reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: odmieniec

Login: odmieniec
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 14.08.2007r.
Ost. logowanie: 17.07.2024, 17:35
Punkty: 2 470
Wiek 101
Status offline
Opis

piątek, 26.04.2024r.

odmieniec skomentowała
Treść komentarza: Dobranoc !
odmieniec skomentowała
Treść komentarza: Jak można zmieniać wersję gry, bez powiadomienia. Wracam do niej od kilku lat, a teraz niespodzianka --- nowa wersja! Trochę niepoważne.

sobota, 06.05.2023r.

odmieniec skomentowała
Treść komentarza: gra się nie wczytuje, zgłosiłam problem i czekam już kilka dni. co można zrobić?

piątek, 25.11.2022r.

odmieniec skomentowała
Treść komentarza: Dziękuję graczom! życzę powodzenia! Gra fajna!

środa, 16.06.2021r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Little Big Snake (.io), to epicka nowa gra .io z niesamowitą grafiką i znakomitą rozgrywką dla wielu graczy. Ta gra opiera się na tym, co sprawiło, że wiele innych gier .io takich jak np. Slither.io jest świetnych i przenosi je na zupełnie nowy poziom.

W tej grze musisz przejąć kontrolę nad pełzającym się wężem. Twój wąż zaczyna od niewielkich rozmiarów. Musisz prowadzić swojego węża po mapie i zbierać kolorowe kulki rozproszone na ziemi. Każda zebrana kula zwiększa rozmiar twojego węża - trzymaj się i unikaj kontaktu z innymi wężami. Aby zabić wrogów, musisz otoczyć ich i zablokować ich drogę, tak aby wśliznęli się w twoje ciało węża - gdy ich zabijesz, możesz zebrać ich kule! Możesz osiągnąć ogromny rozmiar, ale uważaj, bo twój wąż staje się trudniejszy do kontrolowania! Pamiętaj, aby użyć prędkości, aby spróbować zaskoczyć przeciwników lub zachować dystans.

Little Big Snake ma również inny rodzaj gry pobocznej, która działa w połączeniu z grą główną. Zamiast kontrolować gigantyczne węże, możesz przejąć kontrolę nad słodkim bugiem Juja, który leci na niebie! Poruszaj się po mapie z błędem Juja i użyj lewego przycisku myszy, aby wylądować na ziemi, by zbierać kule - bądź ostrożny, ponieważ twój bug Juju porusza się o wiele wolniej, gdy jest uziemiony! Postaraj się zebrać nektar i ukończyć różne postawione wyzwania

niedziela, 16.02.2020r.

odmieniec skomentowała
Treść komentarza: Przeszłam wszystkie plansze, z dwoma miałam problem/mało czasu/ plansza 29 i 39
miłego grania

sobota, 25.05.2019r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Dopasuj starożytne artefakty, kamienie i monety, by pomóc uratować starożytne Ateny od perskiej inwazji w tej zabawnej grze logicznej. Istnieje wiele różnych poziomów, każdy poziom ma inne zasady i cele, różne bonusy, łańcuchy i inne przeszkody. Postaraj się zdobyć 3 gwiazdki na każdym poziomie!

Główne cechy:
* wiele różnych wyzwań (ograniczony czas, zamrożone figury, tornado i wiele innych)
*Imponujące efekty wizualne (bomby, błyskawice, deszcz ognia)

niedziela, 14.04.2019r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zamieniaj miejscami klejnoty tak, aby ułożyć obok siebie conajmniej 3 takie same.

wtorek, 05.02.2019r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Walka o swój honor lub bliskiego członka rodziny jest zasadą jakości dla dobrej i odważnej osoby. Jeśli pozwolisz, aby złe rzeczy przytrafiły się komuś, kogo kochasz, szanujesz, to tak, jakbyś brał udział w tej "zbrodni".

Jesteśmy pewni, że przeczytałeś wiele historii o księżniczkach, które udają chłopców, ponieważ zasady królestwa są bardzo surowe dla dziewcząt, które chcą walczyć z bronią w ręku. I zawsze osiągają swój punkt zwrotny, zazwyczaj zostają nakryci i ukarani, ale nie stanowi to dla nich problemu, jeśli osiągną swój cel.

Księżniczka Amelda wraz ze swoją siostrą Lukrecją są w trakcie tajnej misji, przebrane za zwykłe dziewczyny w zamku króla Arnolda. Jest on rywalem na tron ich ojca. Król Arnold chce wywołać wojnę. Wynajął najemników i płaci drogocennymi kamieniami. Księżniczki mają za zadanie ukraść cenne kamienie od Arnolda i pozbawić go środków na przejecie tronu.

czwartek, 20.09.2018r.

odmieniec zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mistrzowski Bubble Shooter powraca z nowymi poziomami. Każdy poziom to nowe wyzwanie. Twórz grupy minimum 3 jednakowych elementów w celu wyeliminowania ich z planszy. Jak szybko zdołasz wyczyścić ekran?
Polecamy: