reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: Random21

Login: Random21
Płeć: Mężczyzna
Zarejestrowany: 30.03.2018r.
Ost. logowanie: 31.03.2018, 07:48
Punkty: 136
Wiek
Status offline
Opis

sobota, 31.03.2018r.

Random21 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Karciana gra strategiczna. Używając kart w odpowiedniej kolejności zniszcz przeciwnika.
Random21 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Terroryści ukradli 10 rakiet i zamierzają wykorzystać je do spustoszenia cywilizowanego świata. Musisz odzyskać te pociski! Graj w szereg różnych misji i użyj różnych żołnierzy, aby pokonać wroga. Ta gra ma niepowtarzalny styl i musisz wybierać różne jednostki, które automatycznie się poruszają i strzelają.

Każda jednostka ma przewagę nad innymi typami jednostek, więc wybieraj uważnie! Na przykład żołnierz z karabinem maszynowych doskonale nadaje się do jednostek piechoty. Alternatywnie, jednostki snajperskie mogą wystrzelać piechotę z większych odległości. Każdy zlikwidowany wróg daje punkty, a punkty te można wykorzystać do umieszczenia nowych jednostek. Poza żołnierzami można również używać elementów pomocniczych, takich jak granat dymny i adrenalina - dają one taktyczne korzyści. Czy potrafisz oszukać terrorystów i odzyskać wszystkie pociski we właściwym czasie?
Random21 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Lubisz gry strategiczne? Lubisz rycerzy i tajemnicze magiczne moce? Jeśli tak, to zapraszamy do zagrania w Knights of Magic and Steel! Gra rozgrywa się w pięknej średniowiecznej atmosferze, gdzie trzeba walczyć z przeciwnikami w trybie single lub multiplayer, o dominację! Zbudować wiele różnych budynków oraz stworzyć najpotężniejszą armię, jakiej ta ziemia nigdy nie widziała! Baw się dobrze!
Random21 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest obstawiać, która karta będzie wyższa i zwycięży, drużyny niebieskich, czy czerwonych?
Random21 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Rozwijaj Grecką cywilizację z małej wioski do wielkiego państwa-miasta!

Główne cechy gry :
W ciągu 2790 lat (od 3000 do 210 pne), będziesz musiał:
* Zwiększyć populację
* Wynaleźć technologię
* Konstruować budynki
* Handlować towarami
* Zbadać Grecję
* Znaleźć nowe miasta
* Rozpocząć i zakończyć wojen z sąsiadami
* Przetrwać w prawdziwych wydarzeniach historycznych

Kluczem do zwycięstwa jest wybór odpowiednich priorytetów rozwojowych, lokowanie zasobów i zarządzanie polityką zagraniczną.
Random21 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Klimatyczna gra strategiczna w której musisz rozwijać jednostki oraz budowle, aby ochronić smocze jajo.
Random21 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest zdobyć fortyfikację przeciwnika. Każda ze stron posiada działo armatnie i dwie wieże obronne oraz armie różnych rodzajów wojowników. Do boju wikingu!
Random21 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Ta fantastyczna gra łączy elementy gry typu Idle ze strategią i funkcjami RTS. Kontrolujesz zamek i zależy Ci na zbudowaniu i szkoleniu armii, aby pokonać hordy potworów, które próbują cię zniszczyć. Masz do dyspozycji różne rodzaje wojowników - każda grupa ma broń, którą można uaktualnić. Możesz także zwiększyć swoje siły u żołnierzy, aby mogły zadawać więcej szkód.

Twoje wojska będą rozmieszczać i atakować automatycznie, ale możesz także kliknąć, aby zaatakować jednostki inwazyjne i ich twierdzę - przyspiesza to proces i postęp. Ta gra ma świetny gameplay i jeśli chcesz zrobić sobie przerwę, możesz po prostu ją zostawić, a bohaterowie nadal będą atakować! Elementy RTS i MMO Heroic Battle naprawdę są zabawne i zapewnią Ci godziny rozrywki.
Random21 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Uzupełnienie do dobrze przyjętej gry strategiczno - symulacyjnej The Kings League. Gra oferuje jeszcze więcej klas, questów oraz wydarzeń. Pokój nigdy nie trwa wiecynie, a król potrzebuje nowych rycerzy. Postaraj się wygrać w tej lidze i pokonać wszystkich pozostałych konkurentów. Powodzenia!
Random21 zagłosował
Ocena
(5)
Opis gry: Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... Księżyc Endor daleki jest jeszcze od wydarzeń wojny domowej w odległej galaktyce. Ewoki zakładają właśnie swoją nową osadę. Staraj się je kontrolować w taki sposób, by były szczęśliwe i zadowolone i pomóż rozbudowywać im ich wioskę. Dowiedź się wszystkiego o życiu młodych niedźwiedzi Ewoków zanim w ich życiu pojawi się Han, Księżniczka Leia oraz garnizon Imperium.
Gracze online (5):
Polecamy: