reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: wampirka6

Login: wampirka6
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 20.07.2012r.
Ost. logowanie: 26.05.2019, 10:05
Punkty: 399
Wiek 20
Status offline
Opis

sobota, 19.03.2016r.

wampirka6 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Papa Louie powraca z nowym interesem! Tym razem otwiera cukiernię w centrum handlowym. Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!

czwartek, 23.07.2015r.

wampirka6 zagłosowała
Miniaturka gry: Hobo Hobo
(1058)
Ocena
(5)
Opis gry: Śmieszna chodzona bijatyka, w której wcielamy się w role miejscowego żula i robimy porządek na ulicy. Walcz z napotkanymi ludźmi, odblokuj wszystkie ataki i nie daj się pokonać. Poruszamy się za pomocą strzałek, a ciosy zadajemy klawiszami A i S.
wampirka6 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wcielamy sie w rolę barmana i przygotowujemy drinki :)

poniedziałek, 20.07.2015r.

wampirka6 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kontynuacja świetnej przygodówki. Szatan wysyła demona na Ziemię, aby ten zdobył dla niego kolejne ludzkie dusze...Aby zagrać w ową odsłonę gry kliknij w napis Play The Game po lewej stronie planszy tytułowej pod Demonem.

Świetna gra z dużą dawką humoru i dubbingiem godnym najlepszych animacji. Perełka wśród gier.

Wcześniejsze części przygód naszego ulubionego demona znajdują się tutaj: Reincarnation Series

czwartek, 09.07.2015r.

wampirka6 zagłosowała
Ocena
(1)
Opis gry: Brittany właśnie otworzyła hotel z zamiarem zaoferowania usług luksusowych by klienci czuli się jak w domu. Pomóż jej podczas pierwszych kilku dni w zarządzania i obsłudze obiektu dzięki swoim umiejętnościom i zręczności, i niech wyjeżdżają zadowoleni i zrelaksowani.

niedziela, 05.07.2015r.

wampirka6 skomentowała
Treść komentarza: Rank 90 day 125

środa, 01.07.2015r.

wampirka6 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Farm Mania to gra polegająca na prowadzeniu farmy. Na samym początku rozgrywki dostajemy do zagospodarowania kilka grządek, na których możemy posadzić tylko jeden rodzaj warzyw. Potem nasz teren rozrasta się do naprawdę sporych rozmiarów, goszcząc na swoim terytorium nie tylko rośliny, ale również zwierzęta. Z początku są to kaczki i owce a potem dochodzą do nich jeszcze inne. Jak każdy wie rośliny do szczęścia potrzebują aby dostarczyć im wody, powyrywać chwasty wyrastające koło nich a potem zebrać w odpowiednim czasie. Takie też są nasze zadania. Ze zwierzętami jest trochę inaczej, ponieważ kupujemy je jako dopiero co narodzone i opiekujemy się nimi od małego. Ciągle potrzebują nowego pokarmu - każde zwierze innego, no i oczywiście wody. W pobieraniu jej ze studni pomaga nam dziadek, który także zajmuje się ścinaniem kosą pokarmu dla naszych podopiecznych. Wyhodowane rośliny i produkty takie jak wełna czy jajka wysyłamy za pośrednictwem “pomagiera” do skupu. Na samym początku każdego poziomu mamy wyszczególnione, co musimy w nim zdziałać. W niektórych chodzi tylko o zarobienie danej ilości pieniędzy a w innych tylko o zebranie np. dziesięciu kapust. Za zarobione pieniądze kupujemy dodatkowe sadzonki, zwierzęta lub ulepszamy farmę.

piątek, 26.06.2015r.

wampirka6 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Prowadzisz budkę i sprzedajesz Falafel, fastfoodowy przysmak ze środkowego wschodu. Klienci składają różne zamówienia.

środa, 24.06.2015r.

wampirka6 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pracujesz jako bocian w fabryce produkującej... dzieci! Zadbaj o to aby były zadowolone i zadbane oraz w pełni gotowe do dostarczenia rodzicom.
wampirka6 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Praca w kinie bywa trudna, dokładnie obsługa klientów. Twoim zadaniem jest obsługiwanie klientów tak, żeby nie wyszli nie zadowoleni. Zarobione fundusze inwestuj w ulepszenia.
Ta niełatwa gra o zarządzaniu czasem postawi cię natychmiast w stan gotowości! Odbieraj zamówienia od klientów, przygotowuj dla nich jedzenie i napoje i przyjmuj zapłatę. Zaczynasz z prostym wyposażeniem, ale później możesz kupować maszyny z większą liczbą opcji dla jedzenia i napojów. Myślisz, że uda ci się podołać wszystkim zadaniom, jakie przed tobą staną? Aha, i nie zapomnij obudzić faceta w kasie z biletami!
Sterowanie za pomocą myszki.
Polecamy: