reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: avatar12456

Login: avatar12456
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 23.04.2010r.
Ost. logowanie: 01.07.2014, 19:20
Punkty: 1 178
Wiek 22
Status offline
Opis Lubię gry, filmy o zombie!

wtorek, 01.07.2014r.

avatar12456 skomentował
Treść komentarza: Fajny klimat, wszystko super! Gra po prostu epicka! 5/5 do ulu

poniedziałek, 30.06.2014r.

avatar12456 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Tysiąc lat temu przed erą zombi nie żyli bohaterowie, którzy znali technologię - liczyła się tylko siła ciała i umysłu oraz dobrze naostrzony oręż, który służył do walki z Ciemnym Zakonem.

Sterowanie:
W;S;A;D lub Strzałki - poruszanie się
J lub Z - atak
K;L lub X;C - umiejętności
P - pauza
avatar12456 skomentował
Treść komentarza: Jak dla mnie gra żałosna 2/5
avatar12456 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: HICIOR! Sprawdź swoje zdolności w tej epickiej i trudnej grze planszowej - podbij całą planszę w jak najszybszym czasie i zmieć z niej armię wroga! Przeciwnicy będą jednak wymagający i bardzo doświadczeni...
avatar12456 skomentował
Treść komentarza: Słaba podróba Kingdom Rush. To jest Kingdom Rush + Zombie = szajs// Kto się zgadza łapka w górę!
avatar12456 zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Obroń swoje królestwo przed hordami zombiaków! Buduj wieżyczki obronne oraz jednostki zbrojne, ulepszaj swoje specjalne umiejętności i pokonaj każdego bossa.
Sterowanie za pomocą myszki.
avatar12456 skomentował
Treść komentarza: Najlepiej na 2 osoby grać i super! 5/5 i do ulu
avatar12456 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Sequel jednej z najlepszych i diabelnie wciągającej gry typu defense już jest - zapraszamy do Kingdom Rush: Frontiers!

Tym razem naszą wędrówkę rozpoczniemy na pustyni gdzie przyjdzie nam bronić miasta, w którym znajduje się nasz najgroźniejszy przeciwnik.. niestety po odparciu ataku wroga potężny czarnoksiężnik wydostaje się na zewnątrz i ucieka w siną dal – i tak rozpoczyna się nasza przygoda...

Weź w obronę egzotyczne lądy przed smokami czy np. upiornymi mieszkańcami podziemia i zetrzyj ich na miazgę.
W grze czekają na Ciebie nowe, wyspecjalizowane aktualizację wież oraz 18 nowych umiejętności. Są też nowi bohaterowie, z których każdy posiada 5 unikalnych uprawnień, które mogą zostać zmodernizowane w kampanii.

Zwarci i gotowy przemierzymy pustynie, dżungle.. zmierzymy się z kosmitami, mumiami oraz wyznawcami voodoo a w naszej przygodzie towarzyszyć nam będą pobratymcy tacy jak amazonki, piraci oraz ich statki.

W Kingdom Rush Frontiers genialne jest to, że nie wiadomo, z której strony wyskoczy przeciwnik. Gra nie polega na zablokowaniu jednej/dwóch tras i odpieraniu ataku. Sprytny wróg może rozpocząć karczowanie lasu tym samym tworząc sobie nową drogę do celu, wykorzystać czar otwierający nową drogę na środku planszy tylko po to aby dostać się do tego i pokonać naszą armię.

Do dyspozycji mamy wielu bohaterów o różnorodnych właściwościach. Nasz bohater podczas boju będzie zdobywał doświadczenie co zaowocuje zdobyciem kolejnego poziomu, za który otrzymamy punkty. Rozdamy je w panelu bohatera inwestując w coraz to lepsze umiejętności.

Czeka na nas wiele zróżnicowanych poziomów, 3 poziomy trudności, 41 typów przeciwników oraz walki z bossami. Część z wrogich jednostek już widzieliśmy, część zadebiutuje na naszym ekranie – goryle, robaki piaskowe, troglodyci czy nawet obcy. Przyjdzie nam toczyć boje na pustyni, w jaskiniach oraz dżungli. Twórcy przygotowali dla nas także budynki specjalne, w których możemy rekrutować pirackich wymoczków, dżiny, dzikie amazonki czy też legionistów. Nie są one jedynie drobnym dodatkiem, a bardzo pomocnymi i mocnymi jednostkami. Radzimy w nie inwestować i w miarę możliwości chronić – inaczej czeka nas ponowny wydatek.

Do naszej dyspozycji mamy 9 bohaterów, pełna lista to: Alric, Mirage, Cronan, Kapitan Blackthorne, Nivus, Dierdre, Grawl, Sha’tra oraz potężny smok Ashbite. Każdy z bohaterów posiada pięć unikalnych umiejętności, a ich rola na polu bitwy nie ogranicza się tylko do statystowania – potrafią nie rzadko wybawić nas z dużej opresji. Mogą albo przyzywać pomocne stworzenia, albo atakować obszarowo albo skupiać na sobie uwagę.

Fantastyczna grafika, humor, poziomy, detale – wszystko stoi na niesamowitym poziomie. No i ta grywalność… Na co czekasz? Do dzieła!


Sterowanie za pomocą myszki.
Skróty klawiszowe:
1 - wybierz/anuluj Zaklęcie Deszczu Ognia
2 - wybierz/anuluj Wzmocnienie Zaklęcia
3 - wybierz/anuluj bohatera
4 - wybierz/anuluj ekstra bohatera
Spacja - kasowanie wybranego zaklęcia/ power/ punkt rajdu.

niedziela, 29.06.2014r.

avatar12456 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: To już trzecia odsłona popularnej gry Boxhead Rooms! Świetna strzelanka polegająca na zabijaniu zombiaków. Sterujemy strzałkami, strzelamy spacją, a numerami 1-8 wybieramy bronie.

poniedziałek, 11.11.2013r.

avatar12456 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Druga odsłona Raft Wars, gry w stylu wormsów. Akcja toczy się w parku wodnym, pokonaj napotkanych po drodze przeciwników i odzyskaj skarb.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (1):
Polecamy: