reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: zuzia4666

Login: zuzia4666
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 03.12.2011r.
Ost. logowanie: 10.08.2013, 15:42
Punkty: 585
Wiek 25
Status offline
Opis

piątek, 17.01.2014r.

zuzia4666 dodała
Opis gry: Podbij serca publiczności swoimi skokami i trikami!
Wykonuj instrukcje treserki, aby rozbawić publiczność fantastycznymi umiejętnościami. W tym celu użyj klawiszy strzałek, żeby zrobić triki i wykonać jakieś zadanie na ten przykład skok przez koło ratunkowe i właśnie na tym polega ta zabawa.
Sterowanie za pomocą strzałek.

niedziela, 29.09.2013r.

zuzia4666 dodała
Opis gry: Wyślij małpę na księżyc.
Sterowanie za pomocą myszki.

czwartek, 27.06.2013r.

zuzia4666 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Przewróć wszystkie białe bloki na czarną stronę.

środa, 26.12.2012r.

zuzia4666 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Chwyć za lancę i przenieś się do ery rycerzy, kiedy to królestwo Bluff było najpotężniejszym państwem w całej krainie. Właśnie nadszedł czas na coroczny turniej rycerski. Czy jesteś na tyle odważny, by stawić czoła najznamienitszym rycerzom?
Wybierz swojego rycerza i stań do walki o potężną, tajemną wiedzę wschodniego królestwa. Pokonaj wszystkich śmiałków w Knight Age 2. Rycerstwo jeszcze nigdy nie dawało tyle frajdy! Za zarobione w potyczkach pieniądze dokonuj ulepszeń.
Sterowanie za pomocą myszki.
LPM - ustaw moc
LPM - zwolnij lancę
LPM - podnieś lancę
E;R;D - aktywuj zakupione bonusy

sobota, 22.12.2012r.

zuzia4666 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim celem jest dotrzeć do wyjścia każdego etapu. W grze dodatkowo punktowane jest zbieranie gwiazdek na planszy. Dotarcie w trudniej dostępne miejsca umożliwia armata, która może podrzucać czołg gracza.
Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek oraz myszki, która służy do strzelania.
zuzia4666 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Mroczna, wręcz przerażająca i tajemnicza przygodówka typu horror - point&click - escape. Spróbuj wydostać się z ciemnej celi, w której jesteś przetrzymywany przez sfiksowanego, seryjnego mordercę. Wykorzystaj do tego znalezione przedmioty i odkryte wskazówki. Gra wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego.

Uwaga - niektóre z przedmiotów, takich jak bezpieczniki i notatki są w różnych miejscach za każdym razem gdy grasz.

Aby wczuć się w mroczny i niepowtarzalny klimat gry, zaleca się grać w zaciemnionym pomieszczeniu, w słuchawkach bądź na pogłośnionych głośnikach.
zuzia4666 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ruszaj na wyścig wraz z pewnym biegającym w kuli patyczakiem i postaraj się pokonać ponad 50 szalonych i zwariowanych poziomów! Biegnij przed siebie przeskakując nad dziurami, pokonując wulkany, działa, teleporty, dziury z wodą, skaczące ściany i zdobywaj kolejne osiągnięcia oraz medale! Postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów i wyjść cało z każdej sytuacji!

środa, 19.12.2012r.

zuzia4666 skomentowała

czwartek, 01.11.2012r.

zuzia4666 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Ta gra zabierze Cię tam, gdzie pierwszą rzeczą, której chcesz się dowiedzieć jest "Co do cholery tutaj robię?", a w tle przygrywa tajemnicza muzyka...
Przebudzasz się w pokoju, w stacji kosmicznej, a może w statku kosmicznym, a może jednak w jakimś dziwnym, futurystycznym budynku... Nie bardzo jest jak się zorientować, bo wszystko co można zobaczyć z okien, to dziwnie zmieniające kolor, rozmywające się złowrogo światła... Do tego ta niesamowita, dyskretna muzyka zwiększająca Twoje uczucie klaustrofobii i paranoi, kręcisz się w kółko, próbując dowiedzieć się, co dalej....
Podpowiedź - nie wyciszaj dźwięku - istnieje kilka istotnych dźwiękowych wskazówek, które mógłbyś pominąć, gdy dźwięk jest wyłączony...
Sterowanie za pomocą myszki.

poniedziałek, 27.08.2012r.

zuzia4666 zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Prowadzisz budkę i sprzedajesz Falafel, fastfoodowy przysmak ze środkowego wschodu. Klienci składają różne zamówienia.
Gracze online (1):
Polecamy: