reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: popgirl

Login: popgirl
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 11.05.2013r.
Ost. logowanie: 03.11.2022, 15:06
Punkty: 153 215
Wiek 22
Status offline
Opis

poniedziałek, 01.02.2021r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Baw się z Super Mario World: Luigi is Villain ekscytującą przygodą w świecie pełnym pułapek, magicznych gwiazd, dopalaczy i wielu niebezpiecznych wrogów. Dołącz do tej innej przygody z naszym ukochanym Mario i zmierz się z Luigim, który nie wiedząc, dlaczego stał się niebezpiecznym złoczyńcą.

Pomóż mu przetrwać do końca, unikając śmierci z rąk złowrogich stworzeń i zbliż się o krok do uratowania pięknej księżniczki Peach! Czy będziesz miał odwagę stawić czoła tej przygodzie? Skacz bez przerwy, zbieraj stosy monet, unikaj spadania z klifów lub uwięzienia w paszczy niebezpiecznych roślin mięsożernych i rozbijaj bloki, które staną ci na drodze, próbując pokonać Luigiego. Powodzenia!

niedziela, 10.01.2021r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Platformówka, w której zbieramy monety i naskakujemy na przeciwników, ale większości z nich trzeba jednak unikać.

środa, 30.12.2020r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Wejdź do starożytnego grobowca i omijając pułapki przechodź przez następne etapy, wykonując zadania oraz rozwiązując zagadki.
Tombscape I2 to gra przygodowa z dużym naciskiem na elementy logiczne, co widać już na pierwszej planszy. Musimy tu wykonać określoną ilość zdjęć wskazanych obiektów (lista pokaże się po kliknięciu na ikonkę z dużym I w prawym-górnym rogu). Tytuł ten wykonany jest w miły dla oka sposób, ale uprzedzam – zagadki są dość trudne.
Podpowiemy, jak przejść pierwszą planszę – robimy zdjęcie dwóm pochodniom, a na panelu ustawiamy cyfry 8-3-4, dalej poradzicie sobie sami.
Powodzenia
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wejdź do starożytnej piramidy i omijając pułapki przechodź przez następne etapy, wykonując zadania oraz rozwiązując zagadki. Zbieraj czaszki, klejnoty, monety i amunicję, która może Ci się przydać.

poniedziałek, 21.12.2020r.

popgirl dodała
Opis gry: Santabalt jest darmową grą typu endless runner Christmass 2D inspirowaną słynnym Canabalt. Twoim celem w grze jest pomóc Świętemu Mikołajowi uniknąć wszelkich przeszkód w jego niekończącym się biegu przez świąteczną noc. Baw się dobrze.

środa, 25.11.2020r.

popgirl dodała
Opis gry: Car Girl Garage to gra 2.5D z wciągającą rozgrywką, w której zdobędziesz umiejętności mechaniczne potrzebne do pracy przy samochodzie, a zwłaszcza:

Jak zamienić koło
Jak sprawdzić i uzupełnić olej silnikowy
Jak wymienić akumulator samochodowy
Jak uzupełnić płyn chłodzący silnik
Jak sprawdzić ciśnienie w oponach
Jak wymienić filtr powietrza w samochodzie
A wszystko to podczas pracy w warsztacie, w którym wykonasz prace naprawcze według wskazówek Miriam. Miriam jakiś czas temu odziedziczyła stary garaż po dziadku i postanowiła go odrestaurować. Poza tym chce odrestaurować w garażu starego Volkswagena Beatle, który jest w fatalnym stanie. Pomóż jej w osiągnięciu celów! Baw się dobrze.

wtorek, 17.11.2020r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Siren Head SCP-6789: Polowanie trwa - Ta straszna wioska jest pełna sekretów i niebezpieczeństw. Nasza historia - głowa syreny polowała na nas, próbując nas zabić. Dlatego w trosce o rodzinę i przyjaciół postanowiliśmy uciec z miasta i podjąć walkę w górach. To pięć najdłuższych dni w naszym życiu. Podnieś broń i chroń siebie i swoją rodzinę.
popgirl zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: To było zaledwie kilka miesięcy po bombardowaniu Belgradu. Był rok 1999. Razem z mężem wybraliśmy się na biwak w pobliżu miasta. Jest tam ładny kawałek natury. Drzewa, trawa, świeże powietrze... Ale potem się stało! Obudziłam się i mojego męża nie było! Muszę go znaleźć. Mam nadzieję, że nie jest ranny. Teraz mam tylko nadzieję. Kiedy zaczynam szukać swojego mężczyzny, spotykam go... Nazywa się Siren Head. Czy to jakiś tajny projekt wojskowy, czy jakaś dziwna mutacja? Muszę z tym walczyć, muszę to zabić...

czwartek, 24.09.2020r.

popgirl dodała
Opis gry: Czy kiedykolwiek rozważałeś zostanie kierowcą ciężarówki? W grze Cargo Truck Transport Simulator 2020 staje się to prawdą. Otrzymasz zadanie, a Twoim celem jest wykonanie go w wyznaczonym czasie. Możesz doświadczyć jazdy zarówno latem, jak i po śniegu, zwykle po wiejskich drogach pełnych zakrętów i opóźniaczy.

5 ciężarówek do kierowania
2 tryby gry (lato / zima)
15 poziomów do ukończenia

wtorek, 22.09.2020r.

popgirl zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Nowatorskie, bardzo ciekawe połączenie gry logicznej z grą przygodową typu point&click. W jasny słoneczny dzień Wheely i Jolie udali się na piknik, ale zdarzyło się coś niespodziewanego. Przed ich oczami wylądował awaryjnie statek kosmiczny. Przemierzaj baśniowy świat i klikaj na odpowiednie obiekty, by wejść w interakcję z otoczeniem i pomóż naszemu bohaterowi, naprawić statek kosmiczny.
Polecamy: