reklama
Giercownia - Gry Online

Profil: ilovedog

Login: ilovedog
Płeć: Kobieta
Zarejestrowany: 13.07.2013r.
Ost. logowanie: 26.03.2018, 16:06
Punkty: 5 428
Wiek 30
Status offline
Opis ... nie da sie opisac ... trzeba mnie poznac... :D /) /) (^.^) (")_(") ღ♥ღ(¯`♥´¯)ღ♥ღCIEPLUTKO POZDRAWIAM!!! (¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●•●¤ۣۜ๘MIŁEGO WIECZORKU ღ♥ღ(¯`♥´¯) ღ♥ღ ●¤* (¯`♥´¯) ღ♥ღ BUZIACZKA ZOSTAWIAMღ

wtorek, 26.12.2017r.

ilovedog zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Dołącz do najnowszej przygody Om Noma i przekształć go w magiczne formy, aby pomóc kochanemu małemu potworowi odzyskać cukierki skradzione przez złego czarodzieja!

Magiczne nieszczęście przypadkowo teleportowało Om Nom do mistycznego świata pełnego trudnych zagadek dla graczy w każdym wieku. Czy możesz użyć nowych umiejętności Om Nom, aby rozwiązać sztuczki i pułapki złego czarodzieja?

Pozostałe, pełne ciekawych zagadek gry z potworkiem Om Nom'em znajdują się tutaj : Seria gier Cut The Rope
ilovedog zagłosowała
Ocena
(4)
Opis gry: Dostarcz moc swojej metropolii! Kolejna grupa miast potrzebuje twojej porady. Czy pomożesz temu inżynierowi naprawić drogi i tory kolejowe w tej proobywatelskiej grze logicznej? Połącz ze sobą wszystkie dzielnice i usuń infrastrukturę, która jest niepotrzebna.

piątek, 24.11.2017r.

ilovedog zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Weź udział w niezwykle ważnym rozdziale życia Emily! Jedno jest pewne, to wydarzenie na zawsze odmieni jej rodzinę....

Emily ledwo rozpoczęła prowadzenie wideobloga o gotowaniu i właśnie otrzymała dobrą nowinę... Niebawem w jej rodzinie pojawi się małe szczęście! Pytanie tylko jak Emily zdoła ogarnąć wszystko, co dzieje się w jej życiu i jeszcze przygotować się na narodziny dziecka?

niedziela, 19.11.2017r.

ilovedog zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Twoim zadaniem jest prawidłowo pokierować ruchem ulicznym.

czwartek, 28.09.2017r.

ilovedog zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Zabawa typu Bubble Shooter w zupełnie nowej odsłonie! Boo są wesołe i urocze, takie małe stworzonka, ale nie daj się zwieść ich urokowi, bo lubią konkurencję, ogrywanie przeciwników i szukają godnego rywala!

niedziela, 18.06.2017r.

ilovedog zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Pomóż wiewiórce w każdym z poziomów pozbierać wszystkie orzechy i dostać się do wyjścia.
Sterowanie za pomocą myszki.

sobota, 10.06.2017r.

ilovedog zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Minimalistyczna gra logiczna, w której musisz doprowadzić energię do rdzenia.

wtorek, 31.01.2017r.

ilovedog zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: Wpleciony w przyjemną rozgrywkę emocjonalny melodramat, który porusza do łez. Gra łączy w sobie oryginalną i porywającą fabułę, świetną ścieżkę dźwiękową, wspaniałe szczegółowe animacje i grafikę, wciągającą rozgrywkę i niesamowitą dawkę serca. Jeśli lubisz gry, które opowiadają wspaniałe historie, jest to gra właśnie dla ciebie!

Wciel się w rolę lekarki i przeżyj przygodę jako aspirująca pani chirurg Allison Heart! Dołącz do niej na kolejnych zmianach w szpitalu w Little Creek. Poznaj wielu ciekawych lekarzy oraz pacjentów i spróbuj im pomóc w tej porywającej opowieści. Doświadcz miłości, wartkiej akcji, melodramatu i szaleńczo zabawnych chwil, po prostu ciesząc się życiem!

Główne cechy gry:
* Świetnie napisana fabuła, którą nieprędko zapomnisz
* Pełne pasji interaktywne sceny rodem z filmu
* Idealna równowaga pomiędzy elementami komicznymi, melodramatem i napięciem
* Ścieżka dźwiękowa skomponowana specjalnie na potrzeby gry przez Mirandę Kalagian, Jake’a Berry’ego i Adama Gubmana
* Zabawna i wciągająca rozgrywka
* No i niesamowita dawka serca!


piątek, 16.12.2016r.

ilovedog zagłosowała
Ocena
(5)
Opis gry: HICIOR! Papa Louie powraca z nowym interesem! Tym razem otwiera knajpę z sushi. Zbuduj swoje imperium, udoskonalaj lokal i przepisy, żeby nikt nie okazał się lepszy od Ciebie!
ilovedog dodała
Opis gry: jezdzisz autem i zaparkuj w wyznaczonym miescu
Gracze online (2):
Polecamy: