reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: kuba772kubakuba

Login: kuba772kubakuba
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 29.08.2014r.
Ost. logowanie: 05.11.2016, 13:19
Punkty: 1 928
Wiek 108
Status offline
Opis

niedziela, 15.05.2016r.

kuba772kubakuba zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Trochę inna wersja Pacmana :)
kuba772kubakuba zagłosował
Ocena
(2)
Opis gry: Jeśli lubisz zagadki logiczne, to ta gra jest dla Ciebie! Wybierz odpowiednie barwy i zapełnij plansze jednolitym kolorem. Pamiętaj, ze liczba ruchów jest ograniczona w każdym levelu. Bądź bardzo uważny i staraj się nie popełniać błędów. Wybierz odpowiedni kolor i stań się zwycięzcą!

piątek, 30.10.2015r.

kuba772kubakuba zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Nostalgiczna wersja Super Mario Flash w nowym wydaniu.
Mario wyrusza na nowe platformowe poziomy. Po drodze spotka starego druha Yoshi i razem będą poznawać nowy świat. Wykorzystaj swój refleks i umiejętności postaci, by przejść całą grę.

sobota, 29.08.2015r.

kuba772kubakuba skomentował
Treść komentarza: @Gość:
kuba772kubakuba skomentował
Treść komentarza: zmieniona grafika i tyle. Autorzy gry serwują 3 różne wersje z różnymi grafikami, ale poziomów też nie zmienią 2/10

poniedziałek, 13.07.2015r.

kuba772kubakuba skomentował
Treść komentarza: @rudi88: Grafika to nie wszystko. Kiedyś były gry na MS-DOS, nawet teraz te 8-bit 16-bit (np. Mario) cieszą się popularnością

niedziela, 12.07.2015r.

kuba772kubakuba zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Teraz przekonamy się, kto z Was jest najbardziej skupiony i cierpliwy! Łatwa do zrozumienia zręcznościówka, w której punkt musi "przeciągać" się po kolorowych liniach w zamian za punkty. Kto wykręci rekord?

piątek, 15.05.2015r.

kuba772kubakuba skomentował
Treść komentarza: Super!
kuba772kubakuba zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ulepszona wersja bardzo popularnej gry "Doodle God" z ładniejszą, muzyką, i oprawą graficzną. Stwórz własny wszechświat za pomocą kombinacji ziemi, wody, ognia i powietrza.
W opcjach gry, jest możliwość wybrania języka Polskiego (następnie trzeba odświeżyć stronę, by gra zładowała się ponownie już w języku polskim).

Przestawiaj i łącz różnorodne kombinacje żywiołów ognia, ziemi, wody i powietrza, aby stworzyć cały świat! Jak wiadomo, budowa świata trwała nieco dłużej niż tylko jeden dzień. Dlatego musisz rozpocząć od początku i przejść od mikroorganizmów do zwierząt, od narzędzi do sztormów, od tworzenia armii do podboju całego kosmosu!

wtorek, 12.05.2015r.

kuba772kubakuba zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Firma Mozilla wystartowała po cichu z przyjemną grą MMO pod nazwą Browser Quest. Bezpośrednio z poziomu przeglądarki, na różnorakie poczwary w rozpikselowanym świecie fantasy polować mogą równocześnie tysiące żądnych przygód fanów dwuwymiarowych produkcji RPG. Nie ma tutaj wątku fabularnego. Po prostu walczymy z coraz potężniejszymi przeciwnikami i zbieramy przydatne przedmioty. Oczywiście jest chat, aby gracze mogli porozumiewać się miedzy sobą, a w tym umawiać na wspólne wypady poza bezpieczne granice miasta. Pojawiają się również osiągnięcia, którymi od razu da się pochwalić wszem wobec na Twitterze — zdobywamy je wypełniając określone, ustalone przez twórców zadania. W miarę odnajdywania lepszego ekwipunku zmienia się wygląd prowadzonej przez nas postaci. Co ciekawe, pojawiają się nawiązania do innych popularnych produkcji — chociażby Portala.
Gracze online (1):
Polecamy: