reklama
Giercownia - Gry Online

The Darkside Detective

Skomentuj Dodaj do ulubionych Zgłoś problem z grą
Oceń:  
Reklama

Opis gry i sterowanie

Szczegóły:

Zagrań: 11 013
Rozmiar gry: 0,00 B
Użytkowników lubiących grę: 2
Ocena: 4,34
Łącznie głosów: 21

Gra dodana przez:

Anglojęzyczna gra przygodowa typu Point&Click wykonana w pięknym stylu Pixel Art.
Detektyw Francis McQueen stracił rodzinę, gdy był jeszcze nowicjuszem. Stracił i to dosłownie. Pewnego wieczoru, wyszedł na zasłużone zimne piwo, a gdy wrócił do domu, jego rodziny nie było. Wszystko, co pozostało, to był talizman, dosyć duży, jakiś taki okrągły.

McQueen obsesyjnie zaczął zgłębiać paranormalne zjawiska w nadziei, że pewnego dnia znajdzie sposób, aby odzyskać swoją rodzinę.

Pewnego razu udało mu się rozwiązać dziwną sprawę związaną z mężem szefowej policji, którego uratował. W ten sposób zyskał sojusznika w szefowej i awansował do nowo utworzonej jednostki Darkside Division, która zajmuje się ochroną Twin Lakes przed stworami, które grasują w nocy*...

* stwory, które grasują w ciągu dnia, są w jurysdykcji innego oddziału.

Twin Lakes nie jest jak każde amerykańskie miasto, zło istnieje tutaj w ukryciu, ale jest zsynchronizowane ze światem, jakim go znamy. To miejsce, które nie powinno istnieć. Miejsce, w którym zdarzają się rzeczy, które wykraczają poza nasze osądy. To miejsce, które Lonely Planet opisało jako "nie do opisania."

Tak, kiedy mięsiste wygłodniałe macki wyrastają z kanalizacji, gdy księżyc świeci na maksa czerwono, gdy jedna ze skarpet znika z suszarki, można założyć, że w jakiś sposób Darkside Division jest w to zaangażowane...Sterowanie w grze:

LPM - interakcja

Masz problem ze sterowaniem?

Poproś o radę w komentarzach

Dodaj komentarz

avatar Gość Gość
107.21.85.*

Komentarze (5)

avatar c700
c700 07.11.2016, godz. 20.03 odpowiedz
0
@contrast: Teraz sprawdzałem, i pełna wersja ma wyjść na początku 2017... szkoda. Nie pozostaje nic innego jak czekać., mam tylko nadzieję żę to faktycznie będzie pełna gra, a nie tylko kolejna zagadka.
avatar allexiia
allexiia 07.11.2016, godz. 19.26 odpowiedz
0
Bardzo dobra gra, trochę pixel-artu, trochę noir, trochę okultyzmu, trochę czarnego humoru - polecam. 5/5
avatar contrast
contrast 07.11.2016, godz. 18.50 odpowiedz
+1
@c700: Nie wiedziałem, z jest tylko jedna misja, a patrze i widzę, że nawet na steam'ie nie ma pełnej wersji, więc gra jest chyba w fazie realizacji
avatar c700
c700 07.11.2016, godz. 17.37 odpowiedz
-1
Ukończyłem pierwszą zagadkę, i się okazało że to jedynie jest DEMO ! . To jakieś nieporozumienie, gdy już się wciągnąłem w grę, a okazuje się że dalej nie da się grać.
avatar c700
c700 07.11.2016, godz. 17.18 odpowiedz
0
Rewelacyjna gra detektywistyczna która posiada świetny klimat, a to rzadko się zdarza. Same zagadki, oraz dialogi są dobrze napisane, aż miło się czyta, bo naprawdę zaciekawiają. Gra jest w języku Angielskim, ale znam go na tyle dobrze by wszystko zrozumieć, Do tego wszystkiego dodać bardzo nastrojową i klimatyczną muzykę, to nam daję, jedną z najlepszych gier detektywistycznych. Daje tej grze ★★★★★ bo to kawał dobrej gry. @contrast najlepsza gra jaką dodałeś w tym roku . Pozdrawiam.
Polecamy: