reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: yepp

Login: yepp
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 28.04.2009r.
Ost. logowanie: 25.04.2014, 00:41
Punkty: 1 337
Wiek 26
Status offline
Opis

niedziela, 07.07.2013r.

yepp zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Gra nietrudna do ukończenia, ale nie o to w niej chodzi. Coś na poprawienie nastroju, co pozwoli zmienić otaczający nas świat na lepsze.

środa, 08.05.2013r.

yepp zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Świetna gra polegająca na rozwoju naszej postaci, wyprodukowana przez Science Museum (Muzeum Nauki) w Londynie!
yepp zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest zrobić porządek w lodówce.

wtorek, 01.01.2013r.

yepp zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Retro platformówka. Robocik musi uratować kotka z matni. Jest tak blisko, a jednocześnie tak daleko... Niby prosta platformówka, ale z oryginalną opcją zbierania różnych dopalaczy, które pozwalają dostać się tam, gdzie wcześniej się nie dało - wymaga sporo główkowania.

poniedziałek, 06.08.2012r.

yepp zagłosowała
Miniaturka gry: QWOP QWOP
(328)
Ocena
(5)
Opis gry: Myślisz, że bieganie to banalna czynność? Że koordynacja ruchu uda i łydek to pestka? Zaraz sprawdzimy - oto najtrudniejsza z gier, które uwzględniają zasady fizyki ruchu! Ta praktycznie niemożliwa do przejścia gra, doprowadzi cię na skraj szaleństwa i sprawi, że będziesz chciał sobie udowodnić, że nigdy się nie poddajesz.
yepp zagłosowała
Miniaturka gry: CLOP CLOP
(99)
Ocena
(5)
Opis gry: Był już symulator paralitycznego atlety oraz zniedołężniałego alpinisty, to teraz przyszła pora na upośledzonego ruchowo jednorożca.

piątek, 03.08.2012r.

yepp zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wcielasz się w samotnego robota, znajdującego się w niesamowitym świecie pełnym zagrożeń. Jeden zły krok i zmienisz się w grad metalowych śrubek. Klimat, grafika, dźwięki i grywalność skierowane są nie dla ludzi o słabym sercu. Zagraj jeśli się odważysz!
Sterowanie:
Strzałki - poruszanie się
X - skok
yepp zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: HICIOR! Gratka dla miłośników łamania szarych komórek. Kombinuj tak, aby umieścić drewniane kawałki w puste miejsce cyfr, liter albo innych symboli.
Sterowanie za pomocą myszki.

wtorek, 31.07.2012r.

yepp zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zbierz monety oraz wszystkie gwiazdy.
Za pomocą myszy obracaj planszą, aby dostać się w ukryte miejsca.
W;S;A;D lub Strzałki - poruszanie się
yepp zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Zobacz jak znudzony jesteś grając. Test nuda! Odpowiedź na głupie pytania, odgrywają zabawne mini-gry i wiele więcej. Postaraj się wypełnić quiz z najmniejszą liczbą kliknięć. Użyj myszki lub klawiatury, by przejść każdy poziom. Lets Play!
Gracze online (2):
Polecamy: