reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: wyrka3

Login: wyrka3
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 11.07.2010r.
Ost. logowanie: 24.10.2012, 09:10
Punkty: 244
Wiek 27
Status offline
Opis

środa, 17.10.2012r.

wyrka3 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Odświeżona wersja popularnej gry Destop Tower Defense. Buduj wieżyczki obronne w odpowiednich miejscach aby obronić bazę.
wyrka3 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Jest coś w ludzkiej (i nie tylko) naturze, że z czasem naturalni wrogowie napadają na siebie. Koty kontra psy, lwy kontra hieny czy małpy kontra balony - co nie wiedziałeś, ze małpy i balony są naturalnymi wrogami? W ich środowisku naturalnym, dzikie balony są cichymi, śmiertelnie skutecznymi zabójcami. Po raz czwarty już próbują zdobyć małpie państwo.
Twoim zadaniem jest tak rozstawiać małpie wieżyczki obronne tak, by złe balony nie przedostały się przez Twoje terytorium.

Za każdy przebity balon otrzymujesz pieniądze, które mogą być wydane na inne wieże albo modernizowanie wież już istniejących na bardziej efektywne w walce. Każda wieża ma swoje mocne i słabe strony. Zaczynasz od najprostszej strzelającej strzałkami małpki, która przebijają tylko jednego balona na raz. Jednakże, skromna małpka może być podniesiona do rangi super wieży - ruszyć się szybciej, pokrywać więcej obszaru, etc. Nowością w czwórce są wojska nawodne i powietrzne, które znacznie urozmaicają doskonałą już rozrywkę. Do tego dochodzi opcja produkowania pożywienia dla wojska (plantacje bananowe), których wydajność można obniżyć na rzecz dodatkowych pieniędzy.
Grafika poprawiła się ogromnie np. nowe wzniesienia są bajeczne, muzyka oraz efekty dźwiękowe są takie na jakie wszyscy czekaliśmy... i co więcej - chwyć za myszkę i sam się przekonaj.

Sterowanie za pomocą myszki.

Zbiór najlepszych leveli stworzonych przez samych graczy w grze Bloons Tower Defense 4 znajduje się tutaj: Bloons Tower Defense 4 Player Tracks

Kolejne gry z zerii Bloons znajdują się tutaj: Bloons
wyrka3 skomentował
Treść komentarza: Bardzo fajna gra daje 5/5
wyrka3 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Prequel doskonałej gry akcji, tym razem wyruszamy na miasto w celu upolowania jak największej ilości krwiożerczych zombiaków.
Nowością jest to, że mamy wpływ na wygląd naszego bohatera.
Sterowanie:
W,A,S,D- poruszanie się
E - otwieranie drzwi, okien, szaf, wchodzenie do budynków
Mysz- celownik
LPM-strzał/atak nożem
R-przeładowanie broni
Spacja - odepchniecie
1;2;3... - wybór broni
Q - zmiana broni
Opcje takie jak ubiór, znalezione przedmioty, przegląd broni wybieramy klikając na ikonki u dołu ekranu gry.
wyrka3 skomentował
Treść komentarza: gra jest prze daje 5/5 i do ulu
wyrka3 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Jesteś renegatem wsród patyczaków i wszyscy chcą Cię dostać w swoje łapska. Przemierzaj kolejne poziomy, unikaj wszelkich niebezpieczeństw i pokaż, kto tu rządzi. Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
A - przetyrlanie się
S - atak
D - atak mieczem
wyrka3 skomentował
Treść komentarza: Mi się nawet włączyć nie chce dno 1/5
wyrka3 zagłosował
Ocena
(1)
Opis gry: Bijatyka wypełniona osobliwymi wojownikami, dynamiczną akcją, efektowną oprawą pojedynków, płynną animacją postaci oraz wyrazistą ścieżką dźwiękową. Jakby tego było mało, grę cechuje także rozbudowana warstwa fabularna.
Instrukcja:
Większość opcji gry (np. tryby rozgrywki) stanie się dostępna po pomyślnym ukończeniu samouczka. Jest to konieczne choćby z tego względu, że program bazuje na swoich, dość specyficznych rozwiązaniach w dziedzinie prowadzenia walki. Domyślne sterowanie dla pojedynczego gracza:
Kursory - ruch
A - atak
S - kombos
Z - akcja specjalna 1
X - akcja specjalna 2
Death Vegas pozwala także na rywalizację dwóch osób przy jednej klawiaturze. Potrzebną klawiszologię można ustawić w options, gdzie znajdują się również suwaki odpowiedzialne za poziom trudności (difficulty), czy też jakość podpowiedzi wobec ruchów wykonywanych przez oponenta

wtorek, 13.07.2010r.

wyrka3 skomentował
Treść komentarza: zarąbista gra daje 5/5
wyrka3 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ulepszona wersja pierwszej części popularnego shootera z elementami typu "defense your base".
Nie pozwól aby wrogie jednostki dostały się do Strefy 51, stawiając na ich drodze wieżyczki obronne.
Gracze online (1):
Polecamy: