reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: keciok

Login: keciok
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 21.02.2010r.
Ost. logowanie: 20.12.2012, 14:12
Punkty: 322
Wiek 22
Status offline
Opis

wtorek, 11.12.2012r.

keciok zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: To najwyższy czas, byś pokazał swój instynkt ojcowski! Dobry ojciec zawsze dba o swoje dziecko. W tej grze musisz prowadzić swojego syna przez drogę, pełna niebezpieczeństw, poświęcając siebie. Wypełnij wiele trudnych poziomów i pozwól dziecku przetrwać. Pamiętaj, by odblokować kolejne światy musisz zebrać wymaganą liczbę gwiazdek.Powodzenia!

Sterowanie wraz z instrukcjami podane w trakcie gry.

piątek, 07.12.2012r.

keciok zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Kolejny raz możemy się przekonać, że kolejka górska może być niebezpieczna. Zasiądź za sterami fajnych, czasem niezwykłych pojazdów i pokonaj bardzo trudne rollercoaster'owe trasy, po drodze zbierając pieniądze i uważając na przeszkody. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Sterowanie podane w grze.

niedziela, 25.11.2012r.

keciok zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Pomóż Bartowi posłać Homera na jak najdalszą odległość. Zebrane fundusze inwestuj w ulepszenia. Pamiętaj, ze możesz pomagać Homerowi pokonać większy dystans, klikając na niego w trakcie lotu.
Sterowanie za pomocą myszki.
keciok zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Humbug to gra platformowa, w której zasady logiki czy tradycyjnej fizyki się nie liczą. Wcielasz się w złodziejaszka Ziggiego Frauda, Twoim głównym celem jest przebić się do zamku, następnie musisz się z niego wydostać. Każdy pokój to kolejna zagadka, którą trzeba rozwiązać, aby kontynuować ucieczkę, ale to jeszcze nic... Aby odnieść sukces, musisz myśleć jak postać z kreskówki i dowiedzieć się, jak manipulować sobą, środowiskiem, a nawet jak używać funkcji pauzy. Musisz myśleć twórczo, nieschematycznie jak Królik Bugs i Kaczor Daffy jeśli naprawdę chcesz coś zrobić. Zwróć uwagę na instrukcje podane w trakcie gry.
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
S - urzyj przełączników
P - wstrzymaj grę
R - uruchom ponownie pokój jeśli utknąłeś
Myszka - przełączanie umiejętności w opcjach u góry ekranu

czwartek, 27.09.2012r.

keciok zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Elgiemu uciec przed dinozaurem!
Sterowanie za pomocą strzałek.

sobota, 22.09.2012r.

keciok zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rozmieść ładunki wybuchowe tak, by wyeliminować wszystkie roboty.
Intrukcja podana w trakcie gry.

niedziela, 09.09.2012r.

keciok zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Move The Box to fajna gierka, w której zabawa polega, jak sama nazwa wskazuje - na przesuwaniu drewnianych skrzynek. Musisz kombinować w taki sposób, aby w jednym rzędzie znalazły się przynajmniej trzy identyczne skrzynki. W ten sposób usuniesz je z planszy. Każdy kolejny poziom będzie nieco trudniejszy i będzie od nas wymagał innego podejścia do danego problemu. Powodzenia!

sobota, 08.09.2012r.

keciok zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: W każdym z poziomów jako szmaciana lalka przechwyć piłkę tak, aby Twój przeciwnik jej nie mógł dosięgnąć. Aby wygrać musisz zapełnić cały niebieski pasek u góry ekranu.
Sterowanie za pomocą strzałek.
keciok zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Zabawa typu point&click. Twoim zadaniem jest pomóc jaskiniowcowi, a w zasadzie całemu rodzajowi ludzkiemu w jednym z najważniejszych odkryć w historii - opanować ogień. Ale prehistoryczny świat jest niebezpieczny, więc należy zachować ostrożność i uważać na każdym kroku!
Sterowanie za pomocą myszki.

piątek, 07.09.2012r.

keciok zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Kolejna odsłona świetnej gry Nerd VS Zombies.Twoim zadaniem jest przetrwać ataki krwiożerczych zombiaków. Pamiętaj także, aby zbierać apteczki. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia i nowe bronie.
Sterowanie
W;S;A;D lub Strzałki - poruszanie się
LPM - strzał/atak
Spacja - podnoszenie ekwipunku
Gracze online (1):
Polecamy: