reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: wajatos

Login: wajatos
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 21.04.2007r.
Ost. logowanie: 17.04.2008, 22:22
Punkty: 591
Wiek 32
Status offline
Opis

poniedziałek, 09.07.2007r.

wajatos zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wciel się w Londyńskiego taksówkarza. Parkuj na wyznaczonych miejscach i dowoź ludzi do celu w określonym czasie. Pamietaj, że ruch jest lewostronny!
wajatos zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Korzystając z klawiatury numerycznej, staramy się zastrzelić jak najwięcej tarcz.
wajatos zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Wyścigi 3d z prawdziwego zdarzenia, ogromne prędkości i dużo emocji!
wajatos zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Pewnie nie raz kłóciłeś się z siostrą lub kłóciłaś sie z bratem, co będziecie oglądać w telewizji. W tej grze jest jak w życiu, ganiamy się po pokoju z pilotem od telewizora.

niedziela, 01.07.2007r.

wajatos zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Wybierz odpowiednią drogę w interaktywnej przygodzie. Unikaj zastrzelenia, pytania ludzi i strzałów z silnej broni. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki, duże znaczenie w tej grze ma refleks.
wajatos zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoje zadanie to odbijanie piłki tenisowej o mur chiński. Dodatkowo musisz odbijać ją tak, aby zbierać opakowania gumy do żucia, co daje Ci punkty.
wajatos zagłosował
Ocena
(4)
Opis gry: Gra w stylu słynnych Latających Chomików. Klikasz lewym klawiszem myszki na samolot i poruszasz kursor maksymalnie w lewą stronę, a następnie puszczasz. Kierujesz myszkę w górę aby lecieć wysoko, a w dół aby wylądować.

sobota, 30.06.2007r.

wajatos zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Gra w której wcielamy się w postać farmera. Naszym zadaniem jest zakupić nasiona oraz nawóz. Z dostępnych nasion hodujemy warzywa, owoce które następnie sprzedajemy.
wajatos zagłosował
Ocena
(3)
Opis gry: Symulacja zabawki magiczny ołowek. Rysujemy strzałkami.
wajatos zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Zasiadamy za sterami myśliwca i eskortujemy ogromny samolot pasażerski nie dopuszczając do jego zniszczenia. Na szczególną uwagę zasługują rewelacyjne animacje. Nie gorzej jest w przypadku grywalności - gra wciąga i pozwala się doskonale bawić przez długi czas.
Sterowanie:
Kursorami zmieniamy tor lotu myśliwca. W strzelamy z działka podstawowego, zaś A oraz D używamy rakiet. S zmieniamy broń standartową. Jeżeli zajdzie taka potrzeba - Spacją możemy zapauzować grę. Po drodze zdobywamy różne bonusy, są to lepsze rakiety, karabin lub pancerz itp. w znacznej mierze pozwalają nam wyjść cało z opresji.
Gracze online (1):
Polecamy: