reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: zozula

Login: zozula
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 05.03.2008r.
Ost. logowanie: 05.07.2016, 21:45
Punkty: 5 048
Wiek 36
Status offline
Opis

sobota, 21.05.2016r.

zozula zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż Carl'owi odkryć tajemnicę budowy egipskich piramid, które jak uważa zaplanowali i wykonali tzw. Synowie Nilu.

środa, 13.04.2016r.

zozula zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Druga część Monkey GO Happy Ninja Hunt. Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz pomóc jej wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

W tej odsłonie twoim zadaniem jest znalezienie 30 małpek ninja na każdym z poziomów. co uczyni małpkę szczęśliwą.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy

sobota, 02.04.2016r.

zozula zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Odkryj przepowiednie piramid usuwając z piramidy karty w porządku malejącym lub rosnącym. Czekają na Ciebie aż 54 poziomy. Powodzenia.

piątek, 01.04.2016r.

zozula zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Bohaterką ubieranki jest magiczna elfka, która musi odpocząć przy cudownym źródełku. Twoim zadaniem jest tak ją ubrać, aby postać prześlicznie wyglądała. Pokombinuj z kolorami i dodatkami.
zozula zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Czy uda Ci się złożyć Shuriken w każdym z 20-tu poziomów?

sobota, 12.03.2016r.

zozula zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Multiplayerowa gra logiczna zawierająca elementy walki i strategii. Przestawiaj elementy tak, by minimum 3 jednakowe znalazły się obok siebie w rzędzie lu kolumnie, w celu wyeliminowania ich z planszy i zaatakowania przeciwnika. Zmierz się z kolegami z całego świata.

wtorek, 01.03.2016r.

zozula zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Przywitaj swoich ulubionych wyspiarzy, którzy tuż po serii nieszczęść są w końcu szczęśliwi. Pamiętasz jak zaprzyjaźnili się ze złym szamanem, potem ucztowali na ślubie? Jednak szczęście nie trwa wiecznie i nasi bohaterowie znów natknęli się na kłopoty Pomóż im złamać klątwę i ocalić szamana, który okazał się być piratem.

W tej grze musisz osiągać różne cele i otrzymasz różne zadania do wykonania. Na przykład, trzeba drogę uczynić przejezdną, lub też trzeba budować budynki. Gdy uda ci się wykonać zadanie, wtedy możesz przejść na następny poziom.
zozula zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ciekawe połączenie symulatora z grą logiczną. Fishdom pozwala bowiem na zbudowanie wirtualnego akwarium. Pieniądze na jego rozbudowę zdobywa się tu rozwiązując zagadki i gry logiczne.

Twórcy serii Fishdom, zamierzają zaprezentować trzecią część tej wspaniałej gry match-3! Zagospodaruj i udekoruj własne, wspaniałe akwarium, zgarniaj kasę grając na poziomach match-3 jeden po drugim. Zakańczając każdy poziom musisz oczyścić pole gry wypełnione złotymi kwadratami łącząc ikony znajdujące się na nich. Jak już się z nimi uporasz, dostaniesz pieniądze, które możesz wydać w sklepie.

piątek, 26.02.2016r.

zozula zagłosowała
Ocena
(3)
Opis gry: Kolejna odsłona gry Monkey Go Happy. Zabawna małpka powraca! Jak w poprzednich częściach, musisz wykonywać zadania, używając do tego myszki i głowy. Spraw, żeby małpka była zadowolona!

W tej oto odsłonie Twoim zadaniem jest przetrwać tak długo, jak to tylko możliwe, co sprawi, że małpka będzie szczęśliwa.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Monkey Go Happy Series

czwartek, 18.02.2016r.

zozula zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Kolejna odsłona wspanialej gry logicznej Hoshi Saga. Ta mini gierka robi ogromną furorę w Azji i na zachodzie oraz oczywiście na Giercowni. Zasady są proste: znajdź gwiazdkę ukrytą w każdym z levelu!
Sterowanie za pomocą myszki.

Pozostałe części sagi znajdują się tutaj: Hoshi Saga Series
Gracze online (1):
Polecamy: