reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Amadiziom6

Login: Amadiziom6
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 17.01.2017r.
Ost. logowanie: 23.11.2019, 00:36
Punkty: 13 759
Wiek 33
Status offline
Opis https://www.youtube.com/user/Amadiziom6

poniedziałek, 09.09.2019r.

Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wyrusz w raz z TrollFace'm w podróż dookoła świata dzięki tej śmiesznej i dziwnej grze przygodowo - logicznej. Sprawdź, czy jesteś dobry w trollowaniu i próbuj pokonać każdy poziom, by odblokować kolejną zwariowaną zagadkę. Myślisz, że jesteś inteligentny i sprytny, aby prześcignąć króla żartów? Dowiedz się i ciesz się najbardziej śmiesznymi przygodami trolli!
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kombinuj i umieszczaj na siatce (planszy) dostępne elementy tak, aby utworzyć lub zniszczyć pełne linie na ekranie, zarówno pionowe, jak i poziome. Zdobądź świetne wzmocnienie, niszcząc jednocześnie 2 lub więcej linii!
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim celem jest umiejscowienie różnych bloków na docelowych kropkach. Aby to zrobić, inne bloki będą naciskać lub ciągnąć te bloki - zmuszając cię pośrednio do przesunięcia potrzebnych elementów.
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Trenuj swój mózg w tej wyjątkowej logicznej układance, która sprawdzi Twoje umiejętności logicznego planowania i koordynacji. Przejmij kontrolę w ramach kilku obiektów w tym samym czasie, aby przejść dziesiątki ciekawych poziomów, osiągnąć wyznaczone cele, które utrudnią różne przeszkody.

Cechy gry:
- Unikalne logiczne zagadki
- Styl minimalistyczny
- Samouczek, który wyjaśnia całą mechanikę gry i zabawy
- Zwiększenie trudności poprzez dodawanie nowych elementów i przeszkód
- Wiele ciekawych poziomów
Amadiziom6 skomentował
Treść komentarza:
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zredukuj swój poziom stresu, usuwając grupy 2 i więcej balonów tego samego koloru.
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Na bank pamiętacie takie hiciory jak The X Spot - odkrywanie znaku X czy Hoshi Saga, gdzie szukaliśmy gwiazdy! Te gry spędzały sen z oczu wszystkim Giercownikom, tak będzie i teraz.
Tym razem nasza uwaga musi skupić się na odnalezieniu i wskazaniu kursorem przycisku Play na planszy. Nasz wynik jest oceniany liczbą kliknięć.
Sterowanie za pomocą myszki.
Wyniki prosimy podawać w komentarzach.

Gry utrzymane w podobnym klimacie znajdują się tutaj: Hoshi Saga pomysłowa trylogia Button Hunt oraz The X Spot + wspaniały Me And The Key oraz seria ClickPlay
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Użyj dostępnych elementów, by ochronić zwierzęta w dżungli przed zbliżającym się kataklizmem.
Sterowanie za pomocą myszki.
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Sprawdź swoją umiejętność logicznego myślenia w tej świetnej grze logicznej, w której celem jest zapalenie wszystkich sześciokątów. Każde z zadań postaraj się wykonać, przy jak najmniejszej liczbie ruchów, by zebrać jak najwięcej gwiazdek.

W wersji Remaster zostały odblokowane poziomy które w poprzedniej wersji były dostępne jedynie na urządzeniach mobilnych
Amadiziom6 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Te prosiaczki czują się najlepiej, kiedy mają solidny grunt pod nogami! Twoim zadaniem jest sprowadzić każdą świnkę na ziemię.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (1):
Polecamy: