reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: c700

Login: c700
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 10.05.2009r.
Ost. logowanie: 07.05.2021, 19:17
Punkty: 315 585
Wiek 31
Status offline
Opis Porzućcie wszelką nadzieję, wy którzy tu wchodzicie

piątek, 07.05.2021r.

c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Jesteś łucznikiem i ratujesz księżniczkę. Niestety jest uwięziona na różnych poziomach gry. Za pomocą strzał będziesz musiał pokonywać mechanizmy i zabijać wrogów. Musisz uważać na pewne pułapki, aby wszystko poszło sprawnie.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Słyszeliśmy wiele historii o magicznych miksturach, które dają różne rodzaje mocy. Czasami nawet dają długie życie, nawet wieczne. A ponieważ te mikstury są tak potężne, możesz sobie wyobrazić, że zawarte w nich składniki nie są zwykłymi składnikami. Zapewne jest w nich coś wyjątkowego, coś magicznego.

Czarodziej Walter wraz ze swoimi asystentami Megan i Judith przybywa do magicznego lasu. Ich zamiarem jest znalezienie skłądników potrzebnych do zrobienia magicznej mikstury Waltera. Rzecz w tym, że do tego lasu można wejść tylko raz.

Gdy tam pójdziesz, stracisz prawo do ponownego odwiedzenia tego miejsca. Oznacza to, że Walter i jego asystenci muszą być bardzo ostrożni. Zobaczmy, czy czarodziej i jego pomocnicy mogą znaleźć wszystko, czego potrzebują i jakie są potrzebne składniki do przygotowania magicznej mikstury.c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

Rozwiązuj zagadki, znajdź 10 małych małpek i uczyń małpkę szczęśliwą.

W tym celu klikaj na różne przedmioty w celu zrobienia różnych akcji i reakcji.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series
c700 zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Połącz razem te same ponumerowane klejnoty, aby zwiększyć ich liczbę. Twoim celem jest próba połączenia maksymalnie 30 punktów. Zbieraj punkty, łącząc klejnoty i tworząc kombinacje. Spróbuj znaleźć się na szczycie tabeli liderów.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Eksploruj mroczne miasto i rozwiązuj jego nawiedzające tajemnice, aby złamać jego klątwę.

Małe miasteczko zostało przeklęte przez potężną złowrogą siłę. W rezultacie dusze zmarłych wracają do naszego świata i nawiedzają mieszkańców. Tylko jeden badacz mający duże doświadczenie w posługiwaniu się klątwami i jego przerażająco wyglądający pomocnik mogą położyć temu kres.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pięć kolb w grze Sort 64 FRVR będzie głównym elementem, wypełnione będą kolorowymi kulkami. Pod każdą kolbą zobaczysz liczbę. Łącząc dwie kulki o tej samej wartości, powinieneś otrzymać określoną kwotę. Kiedy to się stanie, kolba zostanie zwolniona. W międzyczasie przenieś, posortuj kulki i nie pozwól, aby wszystkie kolby zostały w pełni napełnione. Możesz przenosić piłki z jednego pojemnika do drugiego, ale z każdym ruchem będą one dodawane, komplikując Ci życie.
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Zabawa typu Zuma, polega na zbijaniu kolorowych kul, które poruszają się po specjalnym torze. Naszym zadaniem jest powstrzymanie ich przed dotarciem do otworu. Strzelamy kulkami z działka umieszczonego u dołu ekranu i posyłamy w dowolne miejsce łańcucha różnokolorowe kule. Jeśli obok siebie znajdą się co najmniej trzy kule tego samego koloru następuje ich zniknięcie, co skutkuje cofnięciem się całego łańcucha. Combosy mają miejsce wtedy, gdy po ustrzeleniu jednego koloru, kolory sąsiadujące po połączeniu się znów tworzą liczbę co najmniej trzech. Im więcej kul zniknie podczas takiej reakcji łańcuchowej, tym więcej punktów trafi na nasze konto. Prawda, że zasady są łatwe?

środa, 05.05.2021r.

c700 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Niezależnie od tego, czy lubisz gry strategiczne WW2, czy nie, ta gra online PVP podbije Twoje serce. Zbuduj swoją bazę wojskową i atakuj innych graczy. Wypróbuj wszystkie typy żołnierzy i czołgów z II wojny światowej. Zbuduj najlepszą drużynę, aby piąć się w górę tabel wyników.

FUNKCJE:
- Gra o tematyce II wojny światowej
- Ponad 80 rodzajów prawdziwych żołnierzy z II wojny światowej
- Gry strategiczne PvP
- Łatwy do nauczenia, trudny do opanowania
- Epicka wojna wojenna w Internecie
- Szybkie i widowiskowe walki

Walcz o honor i chwałę. Zostań najlepszym dowódcą!
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Pamiętacie serię Red Ball? Nasz bohater powrócił! Gracze z pewnością będą podekscytowani dzięki niesamowitym i ekscytującym wyzwaniom związanym z prowadzeniem piłki. Wyrusz na nową przygodę, kolekcjonuj gwiazdki,
c700 zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Ułóż karty po kolei, według ich wartości! Pasjans Pająk rządzi się charakterystycznymi prawami. Przede wszystkim od Twoich upodobań zależy, czy na wstępie gry wybierzesz jeden, dwa lub cztery kolory (klikając w 1 suit, 2 suits lub 4 suits). Wybór nie ma znaczenia dla gry, nie podnosi stopnia jej trudności, ale jeśli masz pedantyczną naturę....hm, możesz sobie tracić cenny czas na układanie kart według kolorów, naprzemiennie czy też w inny ulubiony sposób - to Twoje podwórko. A cała rzecz polega na tym, żeby odkrywane karty ułożyć w porządku "pasjansowym", tzn. malejąco od Króla do Asa (np. Waleta na Damę, Ósemkę na Dziewiątkę, a na Dwójkę Asa).
Gracze online (7):
Polecamy: