reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ullae

Login: ullae
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 18.09.2010r.
Ost. logowanie: 08.03.2023, 22:47
Punkty: 1 965
Wiek 49
Status offline
Opis

piątek, 07.05.2021r.

ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pięć kolb w grze Sort 64 FRVR będzie głównym elementem, wypełnione będą kolorowymi kulkami. Pod każdą kolbą zobaczysz liczbę. Łącząc dwie kulki o tej samej wartości, powinieneś otrzymać określoną kwotę. Kiedy to się stanie, kolba zostanie zwolniona. W międzyczasie przenieś, posortuj kulki i nie pozwól, aby wszystkie kolby zostały w pełni napełnione. Możesz przenosić piłki z jednego pojemnika do drugiego, ale z każdym ruchem będą one dodawane, komplikując Ci życie.

środa, 16.12.2020r.

ullae zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Twoim zadaniem jest uratować kotka na każdym z poziomów.

piątek, 11.12.2020r.

ullae zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: W Grand Story wcielasz się w starszą kobietę mieszkającą na wsi. Oprócz wykonywania codziennych czynności, czekasz też na list od wnuka.
ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przygodówka typu point & click. Trafiłeś tutaj po tym, jak sztorm spustoszył Twoją łódź, a Twoim ostatecznym celem jest ucieczka z wyspy. Odkryj tę wyspę i zbierz przydatne przedmioty, aby uciec i zakończyć swoją przygodę.

wtorek, 28.07.2020r.

ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Podejrzliwość nie zawsze jest dobrą cechą czyjegoś charakteru, ale jeśli chodzi o policję i detektywów, podejrzliwość może być cechą, która może pomóc im rozwiązać wiele spraw. W tej sytuacji podejrzliwość oznacza bycie czujnym. Podejrzenie osób, które wydają się niewinne, może mieć kluczowe znaczenie w niektórych przypadkach…

Patricia jest detektywem, który nie pozwala sobie na przypadek i bardzo lubi, gdy sprawiedliwość jest zaspokojona. Patricia tym razem podejrzewa, że ​​ktoś z jej wydziału pomaga przestępcom i przekazuje im ważne informacje. Patricia zakłada, że ​​za każdym razem, gdy ona i jej koledzy planują aresztować jakiegoś przestępcę, jest ktoś z wydziału, który mówi przestępcy o zamiarach policji.

Patricia chce dowiedzieć się, kto jest detektywem odpowiedzialnym za przekazywanie poufnych informacji. Twoim zadaniem jest jej w tym pomóc.


środa, 08.01.2020r.

ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest otworzyć drewniany domek, do którego przyjechałeś z przyjaciółmi. Musisz odnaleźć ukryty klucz. Pomogą Ci w tym odkryte wskazówki i znalezione przedmioty.

Zbierz odpowiednie przedmioty i korzystaj z nich w odpowiednich miejscach. Kliknij na obiekty do interakcji z nimi i rozwiązuj proste zagadki. Powodzenia i miłej zabawy!

niedziela, 05.01.2020r.

ullae zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Przestawiaj fajerwerki tak, aby minimum 3 jednakowe elementy znalazły się obok siebie w rzędzie lub kolumnie w celu wyeliminowania ich z planszy.

środa, 28.08.2019r.

ullae zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Przedstawiamy układankę logiczną, która znacznie różni się od wszystkich poprzednich. Grę Bubble Fitter można przypisać do gatunku trzech z rzędu, ale z pewnymi różnicami. Po prawej stronie panelu zobaczysz zestaw kolorowych kulek. Za ich pomocą musisz usunąć wszystkie kule z głównego pola. Przenieś elementy z panelu i ustaw w taki sposób, aby tworzyły się grupy trzech lub więcej identycznych obiektów. Spowoduje to ich zniknięcie. Jeśli skończy się zapas kulek narzędziowych, obiekty zostaną dodane do pola. Zadanie polega na całkowitym wyczyszczeniu pola gry.
ullae zagłosowała
Ocena
(2)
Opis gry: Przed tobą na ekranie będą widoczne obiekty o różnych kształtach geometrycznych. Pokieruj piłkę tak, by wyeliminować wszystkie żółte linie na każdym z z poziomów.

niedziela, 15.04.2018r.

ullae zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Paczka poziomów stworzonych przez samych graczy do gry Ricochet Kills. Wyeliminuj cele jak najmniejszą ilością strzałów biorąc pod uwagę możliwość trafień za pomocą rykoszetów. Pamiętaj o ograniczonej liczbie strzałów.
Sterowanie za pomocą myszki.
Gracze online (2):
Polecamy: