie karty specjalne. Jokery mogą być wykorzystane jako karta danego koloru, by ukończyć fazę, lub jako dowolna karta numerowana. Są też karty Pominięcia, które odbiorą przeciwnikowi turę.

czwartek, 30.08.2018r.

vipdavid zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Foot Chinko w wersji Rosja 2018. Nowe poziomy, gdzie obrona próbuje zdobyć piłkę. Zapełnij półki nagrodami zdobytymi w tym szalonym turnieju, który łączy piłkę nożną z pachinko.

poniedziałek, 27.08.2018r.

vipdavid zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wyobraź sobie świat bez codziennych zmagań. Bez głodu, cierpienia i choroby. Zapraszamy Cię do Raju, gdzie możesz cieszyć się lepszym życiem, jednocześnie pomagając rozwiązać kryzys przeludnienia, przed którym stoi nasz świat.
vipdavid zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Epicka strzelanka, w której musisz spróbować odzyskać swoje miasto, które zostało opanowane przez złych kowbojskich bandytów!

Jesteś szeryfem, musisz użyć swoich umiejętności i broni, by odepchnąć bandytów i przywrócić pokój na Dzikim Zachodzie. Jesteś wyposażony w rewolwer i karabin maszynowy Ak-47, musisz spróbować wyeliminować wszystkich bandytów na każdym poziomie.

Upewnij się, że wykorzystujesz osłony i chowasz się za skrzyniami, beczkami i wszystkim, co możesz znaleźć. Unikaj obrażeń i staraj się być tak skuteczny i bezwzględny, jak to tylko możliwe!

czwartek, 10.12.2015r.

vipdavid zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Trolololo! Trollface troluje na TrollTube! Będziesz się tarzać ze śmiechu!

Po raz kolejny złośliwy TrollFace będzie chciał zagrać z Tobą i będzie stawiał Ci, coraz to nowe i bardziej pokręcone zadania. Rozwiązanie każdej zagadki będzie przeważnie zupełnie zaskakujące!

Trollowanie na ekranie, czyli kolejna część zabawnej serii "Trollface Quest"! Czeka cały szereg humorystycznych scen, na których trzeba kogoś strolololować. Czasami głupie pomysły są najskuteczniejsze!

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części tej trollface'owej zabawy znajdują się tutaj: Trollface Quest Series

niedziela, 05.07.2015r.

vipdavid zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jest to sequel "Army Force Online" multiplayerowej strzelanki 3D, wybierz jeden z teamów i wygraj.

poniedziałek, 20.04.2015r.

vipdavid zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ile kończyn ma ryba? Czy to prawda, że wszystkie biedronki to wyłącznie samice? Z ilu sylab składa się wyraz "nauka"? Ile rzeczowników występuje w zdaniu "Kasia wzięła psa na spacer do parku"? Z kim spotkał się chrząszcz w Szczebrzeszynie w wierszu Jana Brzechwy?
To przykładowe pytania jakie stawiane są uczniom w szkole podstawowej na poziomie piątej klasy. I z takimi pytaniami borykają się dorośli uczestnicy najnowszego programu "Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty?", który bije rekordy popularności na całym świecie.
Podstawowy program nauczania szkolnego jest dobrze znany wszystkim dorosłym" – nic bardziej mylnego! Gdy rozpoczyna się sprawdzian, większość z nich nie zna odpowiedzi. W czasie teleturnieju, dorosły uczestnik odpowiada na zadawane przez prowadzącego pytania. Gdy nie może sobie z nimi poradzić, wybiera jednego z obecnych dwunastolatków, który stara się pomóc w udzieleniu właściwej odpowiedzi. Każdy z zawodników powinien poprawnie odpowiedzieć na jedenaście pytań. Jeśli uczestnik nie potrafi tego zrobić lub doszedł do etapu, na którym chce zatrzymać wygraną do tej pory kwotę, musi powiedzieć jedno magiczne zdanie: "Nie jestem mądrzejszy od piątoklasisty”. Wielu dorosłym naprawdę trudno przechodzi to przez gardło!

sobota, 08.11.2014r.

vipdavid zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Legendarny Pinch Hitter powraca w nowej odsłonie. Trenuj i poprowadź własną drużynę baseballową!

Wcześniejsze odsłony tej serii znajdują się tutaj: Seria gier Pinch Hitter

czwartek, 16.10.2014r.

vipdavid zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pokonaj trialowe trasy w jak najkrótszym czasie.
Gracze online (3):
Polecamy: